53-letni Mike Tyson intensywnie przygotowuje się do powrotu do ringu bokserskiego. Efekty treningów legendy boksu widoczne są oczywiście również w formie fizycznej byłego mistrza. „Iron Mike” przywitał się z fanami na chińskiej aplikacji „Weibo” krótkim wideo, na którym prezentuje swoją aktualną formę oraz walkę z cieniem. Zobaczcie jak obecnie wygląda Tyson:

Co ciekawe, Tyson otrzymał już wiele ofert na powrót do walk. Jedną z organizacji zainteresowanych potencjalnym występem Mike’a jest BKFC, która oferuje ogromne pieniądze za walkę na gołe pięści. Wśród potencjalnych pojedynków jest również kolejne starcie z Evanderem Holyfieldem, który również ogłosił swój powrót do walk. Na ten moment nie jest jednak znana data ani rywal na potencjalne ponowne występy zawodnika w ringu.

Zobacz również:

20 KOMENTARZE

 1. Gdyby był z 10 lat starszy fejm mogłoby go zakontraktować do zbicia najmana. Wasyl na walkę ze Szpilą, Borek dla Zimnocha. Ale jeszcze za młody i mógłby zabić.

 2. Przykłada Ojca Kabiba który wydawał być się bardzo zdrowy i aktywny fizycznie pokazuje że wiek to nie tylko liczba.

  Dlatego najlepsze co może Mike dla siebie zrobić to nie wysilać się na starość a tym bardziej nie wchodzić do ringu.

 3. Tylko 2 newsy o Tysonie dzisiaj? ::really:: Ten portal schodzi na psy :jimcarrey:

  Jak widzicie jakiś content, dajcie znać.

 4. Dlatego najlepsze co może Mike dla siebie zrobić to nie wysilać się na starość a tym bardziej nie wchodzić do ringu.

  Od początku jest mowa wyłącznie o charytatywnych pokazówkach, ale jak widać nazwisko Tyson jeszcze generuje sporo klików, więc media, promotorzy i zawodnicy starają się wykorzystać tę chwilę na własną promocję.

 5. Jasne, że na poważne walki już nie ma szans. Ale od zawsze była mowa tylko o pokazówkach a cała akcja z powrotem pana Mikela nagle zaczęła żyć swoim życiem. Forma sztos. Kto by nie chciał tak wyglądać i ruszać się w wieku 50 lat?

 6. Znam paru zgredow nawet starszych z wyśmienitą formą, a pracują tylko w budowlance. Nie róbmy z Majka aż takiego dziadka

  Ja nie robię z niego żadnego dziadka. Ja jestem pełen podziwu. A czy słowo zgred nie określa właśnie stetryczałego dziadka?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.