To już oficjalne! Gala ACA 114 odbędzie się 26 listopada w Łodzi. W karcie walk zaplanowano pojedynki z udziałem aż dziesięciu Polaków. Kto zawalczy o utrzymanie w ACA? Gala ACA 114 będzie drugą galą ACA w Łodzi w tym roku, a dziesiątą zorganizowaną przez rosyjską organizację w Polsce.

Przyzwyczailiśmy kibiców do wysokiego poziomu sportowego i kapitalnych walk, ale tym razem widowisko jeszcze zyska ze względu na stawki pojedynków. Jedni będą walczyć o utrzymanie w ACA, inni o pozycje w rankingu oraz najwyższe trofea. Nie zabraknie też nowych nazwisk. Każdy pojedynek to osobna ciekawa historia i już nie możemy się doczekać reakcji naszych fanów, których czeka prawdziwa uczta w MMA. – mówi Baysangur Edelbiev, przedstawiciel ACA w Polsce.

Na karcie walk listopadowej gali ACA 114 zaplanowano pojedynki z udziałem aż dziesięciu zawodników z Polski. O tym kogo zobaczymy w klatce najmocniejszej organizacji MMA w Europie przekonamy się w kolejnych tygodniach.

Rosyjska organizacja po raz pierwszy spotkała się z polskimi fanami w 2015 roku w Płocku. Była to wówczas 13. gala organizacji i pierwsza zorganizowana zagranicą. Dziś ACA ma na koncie przeszło 100 gal na całym świecie, w tym dziewięć w Polsce. W sierpniu odbyła się gala ACA 109 w Łodzi. W walce wieczoru sporą niespodzianką było zwycięstwo Rafała Haratyka nad Piotrem Strusem. Haratyk zgarnął dodatkowy bonus w wysokości 5000$, którym organizacja premiuje zawodników walczących na kontraktach za zwycięstwo przed czasem.

ACA 114 odbędzie się w czwartek, 26 listopada w klubie Wytwórnia w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi. Transmisja gali będzie dostępna w systemie PPV.

13 KOMENTARZE

 1. Żeby Baysangur sprowadził dla Omielanczuka mocnego rywala na walke wieczoru np , Tony Johnson Jr albo Michal Martinek do tego Rafał Haratyk vs Nikolai Dipchikov niezłą rąbanka w stojce to jeszcze jakos sie to uratuje ,  bo Kopera , Oniszczuk i reszta tych placeuszy to nawet nie ma co gadać .

 2. Niech zgadne beda tak Omielanczuk ,Haratyk , Leśko , Łazowski ,Pałasz ,Celiński ,Bulinski ,Oniszczuk ,Kopera , Kowalewicz . Gala robiona typowo pod polskiego janusza ktory brandzluje sie na widok Leski czy Oniszczuka a nie kojarzy Maga Isma , Frolova i innych kaukaskich dzików :DC:

 3. Znowu tylko PPV do tego gala w czwartek . . .

  Musieli gdzieś upchnąć, bo w sobote 28 jest FEN.

  Ciekawe jakich tych 10 Polaków ogarną, bo Strusa i Paczuskiego ma nie być na karcie.

 4. Znowu tylko PPV do tego gala w czwartek . . .

  a co to za roznica  czy to  w czwartek czy w niedziele?:travolta:

 5. Napisze tu tylko z litości by troche pobudzić ten temat bo widzę że tylko 2 komentarze .

  To aca faktycznie budzi duże zainteresowanie

  :razz:ociesznymirek:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.