aca 101 daniel omielańczuk

Daniel Omielańczuk w efektowny sposób znokautował Denisa Smoldareva na gali ACA 101 w Warszawie! Polak trafił świetnym łokciem w końcówce pierwszej rundy, po którym Estończyk nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Omielańczuk zaatakował kilkoma kopnięciami na początku starcia. Polak okopywał wykroczną nogę rywala, mieszając tę taktykę z uderzeniami na korpus. Daniel zamykał Estończyka pod siatką, udało mu się przechwycić kopnięcie i posłać Smoldareva na deski mocnym ciosem! Denis wylądował na plecach, ale Omielańczukowi nie udało się skończyć walki przed czasem. Daniel wyciągnął rękę Smoldareva, szukając kimury, jednak i tym razem Estończykowi udało się przetrwać. Denis wrócił na nogi i przycisnął Polaka do siatki. Zawodnicy posiłowali się w zwarciu, kilkukrotnie odwracając pozycję. W ostatnich sekundach rundy Omielańczuk trafił krótkim łokciem, po którym Denis Smoldarev padł na ziemię jak porażony prądem!

28 KOMENTARZE

  1. :chuck:fest. Po zwolnieniu z UFC Daniel nie ma łatwych przeciwników na podbicie rekordu tak jak niektórzy(:bomb:) spadkowicze i radzi sobie całkiem nieźle.

  2. Omielan w UFC dawałby rade

    miał trochę pecha, bo na samych zamulaczy trafiał

    Jak to Daniel po jakiejś walce powiedzial ze czasami sam przypominał kapcia . Ale czasami działania UFC nie mają zadnego sensu sportowego min. pozostawiając w federacji De La Roche czy Danho  a zwalniając Daniela .

  3. Jak to Daniel po jakiejś walce powiedzial ze czasami sam przypominał kapcia . Ale czasami działania UFC nie mają zadnego sensu sportowego min. pozostawiając w federacji De La Roche czy Danho  a zwalniając Daniela .

    Omielan w UFC walki nudne dawal, teraz duzo KO wali, chyba przez to meldonium

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.