Mike Perry

Mike Perry zapewnił fanów, że nie zakopał topora wojennego z Darrenem Tillem i chce stanąć z nim w szranki w 2024 roku. Panowie najprawdopodobniej zmierzą się w tradycyjnej formule boksu.

Cała saga dotycząca konfliktu Mike’a Perry’ego i Darrena Tilla sięga kilku lat wstecz. Panowie nigdy nie byli dla siebie zbyt mili, napięcie rosło, kiedy obaj walczyli w dywizji półśredniej UFC, a czarę goryczy przepełniły komentarze ze strony Tilla, który deklarował, że „zabawiał się z nową ptaszyną” (a obecną żoną) Perry’ego – mówiąc delikatnie.

W tej chwili obaj panowie są poza UFC – Mike Perry znalazł nowy dom w organizacji Bare Knuckle Fighting Championship, gdzie boksuje na gołe pięści i radzi sobie doskonale, a Darren Till szuka walki w boksie. Perry zdradził, że Anglik nie ma zamiaru wejść z nim w pojedynek na gołe pięści i zamiast tego zmierzą się w tradycyjnym boksie:

To się wydarzy w 2024. Pracują nad tym. Wiem, że wielu ludzi za kulisami nad tym pracuje. Jestem zakontraktowany z BKFC, on nie chce tam tego zrobić. Może więc jakaś własna promocja, Misfits chce to zestawić.

Boks jak dla mnie jest jeszcze lepszy. On nie chce bić się ze mną na gołe pięści – uznaje moje osiągnięcia w tym wymiarze. Chcemy się zmierzyć, bo muszę uderzyć go w twarz za to, co powiedział w przeszłości – choć od tego czasu sporo dojrzał, ja również.

Myślę, że obaj musieliśmy dorosnąć, wiedzieliśmy, że chcemy stać się najlepszymi wersjami samych siebie. Musieliśmy przejść przez te próby i wyzwania.

Choć minęło trochę czasu i – jak zauważył sam Perry – obaj panowie dojrzeli, a niektóre wcześniejsze komentarze udało się obrócić w żart, to Amerykanin wciąż nie chce odpuścić Tillowi. Na pytanie, czy wciąż tli się w nim nienawiść do Anglika, „Platinum” odpowiedział:

Tak. Przez te komentarze o ru***niu.

Powiedział coś o tym, że wyr***ał moją nową ptaszynę, czy coś takiego. Chcę mu, k***a, wydrapać oczy. To było kilka lat temu, ale nie mam w zwyczaju zakopywać toporów wojennych.

Najbliżej na radarze Mike’a Perry’ego jest jego nadchodzący pojedynek na gołe pięści z byłym mistrzem UFC, Eddiem Alvarezem. Panowie zmierzą się na gali Bare Knuckle FC 56 już w najbliższą sobotę, 2 grudnia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.