Organizacja M-1 Global udostępniła wideo z niedawnej walki polskiego półśredniego Michała Wiencka (MMA 5-2) z Dagestańczykiem – Rustamem Gadzhievim (MMA 4-3).

6 KOMENTARZE

 1. Troche Michal przyjal w tej walce, ewidentnie brakuje tez jeszcze doswiadczenia, ale perspektywy sa bardzo ciekawe. Trzeba pamietac, ze debiutowal zawodowo poltora roku temu i to troche z przypadku. Jesli zawodnik z Bielska bedzie sie rozwijal w takim tempie to ma realne szanse pojsc w slady Marcina Tybury i ostro namieszac w M-1.

 2. Ciekawe podejście tego ruskiego sędziego pod koniec drugiej rundy. Michał siedział mu na plecach, trzymał zamknięty trójkąt i okładał go po łbie, a sędzia nagle kazał im wstać, bo widać "zbyt wyrównana pozycja". Ale co się odwlecze to nie uciecze, matka gleba już po chwili przywitała na nowo Dagestańskiego syna.

 3. Ciekawe podejście tego ruskiego sędziego pod koniec drugiej rundy. Michał siedział mu na plecach, trzymał zamknięty trójkąt i okładał go po łbie, a sędzia nagle kazał im wstać, bo widać "zbyt wyrównana pozycja". Ale co się odwlecze to nie uciecze, matka gleba już po chwili przywitała na nowo Dagestańskiego syna.

  a ja się dziwiłem właśnie, że tak długo nie podnosił walki aby pomóc Rustamowi, który był bezradny w parterze.

 4. Ciekawe podejście tego ruskiego sędziego pod koniec drugiej rundy. Michał siedział mu na plecach, trzymał zamknięty trójkąt i okładał go po łbie, a sędzia nagle kazał im wstać, bo widać "zbyt wyrównana pozycja". Ale co się odwlecze to nie uciecze, matka gleba już po chwili przywitała na nowo Dagestańskiego syna.

  Pytalem juz o to pytanie @Bosy w temacie o sedziowaniu, bo sedzia nawolywal rowniez do aktywnosci juz chwile po tym jak Michal uzyskal dosiad.

  Na pewno warto śledzić jego karierę

  Wiem, ze latwiej rzucac pomyslami niz je realizowac, ale moze wyslalibyscie jakiegos "latajacego reportera" do Berserkerow ? Obok Michala jest Rafal Haratyk po pierwszej walce w Afryce. Moze @Mateusz Smoter 🙂 ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.