Niepokonany Jim Crute otrzyma szansę walki z zawodnikiem z pierwszej 15. rankingu UFC. Australijczyk zmierzy się na UFC on ESPN+ 16 w Vancouver z Mishą Cirkunovem. Gala odbędzie się 16 września.

Cirkunov (14-5 MMA) nie ma ostatnio najlepszej formy – zawodnik przegrał 3 z 4 walk. Na UFC 234 znokautował go przebojowy Johnny Walker. W swojej karierze Misha 12 z 14 zwycięstw zdobywał kończąc rywali przed czasem.

Crute (10-0 MMA) wygrał 2 swoje walki w UFC. W ostatnim pojedynku pokonał on Sama Alveya przez TKO na UFC 234. Australijczyk 7 z 10 zwycięstw zdobywał w swojej karierze przed czasem. Dla 23-latka Cirkunov będzie dotychczas prawdopodobnie największym wyzwaniem w klatce MMA.

5 KOMENTARZE

 1. Oj szkoda bo liczyłem, że Oleksiejczuk może dostać Cirkunova do oklepu.

  Spokojnie z rankingu bez walki zaplanowanej z takich realnych opcji są Rua, Krylov czy Teixeira którzy zajmują wyższe miejsca niż Cirkunov.

 2. Spokojnie z rankingu bez walki zaplanowanej z takich realnych opcji są Rua, Krylov czy Teixeira którzy zajmują wyższe miejsca niż Cirkunov.

  Kryłow by był zajebisty. Rua i Glover to stare wygi, do pojechania, ale groźni. Nikita stylowo nie jest aż tak niebezpieczny, w sumie to Michał mógłby nawet ciosu nie wyprowadzić, tylko go zgrindować tak jak Janek.

 3. Spokojnie z rankingu bez walki zaplanowanej z takich realnych opcji są Rua, Krylov czy Teixeira którzy zajmują wyższe miejsca niż Cirkunov.

  Wcale nie uważam, żeby to były realne opcje. Rua to zbyt znane nazwisko bym mógł je dostać szerzej nieznany Oleksiejczuk. Teixeira jest na fali 2 zwycięstw i na pewno dostanie teraz kogoś z rankingu. Krylov nie po to wygrał z OSP, który wtedy był w top15 by dostać teraz kogoś spoza rankingu.

  Od dłuższego czasu obstawiałem dla Michała Cirkunova albo OSP. Bardzo mocno mi się wydaje, że będzie to OSP.

 4. Wcale nie uważam, żeby to były realne opcje. Rua to zbyt znane nazwisko bym mógł je dostać szerzej nieznany Oleksiejczuk. Teixeira jest na fali 2 zwycięstw i na pewno dostanie teraz kogoś z rankingu. Krylov nie po to wygrał z OSP, który wtedy był w top15 by dostać teraz kogoś spoza rankingu.

  Od dłuższego czasu obstawiałem dla Michała Cirkunova albo OSP. Bardzo mocno mi się wydaje, że będzie to OSP.

  OSP też bym to widział, gość który zawsze był gdzieś na dole w rankingu LW. Natomiast też nie po to wygrywał trzy walki czy dwie nie licząc tej pierwszej żeby brać znowu kogoś spoza rankingu moim zdaniem. O ile co do Krylova czy Teixery może masz rację to taki Rua nie walczył od grudnia, gdzie wygrał z gościem spoza rankingu zresztą sam Michał gdzieś mówił że chciałby z Shogunem walczyć. Z rankingu innych opcji nie ma bo Rakić czy Walker to już sami zapowiedzieli że kogoś wyżej chcą i na pewno to będą rozchwytywane nazwiska. Zobaczymy OSP też dobra opcja a potem już obowiązkowo ktoś z 15. Swoją drogą Gus jest jeszcze w rankingu sklasyfikowany nie wiem czy liczą na jego powrót.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.