Mike Perry

„Platinum” Mike Perry po swoim imponującym zwycięstwie przez nokaut na Thiago Alvesie odniósł się do sprawy długo, długo wyczekiwanego pojedynku z inną byłą gwiazdą UFC, Darrenem Tillem.

W miniony weekend na gali BKFC KnuckleMania 4 „Król Przemocy” Mike Perry odniósł swoje piąte zwycięstwo w pięciu walkach na gołe pięści, kiedy znokautował Thiago Alvesa w minutę. Na konferencji prasowej po gali Perry powiedział kilka słów na temat zapowiadanego na rok 2024 starcia z Darrenem Tillem, z którym łączy go konflikt sięgający ładnych parę lat w przeszłość:

Myślę, że jest to walka, której wielu ludzi oczekuje od dawna, włącznie ze mną i nim. On gada sporo bzdur, gada, ale nic z tym nie robi. Ja też dużo gadam, ale potem tu wychodzę i udowadniam. Więc zbieraj się tutaj. Mówi, że trenuje, że współpracuje z Khamzatem [Chimaevem], a on jest niepokonany, ale walczy w MMA, goni za złotem. A ja jestem lepszy niż złoto. Jestem jak złoto w tym sporcie, a nawet więcej – jestem „Platinum” [platynowy].

Na swoim profilu na Instagramie „Platinum” Mike Perry zamieścił nagranie głosowe, które wysłał mu Darren Till w ewidentnie imprezowym nastroju. Perry skomentował je z wyraźnym zdenerwowaniem:

Mam powód, dla którego wyzwałem Darrena Tilla, on siedzi i gada niewybaczalne bzdury. To walka, która od dawna musi się odbyć, ci wszyscy goście gadają bzdury i nie wytrzymują ze mną długo w ringu, kropka. Walczyłem w wadze 185 funtów [83,9 kg], w półciężkiej na zajęciach boksu, więc jeśli BKFC chce mi zaoferować walkę o tytuł, bo żaden inny mistrz nie zdobywa rozgłosu, to z chęcią zmierzę się o pas BKFC w wadze 185 funtów przeciw mistrzowi, który ma godność i moralność. Trenuję, by zamordować! Przestań się ze mną zabawiać!

Obecnie w organizacji Bare Knuckle Fighting Championship mistrzem dywizji półciężkiej jest Lorenzo Hunt. Mike Perry jest z kolei pretendentem numer 1 w rankingu wagi średniej, w której czempionem jest David Mundell.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Tudor
Tudor

Brutaal
Lightweight

511 komentarzy 1,892 polubień

Z cipajevem też się zabawiał.

Pedały.

Odpowiedz 3 polubień