Organizacja UFC znalazła nowego rywala dla rywalizującego w dywizji muszej Alexa Pereza. Jak donosi portal MMA Fighting, Amerykanin ma się zmierzyć z Manelem Kape na gali UFC on ESPN 43, która odbędzie się 25 marca w San Antonio.

Perez (MMA 24-7) miał zawalczyć w lutym na UFC 284 z Kai Kara-France. Nowozelandczyk nabawił się jednak kontuzji, która uniemożliwiła mu występ. Perez przegrał dwie ostatnie walki z Alexandre Pantoją oraz Deivesonem Figueiredo. Z tym drugim walczył o pas wagi muszej w listopadzie 2020 na UFC 255, kiedy to został poddany w niespełna dwie minuty. Perez w swojej karierze rywalizował również w dywizji koguciej. Połowę ze swoich zwycięstw zdobywał przed czasem. Perez zajmuje 6. miejsce w rankingu kategorii muszej UFC.

Kape (MMA 18-6) wygrał trzy ostatnie pojedynki. Podczas ubiegłotygodniowej gali UFC Vegas 66 pewnie wypunktował Davida Dvoraka. Kape w najlepszej organizacji MMA na świecie rywalizuje od ubiegłego roku. „Starboy” przegrał dwa pierwsze pojedynki przez decyzje sędziów punktowych. Podobnie jak Perez również rywalizował w przeszłości w wadze koguciej. 16 z 18 zwycięstw zdobywał kończąc swoich rywali przed czasem. Kape zajmuje obecnie 9. miejsce w rankingu kategorii muszej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of jihaad
jihaad

UFC
Middleweight

10,681 komentarzy 25,705 polubień

Widisz @baju? @kaczka94 umie napisać na jakiej konkretnie gali będzie zapowiadana walka. A nie na "lutowej" czy "w marcu". :jjsmile:

Odpowiedz polub