Jak wiemy Mike Perry złamał nos podczas walki z Vicente Luque na UFC w Urugwaju. Zdjęcie urazu „Platynowego” szybko obiegło Internet wzbudzając zainteresowanie fanów oraz obserwatorów. Jak informuje ESPN menadżer zawodnika, Abraham Kawa, Perry udanie przeszedł operację nosa jeszcze w Urugwaju. Ma on zostać w kraju przez kilka dni. Do kontuzji doszło w trzeciej rundzie, kiedy to Luque trafił rywala mocnym kolanem.

Dla Perry’ego była to 5 przegrana w karierze. Przed UFC w Urugwaju wygrał z brazylijskim „Kowbojem” przez decyzję sędziowską. Bilans w jego ostatnich 4 walkach wynosi 2-2. Warto zaznaczyć, iż większość fanów nie zgadza się z werdyktem pojedynku Mike’a z Luque. Według nich sędziowie powinni ogłosić Perry’ego jako zwycięzcę pojedynku przez decyzję sędziowską. UFC nagrodziło pojedynek obu panów bonusem za najlepszą walkę wieczoru tej gali.

16 KOMENTARZE

 1. Gdzieś już widziałem tą mordę..:einsteinsmoke: wydaje mi się że dawałem mu Zeta :razz:utinlaugh: tylko Lidl czy Biedronka ?:jarolaugh:

 2. kurwa, jak oni mu to w urugwaju składali to nie wróżę mu kariery w modelingu.

  W Ameryce Południowej bardzo modna jest chirurgia plastyczna (medycyna estetyczna) wiec kto wie. Inna sprawa, że powiększanie dupy czy cycków, a prostowanie nosa to jednak różne rzeczy

 3. Ale sie ogór zrobił z perrego . Taki szczekacz co klapie tylko mordą a wyniki jakie takie

  Perry to od początku ogór. Tylko taki pozytywny i nawet jak przegrywa to często w ciekawych walkach.

 4. W Ameryce Południowej bardzo modna jest chirurgia plastyczna (medycyna estetyczna) wiec kto wie. Inna sprawa, że powiększanie dupy czy cycków, a prostowanie nosa to jednak różne rzeczy

  Powiększą mu nosa i będzie super odporny na ciosy ! :juanlaugh:

 5. Powiększą mu nosa i będzie super odporny na ciosy ! :juanlaugh:

  Albo pomniejszą i trudniej będzie trafić.

 6. Perry to od początku ogór. Tylko taki pozytywny i nawet jak przegrywa to często w ciekawych walkach.

  Dokładnie, ogóra z charakterem zawsze się ciekawiej ogląda, więc lekko szanuję.

 7. Ogólnie – chujowo. Ten nos jest generalnie już 'rozjebany' i będzie bardziej podatny na następne złamania. Niewykluczone, że następne ciosy za parę miesięcy odnowią taką kontuzję i znowu ta kość będzie przemieszczona. A on chyba nie zamierza już nie walczyć.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.