Tate

(Fot. Sherdog.com)

Jessica Eye (MMA 11-2, 7. w rankingu MMARocks) w kolejnej walce skrzyżuje rękawice z Mieshą Tate (MMA 16-5, 3. w rankingu MMARocks). Pojedynek będzie prawdopodobnym eliminatorem do walki o pas mistrzowski Ultimate Fighting Championship. Do walki dojdzie na gali UFC on FOX 16. Zestawienie ogłoszono oficjalnie na antenie FOX Sports 1.

„Cupcake” aktualnie może pochwalić się niezłą passą trzech zwycięstw z rzędu. W walkach, które zakończyły się decyzjami sędziowskimi, wypunktowała kolejno: Liz Carmouche, Rin Nakai i Sarę McMann. Miesha w przeszłości miała szansę odebrać tytuł mistrzowski aktualnie panującej na tronie dywizji koguciej, Rondzie Rousey. Nie potrafiła jednak znaleźć drogi do zwycięstwa i ostatecznie została poddana balachą w trzeciej rundzie pojedynku na gali UFC 168 w grudniu 2013 roku.

Jessica Eye powraca po zwycięstwie nad Leslie Smith na listopadowej gali UFC 180. Pół roku wcześniej, niejednogłośnie na punkty, przegrała z jedną z byłych pretendentek do tytułu mistrzowskiego, Alexis Davis.

Gala UFC on FOX 16 odbędzie się 25 lipca w Chicago. Walką wieczoru tej gali będzie pojedynek Renana Barao z T.J. Dillashawem o tytuł mistrzowski dywizji koguciej UFC.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.