Czołowa organizacja MMA na świecie – ACA, poinformowała o przyznaniu nagród w wysokości 10 000 dolarów dla najlepszych zawodników walczących na galach w 2019 roku.

ACA w mijającym roku zorganizowała 14 gal MMA na terenie Rosji, Polski oraz Kazachstanu. Po ostatnim, grudniowym wydarzeniu w Petersburgu, zaproponowała swoim fanom głosowanie, w którym mogli wskazać faworytów do nagród.

W kategorii walki roku wyróżniono między innymi bój Piotra Strusa z Ibragimem Chuzhugaevem (69 411 głosów, 2 miejsce w głosowaniu), który odbył się na gali ACA 92 w Warszawie oraz w kategorii nokaut roku, brutalny łokieć Daniela Omielańczuka (1966 głosów, 6 miejsce w głosowaniu) w starciu z Denisem Smoldarevem na gali ACA 101 w Warszawie.

O tym kto dostał bonusy oraz nagrody poinformował Mairbek Khasiev:

Zgodnie z wynikami głosowania wśród fanów na stronie, a także wśród ekspertów i dyrekcji ligi, prawie wszystkie nominacje wykazały jasny typ, z wyjątkiem nominacji „Zawodnika Roku”. W tej kategorii, po podliczeniu głosów fanów i biorąc pod uwagę opinie ekspertów i przywództwo ligi, Albert Tumenov i Szamil Shakhbulatov zdobyli taką samą liczbę punktów. W związku z tym zdecydowałem się na stworzenie dodatkowej nagrody – „Odkrycie roku”. W związku z tym w każdej nominacji są następujące zawodnicy:

Walka roku: Salman Zhamaldaev – Marat Balaev
Nokaut roku: Arman Ospanov
Poddanie Roku: Hussein Shaikhayev
Zawodnik roku: Albert Tumenov
Odkrycie roku: Szamil Shakhbulatov

Gratuluję wszystkim zwycięzcom i życzę Wam, żebyście na tym nie zaprzestali i nadal zachwycali nas spektakularnymi występami.

Poniżej nominacje do nagród:

Najlepsza walka:

https://youtube.com/watch?v=m3kOWi-jbew

Najlepszy nokaut:

https://youtube.com/watch?v=rVbdaWvQEzE

Najlepsze poddanie:

https://youtube.com/watch?v=VQT0WPfuOrE

Najlepszy zawodnik:

https://youtube.com/watch?v=0J_ShwWtfR4

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.