fg5

Wyniki po przejściu:

W walce wieczoru Conor McGregor po ogromnych tarapatach pokonał Chada Mendesa, zdobywając tym samym tymczasowy pas kategorii piórkowej. Irlandczyk rozpoczął pojedynek w swoim stylu, mocnym naporem na rywala natychmiast po gongu. Zagoniony pod siatkę Mendes miał spore problemy z gigantyczną przewagą McGregora, choć potrafił pomiędzy jego atakami znaleźć miejsce, by „wbić” kombinacje prostych. Tak czy owak, stójka dla Mendesa była jedynie przygrywką do walki w parterze, więc bardzo szybko – i bardzo łatwo – przeniósł pojedynek na ziemię. Conor wykorzystał jednak okazję do powrotu do stójki, gdzie kopnięciami i prostymi próbował odrobić punktowe straty.

Druga runda również toczyła się pod dyktando zapasów Mendesa, który obalał Irlandczyka i kontrolował go z góry przez znaczną jej część. Praca z gardy i mocne ciosy łokciami zdawały się przybliżać Amerykanina do wygranej przed czasem, lecz w pewnym momencie popełnił on błąd. Zamiast kontynuować napór ciosami postanowił zaatakować gilotyną, co skrzętnie wykorzystał McGregor. Powrócił na nogi, gdzie podkręcił obroty – wybronił próbę sprowadzenia i zaatakował wyraźnie zmęczonego rywala. Potężny prawy doszedł szczęki Mendesa, a kolejne ciosy były już tylko kropką nad „i”, którą zawodnik z Irlandii postawił, by sięgnąć po tytuł.

Znakomity pojedynek o pas w wadze półśredniej zafundowali nam Robbie Lawler i Rory MacDonald. Batalia rozpoczęła się pod dyktando Kanadyjczyka, który w swoim stylu punktował z dystansu długimi prostymi oraz kopnięciami frontalnymi. Spróbował również obalenia, lecz Robbie bez najmniejszych problemów zastopował inicjatywę, karcąc atakującego kolanem i ciosami. Przez całą pierwszą rundę Lawler nie potrafił przełamać tych technik i dopiero w drugiej odsłonie zmienił koncepcję. Zwiększył obroty, postawił na mobilność – proste oraz sierpy bite z półdystansu sprawiły MacDonaldowi masę problemów. Trzecia runda była kontynuacją drugiej. Dalsza inicjatywa Lawlera coraz bardziej wyniszczała zawodnika z Kanady, lecz losy starcia odwróciły się w końcowych sekundach. Rory wystrzelił prawym kopnięciem, które mocno naruszyło Amerykanina nawet przez blok, a arsenał jaki pretendent wytoczył przeciwko mistrzowi po tej technice tylko pogłębił kryzys w jakim znalazł się czempion.

Runda czwarta zdawała się być szarżą MacDonalda, która prędzej czy później zakończy się jego zwycięstwem przed czasem. Wyraźnie zamroczony Lawler nie radził sobie z naporem rywala, choć z minuty na minutę odzyskiwał wigor. W ostatnich dwóch minutach rundy zdawał się być już w pełni świadomy i przejmował z powrotem inicjatywę. Ostatnia pięciominutówka pewnie zmierzała do – bardzo trudnej – decyzji, lecz aktualny mistrz trafił pretendenta celnym lewym prostym, którym najprawdopodobniej połamał mu nos, i pozbawił go woli walki. MacDonald upadł i dał sędziującemu walkę McCarthy’emu znak, że nie ma ochoty dalej walczyć.

Dennis Bermudez i Jeremy Stephens podeszli do swojego pojedynku bez ceregieli. Pierwsza runda toczyła się pod dyktando Bermudeza, który najpierw lewym sierpowym rozciął łuk brwiowy Stephensa, a później karcił go kombinacjami ciosów i kopnięć, a także zaliczając na swą korzyść parterowy epizod. Drugie pięć minut było bardziej wyrównane, mocne ciosy latały to z jednej, to z drugiej strony. Stephens sierpowym powalił nawet Bermudeza, lecz ten w swoim zwyczaju bardzo szybko powrócił do walki. Trzecia runda zapowiadała się równie ciekawie, lecz Jeremy bardzo szybko ją zakończył. Znajdując się plecami do siatki zaatakował kolanem z wyskoku powalając oponenta i wygrywając walkę przed czasem.

Gunnar Nelson klasowo rozprawił się z Brandonem Thatchem. Walka rozpoczęła się raczej nie po myśli Islanczyka, który miał nieco problemów z zasięgiem swojego rywala. Niespodziewanie trafił on jednak kombinacją sierpowych, którymi powalił Thatcha na ziemię. Gunnar oczywiście nie przepuścił takiej okazji, zdobył boczną kontrolę, dosiad, a później plecy – z tej pozycji założył duszenie, zmuszając Brandona do odklepania.

Otwarcie głównej części wydarzenia w wykonaniu Thomasa Almeidy i Brada Picketta w pełni zrekompensowało nienajlepszą kartę wstępną. Zawodnicy od początku nastawili się na mocne wymiany, w których na początku przeważał Anglik. Posłał on rywala dwukrotnie na deski – najpierw sierpowym, później kolanem pod siatką – lecz Brazylijczyk szybko zrewanżował mu się mocnym prawym sierpowym. Od tego momentu do końca rundy Almeida przejął inicjatywę, przygotowując grunt pod kolejną odsłonę. W niej bardzo szybko wystrzelił kolanem z wyskoku, które doszło celu pozbawiając Anglika przytomności.

Świetny bój stoczyli Matt Brown oraz Tim Means. Obaj zawodnicy ruszyli z szarżą i nie szczędzili sobie wymian w stójce. Na początku przewagę zyskiwał Means, ale to już tradycja, że Brown ma kłopoty w początkowych fazach pojedynku. Brown podczas klinczu wyprowadził fenomenalny łokieć, który zamroczył Meansa, a gdy ten chciał obalić, Matt złapał fantastyczne duszenie gilotynowe, które zostało momentalnie odklepane przez Tima. Kandydat na walkę wieczoru lub występ wieczoru dla Browna.

Walka Johna Howarda z Cathalem Pendredem to czwarty bój z rzędu, który był bez historii. Właściwie to najsłabszy pojedynek gali (jak do tej pory) i obaj zawodnicy walczyli tak, jakby podpisali pakt o nieagresji. Ostatecznie niejednogłośna decyzja poszła na konto Howarda – co samo w sobie jest skandaliczne, bo wygrana dana Cathalowi przez jednego z sędziów, się mu nie należała. Dana White na swoim twitterze napisał: „Jedyną rzeczą gorszą od tej walki była decyzja. Niejednogłośna?????”

Nie bez problemów Cody Garbrandt rozprawił się z Henrym Brionesem w pierwszej walce karty wstępnej. Briones okazał się bardzo twardym rywalem i oddawał Cody’emu lewym prostym, który dochodził celu. Na nic to się jednak zdało przy świetnym boksie Garbrandta. Zawodnik Team Alpha Male, choć wygrał, to nie zaprezentował się najlepiej. Wróżono nokaut na Henrym, tymczasem Cody obudził się dopiero w ostatnich dziesięciu sekundach starcia – wcześniej walczył dość ospale.

Zapasy zadecydowały o tym, że to Louis Smolka wyszedł zwycięsko z pojedynku z Neilem Seerym. Zaledwie 23-letni zawodnik z Hawajów, wygrał każdą rundę dzięki temu, że był w górnej pozycji w parterze przez większość czasu. Seery nie miał żadnej odpowiedzi na grappling Smolki. Kilka razy udało mu się założyć gilotynę, ale Hawajczyk wychodził bez problemu z techniki.

Słaby pokaz MMA dał Cody Pfister wraz Yosdenisem Cedeno. W pierwszej rundzie to stójka Kubańczyka dyktowała warunki. Cedeno okopywał nogi Pfistera mocnymi low kickami. Zupełnie inny obraz miała druga oraz trzecia runda. Cody przypomniał sobie o zapasach i parterze. To właśnie w tych płaszczyznach zaczął mielić Yosdenisa i ostatecznie ugrał jednogłośną decyzję na swoje konto. Walka jednaka była totalnie bez historii i polotu.

Walka o tymczasowy pas mistrza UFC w wadze piórkowej
145 lbs: Conor McGregor pok. Chada Mendesa przez TKO (uderzenia pod siatką), 4:57, runda 2.

