Alexa Grasso odniosła się po zremisowanej walce z Valentiną Shevchenko w pierwszej obronie tytułu wagi muszej. Meksykanka chce skonsultować się ze swoim sztabem oraz menadżerem odnośnie trzeciego starcia z Kirgijką.

Grasso zmierzyła się z Shevchenko w walce wieczoru gali UFC Noche. Wydarzenie odbyło się 16 września w obiekcie T-Mobile Arena w Las Vegas. Po pięciu rundach potrzebna była decyzja sędziów punktowych, którzy nie byli jednogłośni, jednak ogłoszono wynik remisowy. Jeden z nich punktował 47-47, drugi przyznał punktację 48-47 dla Grasso, natomiast trzeci w podobnym stosunku widział wygraną Shevchenko. Tym samym Meksykanka pozostaje mistrzynią wagi muszej UFC.

Po walce 30-latka udzieliła wywiadu Danielowi Cormierowi. Były mistrz UFC spytał Grasso o potencjalne trzecie starcie z Kirgijką. Meksykanka póki co z rezerwą wypowiedziała się na temat kolejnego pojedynku z Shevchenko. Alexa chciałaby najpierw porozmawiać z menadżerem oraz swoim sztabem odnośnie dalszych sportowych planów.

To zależy. Muszę porozmawiać z moimi trenerami oraz moim menadżerem i zobaczymy co będzie dalej.

Grasso (MMA 16–3–1) tytuł zdobyła w poprzedniej walce z Kirgijką na UFC 285 w marcu. Wówczas 30-latka wygrała przez poddanie w czwartej rundzie. Meksykanka na mistrzowską szansę zapracowała czteroma zwycięstwami z rzędu, które odniosła od 2020 roku i momentu przejścia z dywizji słomkowej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Welterweight

2,012 komentarzy 4,343 polubień

Proste, co zebrała to jej, wynik fartowny :fjedzia:

Odpowiedz polub