yosefwlodarek

Jeden z najlepszych polskich zawodników kategorii ciężkiej wystąpi na gali Euro FC 2 w Pradze. Rywalem Michała Włodarka będzie Yosef Ali Muhammad. Gala odbędzie się 11 lutego w Czechach.

Włodarek (7-2  MMA) nie ma ostatnio najlepszej passy. Polak przegrał na KSW 32 z Olim Thompsonem, a na KSW 36 został poddany przez Michała Kitę.

Yosef Ali Mohammad (6-3 MMA) aż dwa razy mierzył się z aktualnym mistrzem KSW, Fernando Rodrigues Juniorem. Oba starcia Szwed przegrał. Warto zaznaczyć, że jeszcze niedawno Mohammad wygrał z weteranem MMA, Dionem Staringiem.

26 KOMENTARZE

 1. Jednorazowy wypad za zezwoleniem KSW. Dobra okazja do odbudowy poza organizacją. Rozpiska jest naprawdę ciekawa jak na EUMMA, a dwóch Polaków na karcie dodaje jej smaczku.

 2. @baju popraw to "obie starcia". A nazwa newsa kozak :lol:. Następnym razem jak nie będziesz miał pomysłu na clickbait napisz "z byłym kolegą sparingpartnera zawodnika, który widział Conora McGregora".

 3. @baju popraw to "obie starcia". A nazwa newsa kozak :lol:. Następnym razem jak nie będziesz miał pomysłu na clickbait napisz "z byłym kolegą sparingpartnera zawodnika, który widział Conora McGregora".

  Dzięki. Mega nagłówek, co? Wiedziałem, że docenisz.

  Nie masz do przeklejenia jakiegoś oświadczenia do HP? Może własne?

 4. Mega nagłówek, co? Wiedziałem, że docenisz. Nie masz do przeklejenia jakiegoś oświadczenia do HP?

  Oo, skąd ta agresja, drażliwy coś jesteś. Tytuł mnie rozśmieszył to o tym napisałem. A dziękuję? 😉

 5. Oo, skąd ta agresja, drażliwy coś jesteś. Tytuł mnie rozśmieszył to o tym napisałem. A dziękuję? 😉

  Coś Ty, bardziej śmieszy mnie hipokryzja wielu ludzi tutaj i krypto-agresja wobec wszystkich i wszystkiego. Najgorsze co może być to cicha nienawiść, zamiast mówić co leży na serduszku. Śmieszni po prostu bywacie i nie mam zamiaru już być miły dla kogokolwiek, cokolwiek udając. 🙂

  Właśnie po sekundzie dodałem, bez przypomnienia nawet!

 6. Nie potrafię rozkminic Włodarka, widać, że chłop nie podchodzi poważnie do swojej kariery, bo leje na pojedynki w KSW co implikuje, że nie chce mu się walczyć na poważnie i o większe laury, z drugiej zaś strony bierze dodatkowe walki poza organizacją. Nie czaję.

  Mi trochę żal jego postawy, bo uważam, że Michal ma talent na top 10 światowy, ale nie chce go wykorzystać.

 7. Nie potrafię rozkminic Włodarka, widać, że chłop nie podchodzi poważnie do swojej kariery, bo leje na pojedynki w KSW co implikuje, że nie chce mu się walczyć na poważnie i większe laury, z drugiej zaś strony bierze dodatkowe walki poza organizacją. Nie czaję. Tym bardziej żal, bo uważam, że Michal ma talent na top 10 światowy, ale nie chce go wykorzystać.

  Na pewno dostał sygnał od KSW, że musi się odbudować, nie wierzę, że to jego wybór. Jak się organizuje 4 gale w roku to nie można sobie pozwolić na umieszczanie w rozpisce typa z rekordem 0-2, który dodatkowo pokazał w ostatniej walce, że ma wszystko w dupie. Także nie nazwałbym tej walki dodatkową, a raczej walką ostatniej szansy na powrót.

  @baju serio nic do ciebie nie mam, odwalasz kawał dobrej roboty, szanuję. Nie wiem o chuj ci chodzi, że wyskakujesz mi tu z nienawiścią, bo zaśmiałem się z nagłówka.

 8. Wydaje mi sie , ze problemem są

  zbyt duże przerwy od startów Komara , brakuje gdzieś tam " tego doświadczenia " potencjał i talent jest , jeszcze jest szansa odbudować swoje nazwisko , nie wiemy czy K&L dadzą mu jeszcze szansę patrząc na to , że organizuje 4 gale rocznie , przykład Tomek Kondraciuk przegrał po dobrych walkach ale nie zapowiada się na jego powrót do KSW, dobrze że Komar zawalczy " gdzieś indziej ":cool: powodzenia Komar

 9. Komar po prostu lubi się bić. MMA jest jego hobby. Prowadzi własny interes, a treningi są jedynie dodatkiem. Zupełnie inaczej niż w przypadku jego kolegów na podobnym poziomie rywalizacji. Niestety Michał nie ma odpowiedniego nastawienia i chęci zwycięstwa za wszelką cenę. Na domiar złego w ostatniej walce był podobno kontuzjowany.

 10. Najgorsze co może być to cicha nienawiść, zamiast mówić co leży na serduszku.

  Po co? Zebys potem usunal to co cie zaboli? Nie komprommituj sie malolat. Lepiej skrobnij cos o swoim idolu.

 11. Ja jednak będę bronił tego tytułu, generalnie nikt nie wie i nie chce wiedzieć kim jest Yosefali Mohammad, zresztą jakbym się tak nazywał to też wolałbym, żeby pisano o mnie "ten co dostał wpierdol od tego i tamtego" (choć w moim przypadku bardziej pasowałoby "ten, który uwiódł tą i tamtą", nvm). I kolejna kwestia : nawet jeśli uważałbym ten tytuł za najgorszy na świecie, to wciąż nie chcę dostać bana. Także… zdecydowanie na plus.

 12. Dzięki. Mega nagłówek, co? Wiedziałem, że docenisz.

  Nie masz do przeklejenia jakiegoś oświadczenia do HP? Może własne?

  :deniro:

 13. a na co wlodarkowi jakies pozwolenie? nie bije sie w Polsce, wiec co ksw ma do gadania

  Bez zgody nie da rady. Dopoki ma kontrakt z nimi musi otrzymac taka zgode. Bylo walkowane duzo razy ziom.

 14. Bez zgody nie da rady. Dopoki ma kontrakt z nimi musi otrzymac taka zgode. Bylo walkowane duzo razy ziom.

  no tak, ale w Polsce, bo tylko na Polske sa kontrakty wylacznosciowe dla tych, ktorzy nie sa mistrzami. ma tylko nie kolidowac z ksw i chyba 30 dni przed gala maja zakaz

 15. no tak, ale w Polsce, bo tylko na Polske sa kontrakty wylacznosciowe dla tych, ktorzy nie sa mistrzami. ma tylko nie kolidowac z ksw i chyba 30 dni przed gala maja zakaz

  Tak ale zgode od KSW musi miec i tak. Duzo fighterow z KSW w wywiadach o tym zawsze mowilo.

 16. Odnoszę wrażenie, ze on walczy tylko po to aby się "spróbować", ot  tak.  Nie widzę w nim ani chęci zdobycia laurów ani specjalnego przygotowania do walk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.