Karta główna:

Walka o pas mistrza UFC w wadze półśredniej
170 lbs: Robbie Lawler pok. Rory’ego MacDonalda przez TKO (lewy prosty), 1:00, runda 5.

145 lbs: Jeremy Stephens pok. Dennisa Bermudeza  przez TKO (latające kolano), 0:32, runda 3.
170 lbs: Gunnar Nelson pok. Brandona Thatcha przez poddanie (duszenie zza pleców), 2:54, runda 1.
135 lbs: Thomas Almeida pok. Brada Picketta przez KO (latające kolano), 0:29, runda 2.

Karta wstępna:

170 lbs: Matt Brown pok. Tima Meansa przez poddanie (gilotyna), runda 1., 4:44.
170 lbs: Alex Garcia pok. Mike’a Swicka przez jednogłośną decyzję (2x 30-27, 29-28).
170 lbs: John Howard pok. Cathala Pendreda przez niejednogłośną decyzję (2x 29-28, 28-29).
135 lbs: Cody Garbrandt pok. Henry’ego Brionesa przez jednogłośną decyzję sędziowską (3x 30-27).

Walki w Fight Pass:

125 lbs: Louis Smolka pok. Neila Seery’ego przez jednogłośną decyzję (3x 30-27).
155 lbs: Cody Pfister pok. Yosdenisa Cedeno przez jednogłośną decyzję (3x 29-28).

572 KOMENTARZE

 1. WCHODZI NIE WAŻNE,WAŻNE ŻE WYJEDZIE DZIŚ NA EMERYTURĘ W TEJ DYWIZJI.

  KADRUJCIE NOWE AVATARY PSEUDO FANI,DZIŚ KONIEC KARIERY TEGO RUDOBRODEGO KASZTANA.

 2. Podoba mi się nowoczesny styl UFC.

  Pomijając walory estetyczne, to dorze,że cały czas widać który zawodnik ma jaki kolor spodenek.

  Bardzo ważne w czasach, gdy powoli kojarzy się coraz mniejszą liczbę ludzi.

 3. UFC idzie w pełen profesjonalizm i nowoczesność. Pewnie wielu nie będzie to pasowało, ale trzeba iść do przodu.

 4. UFC idzie w pełen profesjonalizm i nowoczesność. Pewnie wielu nie będzie to pasowało, ale trzeba iść do przodu.

  Szkoda, że ta nowoczesność jest w tym wypadku tak nijaka i po prostu brzydka.

  Mam nadzieje, że na PPV zostanie dotychczasowy złoty layout.

 5. Mnie tam sie podoba taka prosta grafika. Lubie stonowane kolory w odcieniach szarosci.

  Jak Seery zaczal zachdzic za placy to prawie mi oczy z orbit wyszly 😮 o:

 6. Irol jakby walczył z Heldzikiem to jużby dawno miał wszystkie kończyny wyrwane 😆

  Zwlaszcza, ze Held prawie 15 kg ciezszy :crazy:

 7. O której będzie main event gdzieś tak? Padam na mordę, ale chętnie bym się obudził na dwie ostatnie walki.

 8. Taktyka Seery'ego mega słaba. Irlandczyk ma przewagę w stójce, ale po co trzymać dystans, lepiej pchać się i oddawać obalenia…

  Sam Smolka pokazał swój parterowy talent i – jak nie on – zaczął walkę dużo agresywniej. Kto wie, co z niego jeszcze będzie.

 9. O której będzie main event gdzieś tak? Padam na mordę, ale chętnie bym się obudził na dwie ostatnie walki.

  5:00-5:30 niby ME.

  Ja tam pierwszy raz od jakiegoś czasu będę starał się obejrzeć wszystko. 😆

 10. 5:00-5:30 niby ME.

  Ja tam pierwszy raz od jakiegoś czasu będę starał się obejrzeć wszystko. 😆

  Dziękuję Ci młodzieńcze, niech ci <cokolwiek w co wierzysz> wynagrodzi w oceanie piwa 😉 Ja nockę bym zarwał chętnie, ale już nie te czasy, 1,5-roczna córka codziennie ma mnóstwo energii, wiec nie mogę być zmarnowany jak gówno przy niej 😉

 11. Rekord ilości prób poddań w 15-minutowej walce? Szkoda, że nie weszła ta gilotyna Seery'emu. Bardziej chciał się bić.

 12. no kurde nareszcie uruchomiłem streama (dodatki do firefoxa jebane) obejrzałem tylko ostatnią rundę ale po niej wyglądało jakby walka bardzo dobra z ciekawa kulanką

 13. Dziękuję Ci młodzieńcze, niech ci <cokolwiek w co wierzysz> wynagrodzi w oceanie piwa 😉 Ja nockę bym zarwał chętnie, ale już nie te czasy, 1,5-roczna córka codziennie ma mnóstwo energii, wiec nie mogę być zmarnowany jak gówno przy niej 😉

  Ja tylko siedemnaście lat starszy od córki, to sobie posiedzę. 😉

  @topic

  Seery i Smolka świetną walkę dali. Oby same takie były, przy tej gali. :boss:

 14. nie mam fight pasa kupilem ppv i reszte ogladac mam ze streamow,co to ma byc?

  Trzeba mieć osobno Fight Passa do prelimsów. Trochę to dzikie.

 15. Zapowiada sie gala decyzji ^^

  i może to i dobrze? bardzo często jak prelimsy słabe, to główna karta bardzo ciekawa i na odwrót

 16. Jestem ciekaw jak Pendred chce wygrac te walke ? Byc moze jest 1-1 w rundach, ale Irlandczyk tak jakby nie mial za bardzo pomyslu co zrobic z Howardem…

 17. narzekaliśmy że nie ma pojedynku w ciężkiej, ale UFC jak zawsze spełnia nasze oczekiwania i mamy walkę rodem z HW

 18. Po tej walce tak konkretnie spać mi się zachciało. Obu przemieliłby nasz Diabeł Tasmański. :boss:

 19. Jak Pendred powinien dostac kogos z pojedynku Brown – Means. To by mu troche zrewidowalo tego streak'a.

  Od 4 bedzie na esc?

  Tak.

 20. Dobrze, ze nie bylo walka. Cathal chcial przetrwac te trzy rundy. Zadnego zaangazowania. Skopiowal swojeo przeciwnika z ostatniej walki…

 21. Jak mnie to wkurwia, że wychodzi do walki dwóch gości i żaden przez 15 minut nie potrafi mnie przekonac, iż chce wygrać. Irlandia póki co w odwrocie. Forumowe Conorki czują już jak zakończy się dla nich ta noc ?

 22. Jak mnie to wkurwia, że wychodzi do walki dwóch gości i żaden przez 15 minut nie potrafi mnie przekonac, iż chce wygrać. Irlandia póki co w odwrocie. Forumowe Conorki czują już jak zakończy się dla nich ta noc ?

  Tak jak dla Polski ufc Berlin

 23. Ktoś mówił ,że Means lepszy w parterze?

  najebany pewnie był

  E: Podziwiam Rogana i Danę że obaj wytrzymują bez ani jednego "Fuck" na wizji

 24. Nie wiem czemu tak wielu się ich czepia, jakaś wiedzę o MMA mają, nie są to janusze, wiadomo że JJ są najlepsi ale dostaliśmy w końcu UFC więc komentatorzy to najmniejszy problem, a oni się jeszcze wyrobia

 25. Wcale mi nie zal, ze zle obstawilem bo Gunnar wykonal zadanie po profesorsku. Myslalem jednak, ze Brandon postawi troche wiekszy opor i bedzie przynajmniej przez pierwsze 5 minut dominowal w stojce…

 26. Asia wskazuje z kim trzeba sie mierzyc by myslec o sobie jako o czolowym srednim na Swiecie :lol:. Ciezko sie nie cieszyc z takich obrazkow.

 27. super gala dzisiaj, cała karta główna dotychczas efektowna

  a nie mówiłem ze jak wstępna słaba to główna zajebista i odwrotnie? A przed nami jeszcze dwa dania wieczoru!

