Wideo z walki Dawida Mory z Michałem Wlazło do jakiej doszło na gali FEN 4.

19 KOMENTARZE

 1. Dzięki Def! Zabieram się do oglądania, bo przyznam, że spodziewałem się innego zakończenia. Walkę Kowalkowskiego też bym z chęcią obejrzał.

 2. Musicie przyznać ze komentarz do walki jest nieziemski. Dobrze, ze na polsacie bedzie Juras komentował retransmisje 🙂

 3. Bardzo fajna walka.
  Wlazło cienka stójka jak na to, że jego styl bazowy to kickboxing, no chyba że Mora to też jakiś utytułowany stójkowicz. Michał musi więcej pracować nad kontrolą w parterze bo łatwo traci pozycje dominujące. Gratulacje dla zwycięzcy!

 4. Znam Michała z filmików szkoleniowych, słyszałem o jego rzekomej konkretnej karierze w MT i K-1 (choć listy walk nigdzie nie widziałem). Sympatyczne chłopisko budzące respekt wyglądem i posturą, z profesjonalnym sztabem (tak to wyglądało). W samej walce zaś wiele nie pokazał, zasapał się w połowie pierwszej rundy, ciosy i low kicki wyglądały nieporadnie i nie zrobiły żadnego wrażenia na Morze. Słyszałem parę zachwytów nad tą walką, których nie rozumiem. Dla mnie to przypominało pierwsze walki Pudziana. Jakkolwiek Michałowi będę kibicował i mam nadzieję, że zawalczy niebawem, bo to sympatyczny facet i liczę na middle i high kicki w jego wykonaniu. Myślę, że but z takiej łapy niejednemu może odebrać ochotę do walki. Komentator odkrycie roku 😀

 5. Mora kozak, pokazał wielki charakter. Musi jednak poprawić zapasy, bez tego niewiele zrobi w przyszłości. 

 6. Walka bardzo fajna! Emocje spore ale wszystko psuje ten komentator, masakra jakaś…

 7. Słaba walka. Zero cardio, zero skilla. Pudzian w drugiej walce z Kawaguchim miał więcej techniki i tlenu. Zero hejtu, stwierdzam fakty. Jedynie Morze nie można odmówić charakteru.
  #TeamDC

 8. wydaje mi się, że Michał strasznie spompował się tymi próbami obaleń w narożniku. faktem jest też to co napisał @Keylock, że zbyt łatwo tracił pozycje dominujące a momentami wydawałomi się, że miał okazję nawet wpiąć ciasno mataleo czy glilotynę tylko ręka szła nie tam gdzie trzeba. cóż walka fajna. nie nudziła. graty dla zwycięzcy..

 9. Michał miał dziwną taktykę. Mając taką przewagę warunków fizycznych i umiejętności w stójce on pchał się w półdystans i po obalenie. Może ma szklankę? Nie wiem.

  A komentator to Tomasz Majewski.
  „Mora broni się jak przysłowiowe Westerplatte” – Tomasz Majewski

 10. Michała Wlazło znałem właściwie jedynie z BJJB i jakichś tam wrzut tu na mmarocks. Nie drążyłem tematu ale jakoś takie wyobrażenie miałem, że trochę bardziej doświadczony i umiejętności jakieś większe. Zawiodłem się, zwłaszcza stójką.

 11. Pisze do sejmu o wprowadzenie ustawy, że może być w Polsce tylko dwóch komentatorów MMA Janisz & Juras. Koleś z FEN tragedia. A co do walki to miałem nadzieje, że Michał Wlazło da rade i coś w tym MMA zabłyśnie, ale Mora to niezły dzik i twardy łeb ma. Mora może być dla FEN tym czym Materla jest dla KSW czyli zawodnikiem czołgiem który w każdej walce leje sie na całego. Ciekawe czy sie sprawdzi jak FEN się rozwinie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.