Conor McGregor to bez wątpienia największa gwiazda MMA w historii. Irlandczyk zrewolucjonizował ten sport, w którym z biegiem czasu pojawiały się coraz lepsze pieniądze dla zawodników. Gale z udziałem McGregora przyciągają przed telewizory miliony fanów, co oczywiście przekłada się na sprzedaż PPV. Zapytany o to ile zarobi za walkę na UFC 246 z Donaldem Cerrone Irlandczyk ocenił swoje potencjalne zarobki.

Prawdopodobnie będzie to moja największa wypłata w karierze MMA. Jest to bardzo możliwe. Myślę, ze będzie to około 80 milionów dolarów. Mamy Australię, Kanadę, Anglię, Irlandię… To powinna być dobra gala. Zarobiłem około 50 milionów dolarów za walkę z Khabibem. Oni myślą, że jestem wypalony, a ja dopiero zaczynam. („They think I’m toast, but I’m still the bread.”)

Będę miliarderem do 35 roku życia. Ta lista Forbesa to moja lista. Chcę być numerem jeden. Nadal mi do tego daleko, ale osiągnę swój cel. Mamy metody. Nie będę o to specjalnie walczył.

Walki w MMA pomagają we wszystkim. Z pewnością mogę zarabiać więcej, dowiem się ile zarobię dopiero pod koniec całego procesu. To powinna być gwarantowana kwota, ale nie obchodzi mnie to. Jest jak jest.

Co ciekawe, jak ujawniało „The Sun”, Irlandczyk ma zarobić oficjalnie za walkę 5 milionów dolarów. Na jego ostateczną wypłatę będzie miała z pewnością wpływ sprzedaż PPV. Jak doskonale wiemy, to do McGregora i Nurmagomedova należy rekord – sprzedali ponad 2 miliony subskrypcji.

UFC 246 odbędzie się w ten weekend w Las Vegas.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.