 28. Kurwa co tu się odpierdala to nie mam pytań!!!!!!!!!!!!!!! Aż mam dreszcze na tej gali!!! 2 latające kolana była kiedyś taka gala? Chyba najlepsza gala jaką oglądałem w historii…

 29. I wiecie co… ogląda człowiek taką galę i przychodzi smutna refleksja, jak wiele czasu jeszcze nad naszą Wisłą nie będzie takiej perełki

 30. Jeszcze jak Lawler-Rory nie będzie metodyczna 5-rundowka, taktyczną grą, tylko efektowną dobrą walką, to chyba oszaleje

 31. Jeszcze jak Lowler-Rory nie będzie metodyczna 5-rundowka, taktyczną grą, tylko efektowną dobrą walką, to chyba oszaleje

  no to oszalejesz! Genialna gala, zapomniałem już o prelimsach! Niech ta gala się nie kończy!

 32. doszedlem ostatnio do wniosku ze  tatuaz MaGregora jest  po to zeby odwrocic uwage przeciwnika.Co o tym sadzicie?

 33. doszedlem ostatnio do wniosku ze  tatuaz MaGregora jest  po to zeby odwrocic uwage przeciwnika.Co o tym sadzicie?

  Heh kto wie, ale jak to teraz jeszcze jakoś wygląda, to kogo uwagę będzie odwracać po karierze Conora i jak będzie wyglądać ta klata jak mu przynajmniej 60stka styknie

 34. Ta gala bedzie czescia historii UFC i calego MMA. Kazdy kto oglada, mam rade:  uchwyc kazdy moment, bo za 5/10 lat beda ci tego zazdroscic. U mnie 2 tygodniowy syn i noce nie sa jakby to powiedziec idealne… ale chwytam tej gali ile moge…

 35. Nie wierzyłem, że Lawler może wrócić jescze do tej walki po 3 i początku 4 rundy ale jednak 🙂 Mistrz piękna wojna

 36. Walka rewelacja. Rory jest chyba za madry na ten sport. Poczul cos czego chyba nie poczul nigdy wczesniej i wlasciwa lampka wreszcie mu sie wlaczyla. Cieszmy sie ta gala bo takich wariatow jak Lawler w przyszlosci bedzie coraz mniej….

 37. Trzeba przyznać, że to była przepiękna walka. Prawdziwie mistrzowska. Rory postawił twarde warunki, a po tym hajkiku prawie zwątpiłem w Ruthlessa. Robbie pokazał jednak charakter mistrza. TKO via KUMULACJA WPIERDOLu!

 38. Ja pierdole co to za gala… czeka mnie cały dzień na zawodach za 3 godziny ale jestem tak nakręcony tą galą że chuj! Rory bardziej porozcinał Robiego w tej 1 walce niż Hendricks w 2 ale i tak to za mało na mistrza! Rory poczuł że nos by nie wytrzymał do końca i wolał się położyć… To nie był cios na KO ale Rory miał dosyć…

 39. miałem sen piękny sen. A w tym śnie flagi na gest żałoby opuszczone do połowy. Zatroskani Irlandczycy broczący przez zalane dublińskie chodniki. Nie nie pada deszcz. To łzy.

  już za chwile 😀

 40. No jedna z najlepzych gal ufc jakie widzialem , Robbie przekot . Wedlug mnie jak ktos chce z nim wgrac to musi skonczyc walke przed 5 runda , juz ostatnio pokazal z Hendriksem w ostatniej rundzie ladnie przycisnal i teraz to samo .

 41. A niech Conor to wygra! UFC naprawdę może dzięki temu zawodnikowi dużo zyskać, a trochę zmian też by się przydało. JEDZIESZ RUDY

 42. Żarty żartami ale teraz zobaczymy czy Mendesowi psycha wytrzyma. Bo rudzielec to pewnie wleci na ring jak wariat i może nawet trafić jakąś lucky obrotówka ;). Ciekwy jestem tej walki pod kątem właśnie przewagi psychiki nic nie umiejącego Conora nad zapasiorem 😉 Hahahaha ale jak Irol wygra będę pod wrażeniem, tylko mam nadzieję że odpowiednio nakręceni sędziowie nie przerwą za wcześnie.

 43. Moim zdaniem dzisiaj Conor pęknie i to może być walka, która pokaże, że zapasy to najlepsza baza pod MMA, zobaczycie

 44. najlepszy byl komentarz jednego z komentatorow jak sie zastanawiali co sie stalo Roremu , a  jeden mowi ze moze mu palec w oko wlozyl

 45. Jeśli ktoś nie wierzył w zasadność lansowanej przeze mnie teorii konwergencji na gruncie MMA, to teraz powinien wyzbyć się wszystkich wątpliwości.

 46. Wygrał Conor ale słaba walka w jego wykonaniu, gościu nie wiem czy chce pokazać, że zbierze wszystko na twarz i się nic nie dzieje, ale on po prostu dawał się trafiać w stójce, nie wykorzystał warunków prawie w ógole.

 47. No i niech ktoś mi powie że to nie było ZA WCZESNE PRZERWANIE. Connor szmaciana lalka jebana. Na serio jako jego fan gdybym nim był to bym sie wstydził za tego patałacha

 48. ja pierdole Conor jaki fart. Chad robił z nim co chciał i gdyby nie tydzień na przygotowanie nie umarł by kondycyjnie i urwał rudą kitę.

 49. Jestem spokojny o walkę Aldo z Conorem teraz. Mendes bez przygotowania trafiał i obijał Conora, więc niech teraz Aldo dojdzie do siebie, będzie w pełni formy i jedziemy.

 50. Wygrał lepszy. Mcgregor jednak zebrał sporo mocnych ciosów co nie wróży mu za dobrze w starciu z Jose Aldo.

 51. ustawka, sam stosunek Deana do Mendesa od poczatku walki podejrzany. Chad swoja droga momentami totalna dominacja, a nagle cien 😉

 52. No i niech ktoś mi powie że to nie było ZA WCZESNE PRZERWANIE. Connor szmaciana lalka jebana. Na serio jako jego fan gdybym nim był to bym sie wstydził za tego patałacha

  Ja zamiast tego cieszę się bólem tyłka u jego hejterów 🙂

 53. Aż żal czytać większość komentarzy fanów Mcgregora. Irol przegrywał walkę, ale niestety dla Mendesa padł on kondycyjnie, jakby ktoś odłaczył mu prąd.

  Connor pokazał emocje i klasę po walce.

 54. to tereaz kazdy juz

  Jestem spokojny o walkę Aldo z Conorem teraz. Mendes bez przygotowania trafiał i obijał Conora, więc niech teraz Aldo dojdzie do siebie, będzie w pełni formy i jedziemy.

  Polcam obejrzec walke Aldo z Mendes .

 55. Jesteście żałośni z tą ustawką. Gdyby był tam Aldo pisalibyście, że to przez żebro. WSTYDZCIE SIĘ!

 56. Myślę, że słaba kondycja Mendesa wynika z krótkiego okresu przygotowawczego. Też wydaje mi się, że Dean mógł jeszcze chwilę poczekać z tym zatrzymaniem, ale moim zdaniem niewiele by to zmieniło, bo ten lewy wszedł idealnie na szczękę.

 57. Kurwa Mendes napierdalal go zucal jak worem -totalna dominacja…i tu nagle stoi pod siadka garda opuszczona i czeka na cios po ktorym sedzia bedzie mogl przerwac …

 58. Dean nie mógł poczekać bo jeszcze by mały złapał rudego za nogę i obalił jedną reka i arnold tyson i bieber oraz sam Dana byli by zawiedzeni końcem hypeu na Irola.

 59. DZISIAJ JEST DZIEŃ, DZISIAJ JEST DZIEŃ, KTÓRY DAŁ NAM PAN, KTÓRY DAŁ NAM PAN, WESELMY SIĘ, WESELMY SIĘ I RADUJMY SIĘ DZIŚ, I RADUJMY SIĘ DZIŚ!

 60. smutne w chuj! smutne… wątpie w MMA… w UFC… sketakl za pieniądze jak WWE i boks… Wszystko sprzedane…

  Mysle tak samo

 61. Kurwa jakby wygrał Mendes to też byście krzyczeli że ustawka. Chuj teraz że miał tydzień do walki i nie wyrobił kondycyjnie, ale przecież nie musiał brać tej walki. Może i obił Conora ale kto wygrał walkę 😀 z Aldo faktycznie może nazbierać ale tutaj to Conor był lepszy i cześć. Za wcześniej przerwana walka nie sądzę i tak jedyne vo by go mogło uratować to sędzia 😆 nie w tej rundzie to w następnej.

