Adrian Bartosiński (8-0) wywiązał się z obietnicy, którą zawarł podczas zbiórki na odstępne w wysokości 30 tysięcy złotych w celu rozwiązania kontraktu z organizacją Fight Exclusive Night. „Bartos” opublikował wpis, w którym udokumentował wpłaty na konta Cancer Fighters i Pomagaj Pomagać.

„Pamiętacie moją zrzutkę? Dzięki zebranej kwocie, wsparciu sponsorów, a także pomocy ze strony KSW, miałem możliwość wystapić w programie Tylko Jeden.

Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi w zrealizowaniu mojego marzenia. Dzięki honorarium z uczestnictwa w programie, teraz ja mogę pomóc Cancer Fighters i Pomagaj Pomagać przelewając równowartość waszego wsparcia ze zrzutki.

Pomagajmy, karma wraca.”

Bartosiński zakończył udział w programie „Tylko Jeden” niepokonany. W ćwierćfinale pokonał przez kontuzję rywala Kamila Dołgowskiego. W półfinale znokautował w dogrywce Piotra Walawskiego. Z udziału w finale, którego stawką był kontrakt z organizacją KSW o wartości 200 tysięcy złotych, wyeliminowała go kontuzja, w związku z czym z Tomaszem Romanowskim ostatecznie zmierzył się Marcin Krakowiak.

„Bartos” na swoim koncie ma już osiem zwycięstw. Przed udziałem w programie telewizji Polsat i organizacji KSW zwyciężał z takimi zawodnikami, jak Konstantin Linnik, Krystian Bielski czy Alexander Shingarenko.

A post shared by (@bartos_mma) on

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.