Ostatni przeciwnik Jana Błachowicza, Aleksandar Rakić poinformował w swoich mediach społecznościowych o udanej operacji kolana. Austriak nabawił się kontuzji w walce z Polakiem podczas ubiegłotygodniowej gali UFC.

Błachowicz z Rakiciem zmierzyli się w walce wieczoru wydarzenia UFC on ESPN 36 w zeszłą sobotę, 14-stego maja. W trzeciej odsłonie pojedynku nagle Aleksandr źle stanął przez co nie był w stanie kontynuować starcia. Nagrania wyraźnie udowodniły, że 30-latek nabawił się kontuzji kolana, a badania potwierdziły zerwanie więzadeł krzyżowych. Dla Austriaka była to trzeci tego typu uszczerbek na zdrowiu. Rakić po powrocie do Wiednia poddał się rekonstrukcji więzadła krzyżowego, o czym poinformował na swoim Instagramie.

Operacja prawego kolana przeszła pomyślnie, czuje się świetnie. Wyczekujcie wkrótce powrotu „Rakiety. Już pracuję nad powrotem oraz zabraniem tego co moje.

Porażka z Błachowiczem przerwała serię dwóch zwycięstw z rzędu Rakicia. Ponadto Austriak musi odłożyć plany mistrzostwa kategorii półciężkiej na dłuższy okres. Przerwa bowiem po operacji więzadeł krzyżowych trwa minimum sześć miesięcy. „Rakieta” w rankingu wagi półciężkiej UFC zajmuje trzecie miejsce.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Metrowy

Oplot Challenge
Heavyweight

191 komentarzy 263 polubień

A druga gira w bandażu ciekawe dlaczego, ten nasz Jan nie kopie tak mocno przecież

Odpowiedz 10 polubień

Bambo

M-1 Global
Heavyweight

3,866 komentarzy 14,131 polubień
MrRoshi

UFC
Welterweight

9,997 komentarzy 25,575 polubień
ziomeq

EFC Africa
Lightweight

2,834 komentarzy 3,668 polubień

Rakić pierdoli dużo głupot zdemaskowałem go jako pierwszy coś jak Conor Khabiba

Odpowiedz 1 Like

Raven

EFC Africa
Middleweight

2,926 komentarzy 9,429 polubień

A druga gira w bandażu ciekawe dlaczego

Zimno w szpitalu było, to ją sobie owinął :fjedzia:

Odpowiedz 1 Like

dawid91

Jungle Fight
Middleweight

356 komentarzy 709 polubień

Niezle musi być wkurwiony. Najpierw z kolejki o walkę o pas wypchnął go gość który ma dwie walki w UFC, a potem przejebal eliminator i przy okazji wykluczył się ze sportu na rok. Jak wróci to praktycznie wspina się od nowa

Odpowiedz polub

Komentator Internetu

EFC Africa
Heavyweight

3,012 komentarzy 5,643 polubień

No popatrzcie państwo druga noga też owinięta. Przecież według niektórych samozwańczych ekspertów Janek nic w tej walce nie zrobił i tylko kontuzja Rakicia go uratowała. Swoją drogą niech Serb wraca do zdrowia.

Odpowiedz 1 Like