Jak udało się dowiedzieć naszej redakcji Aleksandar Rakas (MMA 16-7) nie wystąpi na gali KSW 51. Przeciwnik Krystiana Kaszubowskiego (MMA 7-1) poślizgnął się podczas spaceru ze swoim psem i zerwał torebkę stawową.

W jego miejsce wejdzie prawdziwy weteran sportów walki Ivica Trušček (MMA 38-32).  Chorwat stoczył aż 70 walk w ciągu swojej kariery, którą zaczął w 2007 roku. Zawodnik ten jest niepokonany od 6 walk. To specjalista od nokautów, na 38 wygranych, aż 35 pojedynków zakończył się przed czasem (23 TKO/KO i 12 poddań). Ivica jedynie 3 razy wygrywał przez decyzje.

Krystian Kaszubowski powraca do okrągłej klatki KSW po nieudanej próbie sięgnięcia po pas mistrzowski kategorii półśredniej należący do Roberto Soldicia. Na KSW 49 zawodnik z Tczewa musiał uznać wyższość piekielnie mocno bijącego Chorwata. Wcześniej 25-latek zanotował serię 7 wygranych starć i był niepokonany w zawodowej karierze. Na KSW 42 i KSW 46 podopieczny Grzegorza Jakubowskiego spektakularnie nokautował odpowiednio Christophera Henze i Michała Michalskiego.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.