 62. Myślę, że słaba kondycja Mendesa wynika z krótkiego okresu przygotowawczego.

  Na pewno miało to wpływ, ale problemy z kardio pojawiły się już w pierwszej rundzie. Ciosy na korpus były tu decydujące.

  Mendes mało mobilny, łatwy do trafienia, ogólnie nieświeży. I chyba tu należy obwiniać okres przygotowawczy.

  PS

  Conor ma takie braki, że Aldo nie powinien mieć z nim kłopotów.

 63. Mendes zaraz cały brązowy się zrobi od tego wchodzenia w dupę Conorowi. Beka #2.

  Dziwne w chuj to wszystko.

 64. PRDL MMA i ślepców… marketingowo trzeba sprzedać druga galę pod koniec roku… ALDO vs MCDonald'sGreagor! Wszystko zniszczone… cała wizja MMA! USTAWKA jak chuj!

 65. Powiem tyle – szkoda, ze to nie Frankie byl tym zastepstwem. Cos czuje, ze nawet jakby sie dzien przed dowiedzial to bylby w stanie piec rund stawiac opor.

 66. Kurwa Mendes napierdalal go zucal jak worem -totalna dominacja…i tu nagle stoi pod siadka garda opuszczona i czeka na cios po ktorym sedzia bedzie mogl przerwac …

  W pierwszej rundzie było to samo, nie doszukujcie się kontrowersji gdzie ich nie ma lol. Mimo wszystko słaba walka Conora.

 67. Przecież narożnik rudego mówił, że na korpus wchodzi idealnie i kontynuował to. Zero ustawki, gj Conor.

 68. Aż żal czytać większość komentarzy fanów Mcgregora. Irol przegrywał walkę, ale niestety dla Mendesa padł on kondycyjnie, jakby ktoś odłaczył mu prąd.

  Connor pokazał emocje i klasę po walce.

  No właśnie antyfani Conora mają największy kłopot z zachowaniem klasy, podobnie jak przed walką. Teraz mamy szukanie wymówek, albo, że tak naprawdę to Mendes wygrał, albo że następny przeciwnik to już na pewno. Argument, że "niech tylko zawalczy z Mendesem" odpadł, teraz hejterzy przerzucają się na Aldo 🙂

 69. Aldo vs. MacGregor – chyba padnie rekord sprzedaży PPV. Gregor nawet słabym występem odwalił kupę roboty dla UFC aby na jego kolejnej walce mogli zarabić fortunę.

 70. Parodia ;/ a już go miał…. no ale tak czy siak w stójce Conor pokazał tą przewagę , więc szacuneczek ze wygrał mimo tego że dostawał baty 🙂

 71. Kurwa jakby wygrał Mendes to też byście krzyczeli że ustawka.

  I niby komu/czemu taka ustawka by służyła?

  :boystop:

 72. dobrze że jestem fanem Chada bo za takiego zawodnika jak Conor bym się wstydził serio. Gość nie dysponuje wgl zapasami, mię wykorzystuje wgl tego że ma przewagę zasięgu. Chad robił z nim co chciał. Zawodnik który miał tylko tydzień na przygotowanie! Wstyd Panie, wstyd.

 73. To, że Conor przez długi czas przygotowywał się pod Aldo to chuj, zawsze macie swoje wizje, ale pamiętajcie – większości to nie obchodzi!

 74. Aldo-McGregor teraz to się jaram tą walką, wcale nie wierzyłem w McGregora ale teraz widzę że ma szanse jednak pamiętajmy że Aldo po pełnym obozie to nie Mendes bez obozu jednak stójka i zasięg Conora zrobiły swoje. Te kopnięcia na korpus załatwiły walkę. Conor łatwo oddawał te obalenia, gdyby przeleżał do konca rundy to może byłoby inaczej, aale chuj tam.

 75. Łysy już pewno szcza za szczęścia, tyle mamony wpadło a ile jeszcze wpadnie. Rudy to góra złota.

 76. Nie ujmujac sportowej klasy Conorowi: banka hajpu jest tak nadmuchana, ze walka z Aldo przyniesie rekordowe zyski. Nie mogl przegrac z Mendesem, bo caly plan Lysego wzialby w leb. Mozna rudego lubic za jego styl walki, czy umiejetnosci, ale kazdy tutaj, kto slepo jest w nim zakochany i zachwycony dal sie wciagnac w ten caly marketing etc. Co to oznacza? Spece od PRu wokol McGregora robia dobra robote 😉 Raz jeszcze powtorze: Chad nawet jesli chcialby i mialby okazje wygrac, nie zrobilby tego, za duzo pieniazkow na stole. #dolary

 77. dobrze że jestem fanem Chada bo za takiego zawodnika jak Conor bym się wstydził serio. Gość nie dysponuje wgl zapasami, mię wykorzystuje wgl tego że ma przewagę zasięgu. Chad robił z nim co chciał. Zawodnik który miał tylko tydzień na przygotowanie! Wstyd Panie, wstyd.

  poplacz w poduszke odespij i zobacz ta walke raz jeszcze i jak nie zobaczysz przewagi Conora w stójce to proponuje przerzucic sie na szachy to było wiadome,że Chad obali przeciez ludzie pisze to jak gosc z Conorem w avku 😆

 78. Ale niektórzy są pojebani! Ustawka? za szybkie przerwanie? SPIERDALAĆ!!! Bomba idealnie na szczene a tu jakieś pierdolololo tak to jest jak się nigdy nie trenowało nic i kapucyna trzepiecie przed kompem tylko! I chuj że nim rzucał przecież wiadomo że zapaśniczo Mendes niszczy system ale co z tego jak Conor jest przekotem w stójce! Wiedziałem że będzie pierdolenie jak Conor to wygra…

 79. Danuta może teraz spokojnie przejąć nick Mendesa – ppv życia się szykuje:

  A malkontenci zawsze szukają dziury w całym ehh

 80. No dobra nie ma tego złego. Machina promocyjna wwe-ufc rozpędzona na maxa. Do końca roku milion reklam następnej walki Conora z kimkolwiek. Piękne stroje od reeboka i zegar na środku ekranu .

 81. Wezcie jeszcze pod uwage to kontuzjowane kolano Conora. Ponoc od 3 miesiecy przed walka bral zastrzyki na nie. No chyba ze ktos powie ze to zadna wymowka ;]

 82. Zrobili artystyczny enterence a potem efektowny tryumf największej gwiazdy po emocjonujacej walce. Jako Polacy możemy być dumni, mieliśmy takie spektakle już dawno.

 83. jakim ślepcem trzeba być by nie widzieć, że to biznes. Mendes się sprzedał. Pełna dominacja Amerykanina by potem oberwać pod siatką? ŻAL!!!

 84. jakim ślepcem trzeba być by nie widzieć, że to biznes. Mendes się sprzedał. Pełna dominacja Amerykanina by potem oberwać pod siatką? ŻAL!!!

  Żal to mi ciebie.

 85. Wezcie jeszcze pod uwage to kontuzjowane kolano Conora. Ponoc od 3 miesiecy przed walka bral zastrzyki na nie. No chyba ze ktos powie ze to zadna wymowka ;]

  żadna wymówka 🙂

 86. Oj tak teraz też powiecie że nikogo dobrego nie pokonał?

  Teraz pokonał jednego dobrego przeciwnika bez obozu przygotowawczego. 🙂

  Ładna walka, Conor ładnie bronił z pleców chociaż gdyby Chad'owi nie brakło tlenu mogło by być różnie.

 87. jakim ślepcem trzeba być by nie widzieć, że to biznes. Mendes się sprzedał. Pełna dominacja Amerykanina by potem oberwać pod siatką? ŻAL!!!

  Jak myslisz z Aldo tez taki sam scenariusz?

 88. Fani Conora – olejcie tych, którzy wymyślą wszystko żeby umniejszyć sukces McGregora! Żałośni są i tyle, obojętnie co by się nie stało pisali by oszczerstwa. Przynajmniej zawodnicy po walce potrafią podejść do siebie z szacunkiem.

 89. Teraz pokonał jednego dobrego przeciwnika bez obozu przygotowawczego. 🙂

  Ładna walka, Conor ładnie bronił z pleców chociaż gdyby Chad'owi nie brakło tlenu mogło by być różnie.

  Podobnie jak w walce Cain vs Werdum chyba pojawia się tendencja do zapominania, że ciosy – zwłaszcza na tułów – też mogą trochę oddechu odebrać 🙂

 90. Ładna walka, Conor ładnie bronił z pleców chociaż gdyby Chad'owi nie brakło tlenu mogło by być różnie.

