Niestety udanego wyjazdu do Rosji nie zaliczył Michał Wlazło (5-4-0), który przegrał przez poddanie z Antolym Malykhinem (2-0-0). Pojedynek był walką wieczoru gali Golden Team Championship 3 w rosyjskim mieście Lubiercy.

Warto dodać, że Wlazło wyszedł do walki chory, o czym informował na Facebooku Andrzej Kulik, który znalazł się w narożniku Wlazły.

„Grypa i 39 stopni gorączki popsuło wszystkie plany związane z wygraną. Takie życie”

Krótki wpis po walce zamieścił również sam Michał.

„Najcięższa robota od lat. Leczę się i wracam. Kto gra wysoko, wygrać musi.”

Dla Polaka to pierwsze przegrana od grudnia 2016 roku, kiedy to decyzją sędziów przegrał z Anatolim Ciumacem (10-13-1). Wcześniej Wlazło pokonał między innymi Alexandru Lungu (16-4-0) i Marcina Gułasia (6-6-1), a przed starciem w Rosji wygrał przez dyskwalifikację z Martinem Chudejem (4-8-0).

Dla Malykhina był to drugi zawodowy występ. W MMA zadebiutował na gali GTC 1 pokonując przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie Irańczyka Rezę Torabiego (0-1-0).

5 KOMENTARZE

 1. Kolejna porazka Polaka W ROSJI

  Kacapy będą niedługo zwozić naszych fajterów wagonami na swoje gale. Wyrabiamy sobie powoli markę świetnego nawozu do rekordów tamtejszych dzików.

 2. Kacapy będą niedługo zwozić naszych fajterów wagonami na swoje gale. Wyrabiamy sobie powoli markę świetnego nawozu do rekordów tamtejszych dzików.

  Nie przesadzałbym. W ACB sobie radzimy (w liczbach przynajmniej większość naszych zawodników), jak mam być skrupulatny to ostatnio nawet Romanowski i Tomczak wrócili z tarczą. A wypad kickboksera (i to jeszcze nie jakoś super utytułowanego) na Rosję, gdzie zapasy trenują z niedźwiedziami jest właściwie z góry spisany na straty, mimo że to MMA i wygrana byłaby nie lada zaskoczeniem, więc właściwie nie widzę powodu dla którego należy mówić, że w stosunku do Rosjan jesteśmy chujowi i ogólnie zdelegalizować rodzime mma.

 3. Kolejna porazka Polaka na zagranicznej gali

  Niestety jest juz dublet, Walujew tez polegl. Taka passa naszych ciezkich, ze zaczynam sie bac o Daniela i Longera.

 4. Niestety jest juz dublet, Walujew tez polegl. Taka passa naszych ciezkich, ze zaczynam sie bac o Daniela i Longera.

  Nadzieja w Danielu. Mysle ze moze tam mocno namieszac. Zreszta przed UFC juz pokazal ze swietnie radzi sobie na wschodzie

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.