Droga Michała Włodarka do gali KSW 32 w Londynie.

17 KOMENTARZE

 1. Kurde, lubię go. Bardzo pozytywny chop. Mam nadzieję, że namiesza w ciężkiej. Ma sporo argumentów, by to zrobić.

 2. Gdybym był na miejscu ksw to ja bym w przyszłości chciał doprowadzić do walki Włodarek vs Maćkowiak. Dwa dzikusy z wyglądu 😀 Ale w takim pozytywnym znaczeniu.

 3. Szkoda, że tak mało materiałów związanych z Komarem się pojawia. Bardzo szkoda że nie było go na ostatnim media treningu w S4, dlatego tym bardziej cieszy jakakolwiek produkcja związana z Michałem. Mam nadzieję, że w efektowny sposób ogarnie Oliego i w następnej walce będzie miał szanse zdobycia pasa KSW.

 4. Widzę że większość widzi we Włodarku wielki potencjał 🙂 być może tak jest , chociaż w ostatniej walce z Bajorem nie było tak kolorowo 🙂 Oby zaliczył progres i pokazał w Anglii że naprawdę jest liczącym się ciężkim na Polskim podwórku

 5. Swebs

  Widzę że większość widzi we Włodarku wielki potencjał 🙂 być może tak jest , chociaż w ostatniej walce z Bajorem nie było tak kolorowo 🙂 Oby zaliczył progres i pokazał w Anglii że naprawdę jest liczącym się ciężkim na Polskim podwórku

  Kolorowo nie było, bo wszyscy mieli w pamięci ekspresowy nokaut na Andryszaku 😉 Jakby nie było Bajor to nie jest byle kto, a Komar jednogłośnie i bez żadnych wątpliwości tą walkę wygrał, także nie przesadzajmy. Wierzę w Włodarka i wierzę, że w walce z Olim również bez problemu wygra, a czy zrobi to tak efektownie jak z Longerem to już mniej ważne.

 6. Komar to dwie skrajności do stopnia, który rzadko się widuje. Poza walkami megaluz, niemal ciągle uśmiech, a jak wychodzi do walki to jak na śmierć i życie 🙂 Oby ta walka zatarła wrażenie z ostatniej, forma była, a zwycięstwo również. War Michał.

 7. Zobaczymy jak się pokaże na tle Pudziana i Bedorfa. Podobno teraz Oli jest w życiowej formie a wcześniej borykal się z problemami finansowymi i osobistymi.

 8. Mi również materiał filmowy się spodobał (szczególnie soundtrack). Jak to mówią, jesteś tak dobry jak twoja ostatnia walka, a ta z Bajorem nie była jakaś imponująca (wg mnie jakieś 15 sek zabrakło do zapięcia duszenia przez Bajora z tego co pamiętam), ale kciuki będę trzymał. Wojna Michał!

 9. Na BJJ to chyba Komar ma cały czas wyjebane:confused: chyba nawet nie ma z kim go robić w tym klubie co trenuje.

 10. Michał jak zawsze mega uśmiechnięty. =] Niech go KSW wyśle do Japonii z ekipą PitBull'a :lol::lol:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.