  No rzeczywiście, łykał wszystkie łokcie jak pelikan i prosił Deana o podnoszenie gdy Mendes go cały czas miętosił. Solidna defensywa.

 91. smutne to, że ktoś wierzy, ze ten pajac irlandzki wygrał to "czysto". To była ustawka! Kto mi wpierdoli za 4 miliony dolców? Dam się pobić każdemu… jak Mendes, nawet jakiemuś tam śmieciowi z Irlandii..

  kurwa daj spokój człowieku kibicowałem Mendesowi ale McGregor wygrał przed czasem i nikt mu tego nie odbierze  a gadanie że walka sprzedana jest tak dziecinne jak "Villarato" Mourinho

 92. A Mendes wkładający raz za razem palce w oczy Conora – wzór do naśladowania. Jesteście niemożliwi.

 93. Dobrze, że DANA się nie założył o te trzy kafle, bo by przejebał. Mcgregor jak mówił tak zrobił – nokaut w drugiej rundzie!

 94. Nie jestem fanem Conora, ale on zachował jako-taką klasę po walce w porównaniu do niektórych fanów i anty-fanów. Praktycznie w który temat się nie wejdzie – wszystko sprowadza się do Conora. Szczerze to jarałem się tą walką ostro, ale jak czytam/czytałem niektóre wpisy to aż mnie mdliło. Rozumiem wyrazić opinię, ale pierdolić to samo bez sensu pod każdym tematem, aż witki opadają, serio. Conor wygrał, był lepszy, może w przyszłości dojdzie do rewanżu i panowie przygotują się typowo pod siebie. Dziękuje, dobranoc!

 95. Taran:star wars: Ty to chyba łbem o ścianę napierdalasz ostro co? Po niektórych podobnych wpisów się nie spodziewałem np @VaeVictis… Niektórzy to jak sobie coś do łba wbiją to nie wiadomo co by się działo to idą w zaparte do końca. Ja w odróżnieniu od Was gdyby tak Mendes rzucał przez 5 rund Conorem i Irlandczyk nic by nie zrobił w stójce oddał bym pokłony Mendesowi a niektórzy to są tak zaślepieni w swojej nienawiści że jak Conor by obronił pas 10 razy z rzędu to i tak powiedzą że jest chujowy. Stare chłopy co niektórzy a mentalnie dzieciaki normalnie…

 96. O czym Wy gadacie, jaka ustawka? Nie wiem czy zauważyliście, ale Mendes ma jakieś problemy w końcówkach rund i zawsze opuszcza gardę i zalicza jakieś knockdowny/ko. Dwa razy z Aldo, teraz tak samo z McGregorem. Do tego ciosy na korpus zabrały Chadowi dużo powietrza. Nie było żadnej ustawki

 97. Teraz widze to tak …ALDO wielki mistrz wroci i sposci pozadny wpierdol RUDEMU.

  Dla niego Brazylijska  duma jest najwarzniejsza..

 98. jestem daleki od twierdzenia że to był ustawka, bo moim zdaniem Chad umarł kondycyjnie, bo tydzień na przygotowanie to tak naprawde nic. Jednak jeśli ktoś uważa że w MMA a już na pewno w UFC nie ma i nigdy nie było jakichś nieczystych zagrań czy spedanych walk to jesteście idiotami. Przez ręce tych ludzi przechodzą miliony dolarów a biznes musi sie kręcić. PRIDE niby też było takie czyste ale kiedy upadło ludzie zaczęli mówić jak to wyglądało od środka. Z UFC jest tak samo. Za dużo pieniędzy na stole żeby móc sobie pozwolić na improwizacje.

 99. Trochę nie mam komentarza do tej walki.. naprawdę nie wiem co myśleć żeby nie być hejterem ani jednego ani drugiego. Jedyna prawidłowa teza to chyba taka że Mendes dominowal dopóki miał paliwo w baku, czyste umiejętności ma jednak wyższe, a że MMA to też kondycja, no to jak paliwa zabrakło to i Mendesa zabraklo. Z Aldo dostawal większe bomby niż od Conora pod siatka, a tutaj odpuscil, naprawdę i według mnie sekunde dwie za wczesne poddanie przez Deana, i czy to dziwny zbieg okoliczności że Conor miał go znokautowac w drugiej rundzie? Naprawdę dziwna walka, uważam że Mendes w sztosie jest nie do przejścia dla Conora co nie znaczy że nie doceniam jego zwycięstwa dzisiaj.

 100. 2 tygodnie to za mało, Mendes nie miał w ogóle kondycji, poza tym nie ma china, szczerze to myślałem, że padnie już w pierwszej rundzie, zamroczyło go już kilka pierwszych ciosów. Tak jak mówiłem, w tej dywizji nie ma nikogo kto powalczy z Conorem, za to jak przejdzie wyżej będzie po nim.

  Aha i nie gadajcie głupot, że to ustawka, Chad się położył, zakrył głowę, nawet nie miał zamiaru odpowiadać. Wyglądało to jakby chciał powiedzieć "błagam zostaw mnie już w spokoju".

 101. Na szybko czas podsumować galę. Karta wstępna… no cóż nuda, nuda i jeszcze raz nuda, Brown uratował prelimsy. Karta główna moim zdaniem jedna z najlepszych w historii! KO Almeidy, poddanie Nelsona, walka Bermudeza ze Stephensem – cudowna, za to jeszcze cudowniejsza walka Lawlera z Rorym – to była masakra, rzeźnia i poezja walki jednocześnie! No i danie główne również zajebiście dobra walka. Conor pokazał ze dobrze wykorzystany zasięg robi swoje, odebrał siły Mendesowi który po profesorsku obalał Irlandczyka jednak nie potrafił go skończyć, za to McGregor już tak. Spodobało mi się to że na 20 sekund do skończenia rundy nie przeczekał do gongu tylko starał się ratowac walkę i udało mu się to, a gadanie ze walka ustawiona jest słabe. Już dziś jaram się walką Aldo-McGregor! Dziękuję za zajebistą noc pełną wrażeń sportowych.

 102. Ja tam komentarzami o spisku i ustawce się nie przejmuję. Raczej mnie bawią i jeszcze poprawiają i tak zajebisty humor. A userom, którzy od dłuższego czasu opierali się na hejcie w stronę McGregora (bo przecież liczba prawdziwych, wielkich fanów Mendesa na tym forum zawiera się między 0 a 10 i raczej bliżej zera 😛 ), no więc tym userom nie pozostało nic innego jak umniejszać sukces albo powtarzać, że "następnym razem, to już na pewno" 🙂

 103. Jeśli taran-baran nie napisze nic znowu przez następne 15 min to znaczy że wisi na klamce albo skoczył z dachu:fingers:następny tydzień teorie spiskowe i dlaczego Conor wygrał:tease::star wars:

 104. Jeżeli Mendes wygrywał tą walkę do czasu nokautu to Joanna Jędrzejczyk przegrała z tą bardzo męską brazylijką.

  Antyfanów MMA i Conora proszę o zachowanie resztki klasy i nie pisanie o ustawianiu walki.

 105. jestem daleki od twierdzenia że to był ustawka, bo moim zdaniem Chad umarł kondycyjnie, bo tydzień na przygotowanie to tak naprawde nic. Jednak jeśli ktoś uważa że w MMA a już na pewno w UFC nie ma i nigdy nie było jakichś nieczystych zagrań czy spedanych walk to jesteście idiotami. Przez ręce tych ludzi przechodzą miliony dolarów a biznes musi sie kręcić. PRIDE niby też było takie czyste ale kiedy upadło ludzie zaczęli mówić jak to wyglądało od środka. Z UFC jest tak samo. Za dużo pieniędzy na stole żeby móc sobie pozwolić na improwizacje.

  Kurwa co wy piszecie ? Zawodnik tej klasy co Mendes caly czas trenuje czy ma walke czy nie .Przeciez jak nie ma walki w perspektywie kilku miesiecy to nie lezy na sofie i nie chla piwa jak Ferdek Kiepski  .Wiec czemu mial by miec tlen tylko na 2 rundy?

 106. Jeśli taran-baran nie napisze nic znowu przez następne 15 min to znaczy że wisi na klamce albo skoczył z dachu:fingers:następny tydzień teorie spiskowe i dlaczego Conor wygrał:tease::star wars:

  spokojnie, kasuję jego idiotyzmy, niestety nie mam opcji banowania, poszedłby na niedzielę odpocząć, ochłonąć trochę… 🙂

 107. Kurwa co wy piszecie ? Zawodnik tej klasy co Mendes caly czas trenuje czy ma walke czy nie .Przeciez jak nie ma walki w perspektywie kilku miesiecy to nie lezy na sofie i nie chla piwa jak Ferdek Kiepski  .Wiec czemu mial by miec tlen tylko na 2 rundy?

  Masz chociaż najmniejsze pojęcie o kardio?

 108. kasuję jego idiotyzmy

  Jego też można by już skasować… żeby nie mógł wyzywać wszystkich od śmieci. peace and love:)

 109. No właśnie antyfani Conora mają największy kłopot z zachowaniem klasy, podobnie jak przed walką. Teraz mamy szukanie wymówek, albo, że tak naprawdę to Mendes wygrał, albo że następny przeciwnik to już na pewno. Argument, że "niech tylko zawalczy z Mendesem" odpadł, teraz hejterzy przerzucają się na Aldo 🙂

  No wybacz powinienem napisać, że jedni i drudzy PSYCHOFANI zachowują się jak gimbusy, no ale jakoś nie dziwi mnie to bo poziom forum coraz niższy.

 110. Kurwa co wy piszecie ? Zawodnik tej klasy co Mendes caly czas trenuje czy ma walke czy nie .Przeciez jak nie ma walki w perspektywie kilku miesiecy to nie lezy na sofie i nie chla piwa jak Ferdek Kiepski  .Wiec czemu mial by miec tlen tylko na 2 rundy?

  codzienny trening dla utrzymania formy a robienie cardio to dwie zupełnie różne rzeczy.

 111. Masz chociaż najmniejsze pojęcie o kardio?

  to mam tak sie sklada ze pol zycia tren

  Masz chociaż najmniejsze pojęcie o kardio?

  raczej tak …a ty?

 112. Conor pokazał ze dobrze wykorzystany zasięg robi swoje, odebrał siły Mendesowi który po profesorsku obalał Irlandczyka jednak nie potrafił go skończyć, za to McGregor już tak. Spodobało mi się to że na 20 sekund do skończenia rundy nie przeczekał do gongu tylko starał się ratowac walkę i udało mu się to, a gadanie ze walka ustawiona jest słabe. Już dziś jaram się walką Aldo-McGregor! Dziękuję za zajebistą noc pełną wrażeń sportowych.

  Według mnie zasięgu nie wykorzystał ani trochę, dawał się trafiać ale trzeba przyznać, że ma twardy łeb. Mógł na pewno lepiej zawalczyć, nie wiem do końca z czego wynika to jego zbieranie ciosów na mordę, może zbyt duża pewność siebie. Kiedyś się to może źle skończyć.

 113. Ja tam doceniam to co zrobił Conor. Udało mu się pokonać 1/10 zawodnika sklasyfikowanego na drugim miejscu na świecie. Szkoda tylko że fani Conora nie potrafią zauważyć że zawodnik praktycznie bez przygotowania obnażył wszystkie słabości waszego bohatera. Dalej uważam że Chad z pełnym okresem przygotowawczym jak i Frankie czy Aldo są nie do przejścia dla Irlandczyka. No ale cóż, przyfarciło sie, gratulacje dla Conora. A może raczej dla Chada i jego uwielbienia do pieniądza? 😀 who know's? 😛

 114. Teraz to jeszcze pół bidy, ale jak Conor już rozjedzie Aldo to aż boję się pomysleć jakie wtedy powstaną tu teorie spiskowe 😀

 115. @baju nie dziw się i przygotuj się na takie posty przez najbliższy tydzień albo 2. Dobrze że wychodzę z chaty za 2 godziny bo pewnie dopiero nastąpi wysyp idiotów bo co niektórzy jeszcze śpią( a za fanów MMA się uważają:cool:). Co będzie jak Conor pokona Aldo? Wiem! Że z Edgarem by na pewno przegrał!:star wars:

 116. @baju nie dziw się i przygotuj się na takie posty przez najbliższy tydzień albo 2. Dobrze że wychodzę z chaty za 2 godziny bo pewnie dopiero nastąpi wysyp idiotów bo co niektórzy jeszcze śpią( a za fanów MMA się uważają:cool:). Co będzie jak Conor pokona Aldo? Wiem! Że z Edgarem by na pewno przegrał!:star wars:

  no to na wszelki wypadek już uprzedzę

  Z EDGAREM BY PRZEGRAŁ!!!!! 🙂

 117. Wezcie jeszcze pod uwage to kontuzjowane kolano Conora. Ponoc od 3 miesiecy przed walka bral zastrzyki na nie. No chyba ze ktos powie ze to zadna wymowka ;]

  U niego to wymówka, takie usprawiedliwienia akceptowalne są tylko w KSW gdzie niemal każdy walczy z kontuzją bądź chory 😉

  Zresztą Conor jeździł po świecie niczym dawniej wożono kobiety z brodami i karły, a to też niezbyt dobrze wpływa na przygotowania, gdy non stop musiał gdzieś jechać.

  Tak swoją drogą bawi mnie ta wojenka fanatyków Conora i jego przeciwników, jak małe dzieci przekrzykujące się kto ma więcej żołnierzyków na półce.

  Nie jestem fanem Conora, ba chciałem żeby przegrał bo może by trochę spokorniał, no ale wygrał i płakać nie będę, tak jak i nie będę szukał spisku.

  Czekać tylko jak ktoś wpadnie na pomysł że homolobby załatwiło mu zwycięstwo w zamian za poparcie w Irlandii, u nas w kraju już Fronda by takie info pewnie ogłosiła 😉

  Zrobili artystyczny enterence a potem efektowny tryumf największej gwiazdy po emocjonujacej walce. Jako Polacy możemy być dumni, mieliśmy takie spektakle już dawno.

  No bez przesady, u nas wyjścia były zazwyczaj festyniarskie tu jednak zupełnie inny poziom (wyjścia bardziej stonowane) na który nasi mogliby wejść zostawiając festyn za sobą.

  Fajnie im wyszły te wizualizacje w oktagonie.

  A i komentarz mnie zaskoczył na plus w Extreme.

 118. Do tych, którzy mówią, ze chcą zeby Conor spokorniał. Serio chcecie nudnego zawodnika kochającego wszystkich i zachowującego się wobec wszystkich wzorowo? Przecież ten sport potrzebuje właśnie takich gości,  którzy nie będą ułożeni i wobec wszystkich grzeczni.

 119. Do tych, którzy mówią, ze chcą zeby Conor spokorniał. Serio chcecie nudnego zawodnika kochającego wszystkich i zachowującego się wobec wszystkich wzorowo? Przecież ten sport potrzebuje właśnie takich gości,  którzy nie będą w tym względzie ułożeni.

  Oni tak na prawdę go kochają, ale nie chcą się do tego przyznać. Niektórzy na tym forum tylko o McGregorze piszą od długiego czasu – oczywiście negatywnie. Jak mnie coś denerwuje, to tego unikam, ale inni wolą się nakręcać.

 120. To był też dobry przykład tego jak bardzo gówno warty jest wrestling, jeśli już to bjj albo coś, łamiesz rękę albo kolano i pozamiatane a nie przytulanie się przez całą walkę.

 121. Oni tak na prawdę go kochają, ale nie chcą się do tego przyznać. Niektórzy na tym forum tylko o McGregorze piszą od długiego czasu – oczywiście negatywnie. Jak mnie coś denerwuje, to tego unikam, ale inni wolą się nakręcać.

  Toksyczna miłość:D

 122. To był też dobry przykład tego jak bardzo gówno warty jest wrestling, jeśli już to bjj albo coś, łamiesz rękę albo kolano i pozamiatane a nie przytulanie się przez całą walkę.

  Sproboj sie kiedys z zapasnikiem ,a potem opisz …

 123. Sproboj sie kiedys z zapasnikiem ,a potem opisz …

  ale jakie to by miało znaczenie? Tutaj masz dwóch zawodników na najlepszym możliwym poziomie w swojej dziedzinie. Co z tego, że jakiś zapaśnik by ze mną wygrał, skoro na najwyższym poziomie się zesra.

 124. Stephens stracił bonus na wadze. Nigdy nie dają bonusów, a jak jest walka wieczoru dostaje tylko  ten co zrobił wagę

 125. Pewnie nie wał ale jak oglądałem to było to dla mnie coś mega nienaturalnego, że nagle stracił całą moc. Chociaż McGregor ma w sobie coś z Diazów, okłada przeciwnika cały czas, nie daje im w ogóle oddychać, różnica między nim a braćmi jest tylko taka, że on wygrywa walki o tytuł.

 126. A no i sorry za post pod postem, ale najlepiej zamknąć cohones na tydzień 😀 Bo teraz nie będzie spokoju, będzie wieczne napierdalanie tych co się spuszczają jak widzą Conora vs tych, którzy wieszać się chcą jak go widzą.

 127. Mendes AKURAT w tej walce stoi w miejscu i daje się obijać jak worek treningowy. W poprzednich walkach taki movement a teraz nic. Yyyyyyhyyyyym. Postawiłem na Grzegorza Conorowskiego, ponieważ Show must go on i musiałem utwierdzić się w przekonaniu, że to jeden wielki wał, a UFC już jakiś czas temu stało się ak WWE. Wiedziałem że wygra, bo hajsy muszą się zgadzać. Chad zainkasował kupę forsy. Dla picu już mógł więcej zebrać na ryj. Chłop pójdzie na kontrolę do lekarza i za tydzień rusza na wakacje życia za miliony od Dejny.

  Show must go on. Muszą trochę wyeksploatować krowę dojną w postaci Mcgregora. W najbliższym czasie nie przegra walki. Później przyjdzie ktoś, kto przejmie pałeczkę i go zastąpi (podbije PPV). Dana powie: "Conor, dzięki kolego, teraz dam Ci kilka milionów a ty się podłożysz temu tam Przemkowi. Zarobiłeś dla mnie troche, ale ludzie się znudzili. Weź ten hajs i poddaj się w 3 rundzie po kimurze przemasa." Bruce buffer powinien zapowiadać kiedy jest walka o pas a kiedy szopa i hajs/ Reebok. the ustawka mejker.

  Robbie i Rory to klasa i wielki respekt dla nich. Main event to szopka.

  W następnej walce o pas wagi ciężkiej Dwayne Rock Johnson. Mark my words. Bez odbioru.

 128. a teraz już tak na chłodno. Ktoś jest przekonany że Jose da rade? Bo ja nie.

  Ja uważam, że da radę. Słabo przygotowany Mendes trafiał Conora, a Aldo ma lepszą stójkę od Chada, więc jak będzie w pełni formy to ogarnie.

 129. tak tyle że Jose nie znokautuje Conora, skoro nie zrobił tego Chad kiedy czysto go trafiał mając pełny bak. Te lowkicki Aldo to może być ciekawy pomysł aby obić Conorowi noge i pozbawić mobilności jednak tym samym narazi sie na te piekielnie celne sierpy. Obalenia? Nie sądzę.

 130. Mendes AKURAT w tej walce stoi w miejscu i daje się obijać jak worek treningowy. W poprzednich walkach taki movement a teraz nic. Yyyyyyhyyyyym.

  Obejrzyj sobie choćby końcówkę 1 rundy w starciu rewanżowym z Aldo. Dokładnie tak samo zatrzymał się pod siatką i czekał na zbawienie.

 131. Czytam temat i zaczynam mieć dość antyfanów Conora, tak jak wcześniej miałem dość jego fanów. Ile można słuchać skrajnych opinii, prawie nigdy obiektywnych i to jeszcze w takiej ilości. Oby przegrał z Aldo, bo nie wytrzymie

 132. Właśnie nadrobiłem jak na razie walkę wieczoru i od razu mówię że jestem bezstronny i nie mam nic ani do Conora ani do Chada. Chciałem zobaczyć ciekawe show i takie dostałem. Powiem szczerze że obiektywnie patrząc to gdyby Chad zrobił pełny obóz przygotowawczy (kondycja głównie) to by zmiótł Conora. To że Chada po pełnej dominacji odcięło kondycyjnie to nic dziwnego bo do tej walki nie trenował. Dowiedział się o walce 2 tygodnie przed a na 2 tygodnie przed walką to się roztrenowanie robi. Gdybyśmy zobaczyli Chada z drugiej  walki z Aldo to Mendes by sobie poradził. Aldo jak się przygotuje to również da radę. Na pewno w tej walce wiele ludzi zauważyło że Conor jest do pokonania i że ma pewne braki. Dla Conora jednak należy się szacunek bo wygrał mimo wszystko z zapaśnikiem (w końcu) i jak by nie było, jest on w top 5 dywizji na 100 procent. A teraz czas na nadrobienie Lawler vs MacDonald pozdro 😀

 133. Zamulił mnie sen i przespałem 2 i 3 rundę walki Rorego. McGregor z problemami, ale zwycięsko. Trochę nie mogę zrozumieć tego nagłego braku tlenu, no ale trudno… nie mniej, nadal mocnym faworytem jest dla mnie Aldo. Ma stójkę lepszą niż Chad, a Mendes bez większego przygotowania celnie trafiał Conora.

 134. Mam pytanie: teraz na każdej gali uczestnicy walki wieczoru będą wchodzić ze swoimi śpiewakami czy ten festyn to jednorazowy wypadek? Dobrze, że hymnów nie grali:lol:

  #RenaMusisz #GoAsia

 135. Przy następnej walce rudy będzie wjezdzał amfibią, karetką bądz wozem drabiniastym coś jak Krzyś Kułak. UFC uczy się od najlepszych.

 136. Chad i Conor po 500k USD na łeb, nic dziwnego, że Chad był taki szczęśliwy po walce

  Chad pewnie tyle dostał, ale przy wypłacie Conora musisz dopisać jeszcze jedno zero.

 137. a teraz już tak na chłodno. Ktoś jest przekonany że Jose da rade? Bo ja nie.

  Ja jestem. Ta walka mnie w tym przekonaniu utwierdziła.

 138. Świetny main card 😀 Gala udana.

  Moi faworyci prawie powygrywali. Tak jak na czacie tak tu stwierdzam, że Almeida to niezły kocur. Gunni był moim najmocniejszym faworytem i to potwierdził w dość łatwy sposób. Robbie zrobił McDonaldowi Penne na twarzy :D. Walka wieczoru udana, chociaż chciałem inny wynik, Conor z zapasami na poziomie 0, jedynie uciekać coś się uczył, Mendesowi kondycja raczej wysiadła, za krótko się przygotowywał, ale nawet bez kondycji powinien machać rękami stojąc plecami do siatki. Conorek ma jednego plusa za oddanie szacunku rywalowi i chociaż jestem jego antyfanem to tu ma u mnie wielkiego plusa, może jak się zmieni jego mentalność(chociaż wątpię, z Aldo znowu będzie kozaczył) to dam radę go trochę polubić.

 139. Najlepsze, że każdy pro, mówi, że mega szacun dla Chada za podjęcie walki z 2-tygodniową zapowiedzią, bo wtedy nie da się wytrzymałościowo wytrzymać 5 rund, ale polscy znawcy z 1 ligi siedzenia przed komputerem wiedzą jednak lepiej. XD

 140. Walka wieczoru udana, chociaż chciałem inny wynik, Conor z zapasami na poziomie 0, jedynie uciekać coś się uczył, Mendesowi kondycja raczej wysiadła, za krótko się przygotowywał, ale nawet bez kondycji powinien machać rękami stojąc plecami do siatki. Conorek ma jednego plusa za oddanie szacunku rywalowi i chociaż jestem jego antyfanem to tu ma u mnie wielkiego plusa, może jak się zmieni jego mentalność(chociaż wątpię, z Aldo znowu będzie kozaczył) to dam radę go trochę polubić.

  To powinien mieć więcej niż jeden plus, bo po każdej walce dziękuje swoim przeciwnikom, z Siverem tylko nie widziałem bo poleciał cyrki robić z Aldo, a ten i tak potem w samych superlatywach się o nim wypowiadał (jak i reszta). Nie zmieni "mentalności", bo dzięki tej autokreacji zarabia wielkie pieniądze… także przyzwyczajaj się:D

 141. Conor za dużo imituje Diazów i to może kiedyś się skończyć tragicznie zwłaszcza w wyższej wadze. Ale on w piórkowej jest raczej nie do znokautowania bo ma na prawdę solidną odporność. W stójce nikt go w piórkowej nie pokona (Aldo ma problem) jedynie w zapasach co pokazał Mendes, że da się go obalić dosyć łatwo.

 142. Conor za dużo imituje Diazów i to może kiedyś się skończyć tragicznie zwłaszcza w wyższej wadze. Ale on w piórkowej jest raczej nie do znokautowania bo ma na prawdę solidną odporność. W stójce nikt go w piórkowej nie pokona (Aldo ma problem) jedynie w zapasach co pokazał Mendes, że da się go obalić dosyć łatwo.

  Dlatego wydaje mi się, że najtrudniejszym przeciwnikiem dla Conora będzie Edgar, jego chyba nie da się zajechać kondycyjnie (nie przypominam sobie żeby spuchł) + dobre zapasy i ciągłe poruszanie się po oktagonie

 143. Mocny faworyt do gali roku.

  Gdyby nie prelimsy. W chwili obecnej połowa gali to najnudniejsza gala roku, a połowa to najciekawsza gala roku. Jak to połączyć?

 144. Gdyby nie prelimsy. W chwili obecnej połowa gali to najnudniejsza gala roku, a połowa to najciekawsza gala roku. Jak to połączyć?

  Mi ten pozytywny aspekt (najciekawsza część), przysłania ten negatywny aspekt (najdudniejszą część), a więc uważam, ze to jedna z najlepszych gal UFC które oglądałem. No i przynajmniej na prelimsach była beka na czacie 😀

 145. 😀 Myślałeś, że będzie inaczej;>?

  Niee, nie myślałem. Ale inny mogli mieć taką nadzieję…

 146. doszedlem ostatnio do wniosku ze  tatuaz MaGregora jest  po to zeby odwrocic uwage przeciwnika.Co o tym sadzicie?

  Ten post był iniciatorem zrodzenia się we mnie jeszcze lepszego pomysłu, mianiowicie kompletnego wytatuowania się w kolorze octagonu i ludzi za nim :))

  Musze walke rudego zobaczyc jeszce raz ….moze zmienie zdanie

  To dobrze, bo być pewnym, że walka na pewno była ustawiona, jest prawie tak samo głupie, jak twierdzić, że to absolutnie niemożliwe.

  Jak na moje, to Mendes od początku miał problemy z wyprzedzaniem ataków McGregora a walczenie z nim z kontry w dystansie to nie najlepszy pomysł. Widać też było, że przy obaleniach dawał z siebie wszystko, żeby na pewno weszły. Z kolei w parterze porządnie zmęczył Conora, ale nie utrzymał go, bo za szybko chciał wygrać. W sumie dobrze i prawie go miał, no ale Conor świetnie wyszedł z opresji. Zdziwiło mnie tylko, że Mendes nie bronił się te parę sekund dłużej do zakończenia rundy. Możliwe, że Conor jednak podłamał go trochę psychicznie- ten szyderczy uśmiech na początku 2 rundy, mówiący : "Zaczynamy w stójce, ale masz pecha!" było chyba najlepszym, co mógł zrobić. Mendes bał się stójki a siłowe obalenia męczą bardziej. Tak ja to widzę, ale ze względu na mój krótki staż w oglądaniu MMA, mogę się mylić :chef:

  PS: Ale walka Seerego ze Smolką była kozacka, czyż nie? W sumie to tylko 3 walki z 11 "ssały" (choć łącznie to jednak 45 min.), reszta albo trzymała poziom, albo urywała dupy.

 147. Na temat dwóch walk wieczoru wypowiedziałem się w odpowiednim temacie, to tutaj tylko posmutam, że Thatch trochę bezradnie wygląda w parterze i z pozycji mega prospekta, zaliczył drugą porażkę z rzędu w ten sam sposób. Mam nadzieje, że zestawią go z jakimś stójkowiczem na odbudowanie, a Brandon popracuje nad parterem, bo braki ma spore w tej płaszczyźnie.

  Almeida wyszedł z niezłych tarapatów i zaserwował obłędne ko Pickettowi. Mega talent z tego młodego chłopaka.

  W prelimsach nie zawiódł (jak zwykle) Matt Brown, którego styl walki sprawia, że oglądać go mogę, nawet w walce z cieniem.

  Smolka vs Seery – super pokaz efektownego grapplingu i mnóstwo zwrotów akcji, cała walka przyjemna dla oka.

 148. ej też tak macie, że ten moment z walki Lawler – Rory wzbudził w was więcej emocji niż cały ten trasztalk Conora MacGregora?

  Już nie wspominam,  o tak "oczywistej oczywistości" jak naturalność tej sceny. Mega!

 149. Jak czytam teraz te wasze komentarze to serio mi jest smutno xd

  Kiedy Chad obalał Conora to spuszczaliście się, że "żuca nim jak lalkom" i już dawaliście Mendesowi pas.

  Ale jak McGregor trafił zmęczonego Mendesa (który jakiejś wielkiej krzywdy Conorowi w tej walce z resztą nie wyrządził) czysto w szczękę i dobił ciosami w parterze to od razu "ustafka" itd 😀

  Ludzie, serio. Nazywacie kibiców Conora "psychofanami" a sami nie potraficie się pogodzić z tym, że wygrał lepszy i snujecie jakieś teorie spiskowe. Jak dzieci.

 150. przejebałem ze 300 zł  ale trzeba przyznać że rudy tymi midlami zabrał też dużo zdrowia Chadowi…

  MVP gali Robbie Lawler

 151. Choć 187'ka była niesamowita, to wczorajsza gala jest absolutnie galą roku. Główna karta bez wątpienia jedna z najlepszych w historii UFC. Fenomenalne walki i skończenia.

  Jak dla mnie kolano Stephensa to murowany kandydat do Best KO of 2015. Gość wyskoczył z latającym kolanem w najmniej spodziewanym momencie i w dodatku zrobił to w miejscu. Po prostu wow!

  Tak BTW, rozumiem, że featherweight jest dywizją Conora, ale czemu Amerykanin dostał irlandzkiego fight kita? ; )

 152. ej też tak macie, że ten moment z walki Lawler – Rory wzbudził w was więcej emocji niż cały ten trasztalk Conora MacGregora?

  Już nie wspominam,  o tak "oczywistej oczywistości" jak naturalność tej sceny. Mega!

  Bez kitu, te 5 sekund i 5 sekund po ostatniej walce Lawlera z Rumcajsem to w sumie 10 sekund naturalnej zwierzęcej adrenaliny, które zjada dupą całe godziny, dni i miesiące teatrzyków Conora.

 153. Niestety jednak postępów zapaśniczo-parterowych nie widać u Irlandczyka. Chad się wystrzelał z tlenu, a Conor jak CroCop z Gonzagą. Tyle, że w takiej wadze to nie przystoi. No, ale Chada można zrozumieć, gdy wziął to w zastępstwie. Kto by nie wziął, taki hajs, szansa, że jednak wygra w ciągu max 2 rund. Niestety nie zdążył zanim siły do równej walki go opuściły.

  Test jako walkę przeszedł, bo wygrał ostatecznie, test na zapasy i parter oblał. I nie jestem hejterem Conora. Szczerze myślałem, że będzie lepiej. Że wybroni pare prób, że wstanie, a nie będzie czekał na podniesienia przyjmując łokcie. Szkoda. Czas na walkę z Jose lub Frankiem.

 154. W prelimsach Brown wymiatacz i nudny Irlandczyk. Karta główna zajebista zajebistość. Almeida vs Pickett bomby latały i te skończenie miodzio.Stephens również kolano timing perfect.Robbie vs Rory świetna walka.Chad vs Conor,no cóż,trzeba oddać rudowłosemu wygraną i wysoką odporność na ciosy,lecz uważam,że Mendes przegrał bardziej ze swoją kondycją.Jednak ta walka mnie upewniła,że Aldo wpierdoli tymczasowemu mistrzowi :boss:.Co mnie jeszcze ciekawi,podczas walki nie wolno się odzywać do przeciwnika,a sędzia nie upominał go wgl. Jest to spore przyzwolenie patrząc w jaki sposób krzykacz prowadzi swoje gry psychologiczne.

 155. Dopiero dziś miałem okazję obejrzeć całą galę i…Conor jednak jest przechujem 😀 Zwracam honor. Walka z Aldo będzie zajebista

 156. Dopiero dziś miałem okazję obejrzeć całą galę i…Conor jednak jest przechujem 😀 Zwracam honor. Walka z Aldo będzie zajebista

  witamy po jasnej stronie mocy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.