gala sportow walki gostyn

Już za miesiąc organizacja GSW zorganizuje swoją jubileuszową, dziesiątą galę pod nazwą „Gold Edition”.

W niespełna trzy lata organizatorom Gal Sportów Walki, czyli klubowi Sporty Walki Gostyń udało się dobić do dziesiątej edycji gali. „Tym razem fighterzy spotkają się w Gostyniu gdzie wszystko się zaczęło.” – podkreśla Krzysztof Wojtkowiak, założyciel SW Gostyń i GSW – zapewnia, że kibice mogą liczyć na pełen emocji wieczór:

„Fani zobaczą 11 walk. 6 w formule K1 oraz 5 MMA. Zdecydowaną gwiazdą wieczoru, która wystąpi w ostatniej walce będzie Michał Pietrzak (MMA 3-2-0) z Ankosu MMA. Niestety na ten moment nie mogę zdradzić, kto będzie jego przeciwnikiem, przyznam, że w Polsce ciężko znaleźć dla niego rywala.”

Poza Pietrzakiem w klatce zaprezentuje się też  reprezentant klubów Ankos MMA i Rajewski Team. Będzie nim Sebastian Rajewski (MMA 1-1-0), który zmierzy się w wadze lekkiej z Michałem Miłką (MMA 3-2-0) ze Streffy Fight Team Lubiń.

Krzysztof Wojtkowiak ostrzy sobie zęby również na inny pojedynek:

„Nie mogę się doczekać drugiej walki pomiędzy Marcinem Góralem (2-0-0) i Rafałem Mitkiem (2-2-0). Ich spotkanie podczas naszej Gali Sportów Walki 7 w Krotoszynie wywołało sporo emocji na ringu i poza nim.”

Ciekawie zapowiada się również starcie poprzedzające walkę wieczoru. W formule K1 spotkają się Patryk Szychowski (2-0-0) oraz Michał Grzesiak, który jest świeżo upieczonym mistrzem Polski w kickboxingu. Poza nimi w klatce pojawi się również mistrz Europy juniorów Wojciech Kazieczko z Funfit Boxing Zielona Góra.

Organizator gali, czyli Sporty Walki Gostyń, niestety nie może skorzystać ze swoich największych gwiazd. Walczący w K1 Kamil Wojczek oraz zawodnik MMA Jędrzej Łapawa zbierają siły po kontuzjach. Mimo to, SW Gostyń wystawi czterech swoich zawodników, jednak Krzysztof Wojtkowiak stawia na mocną kartę walk zawodników „zza miedzy”:

„Jak się nie ma, co się lubi… Prawdę mówiąc nasza ostatnia gala w Gostyniu została storpedowana przez kontuzje gospodarzy, co odbiło się na sprzedaży biletów. Uważam jednak, że karta, którą kończymy zestawiać, zapewni sporo emocji na najwyższym poziomie, a kibice to docenią. Zresztą, najlepszym dowodem na to, że idziemy we właściwym kierunku jest fakt, że sporo biletów rozchodzi się po całej Wielkopolsce. Musieliśmy nawet uruchomić sprzedaż internetową, gdyż było wiele zapytań. Najważniejsze jednak, że organizacja GSW rozwija się dobrze i być może przy okazji kolejnych gal, zastanowimy się nad wprowadzeniem pasów mistrzowskich.”

Aktualna rozpiska GSW 10: Gold Edition

Walki wieczoru:

84 kg: Michał Pietrzak vs TBA

91 kg: Patryk Szychowski vs Michał Grzesiak*

Pozostałe:

70 kg: Sebastian Rajewski vs Michał Miłka

84 kg: Marcin Góral vs Rafał Mitek

66 kg: Jakub Kaźmierczak vs Marcin Romanowicz

77 kg: Sebastian Jaroński vs Rafał Konopielko

68 kg: Adam Michalak vs Jakub Syc*

67 kg: Wojciech Kazieczko vs Józef Goliński*

75 kg: Adam Haraf vs Łukasz Trela*

*-walki w formule K1

Bilety dostępne na stronie bilety24.pl pod tym linkiem.

Bartłomiej Ruta
https://twitter.com/barrut85

13 KOMENTARZE

 1. i dobrze. Nie żebym się czepiał ale kreatywność w tytułowaniu gal polskich promotorów zwala na kolana.Tęcza

 2. trpone92

  i dobrze. Nie żebym się czepiał ale kreatywność w tytułowaniu gal polskich promotorów zwala na kolana.Tęcza

  To samo pomyślałem. KSW 50 też pewnie będzie "Gold Edition" :boystop:

 3. Swebs

  Mam blisko może wpadnę, ale rozpiska nie zachwyca 😀

  Ze swojego doświadczenia wiem, że na małych halach jest mega klimat, a widowisko zapewne będzie lepsze z większą ilością emocji niż UPC Kraków. W Gostyniu te gale mają już swoich fanów.

 4. Marcin Jabłoński

  Ze swojego doświadczenia wiem, że na małych halach jest mega klimat, a widowisko zapewne będzie lepsze z większą ilością emocji niż UPC Kraków. W Gostyniu te gale mają już swoich fanów.

  na UFC w Krakowie byłem i mimo porażek Polaków i wielu innych minusów i tak był klimat moze dlatego ze sie tak jarałem ze to UFC 😀 ale mnie namówiłeś chyba 🙂 nigdy nie byłem na takiej małej gali 🙂 może akurat bedzie fajnie 🙂

 5. Swebs

  na UFC w Krakowie byłem i mimo porażek Polaków i wielu innych minusów i tak był klimat moze dlatego ze sie tak jarałem ze to UFC 😀 ale mnie namówiłeś chyba 🙂 nigdy nie byłem na takiej małej gali 🙂 może akurat bedzie fajnie 🙂

  ostatnio w Wyszkowie na PLMMA było super, spróbuj. W Gostyniu jest zawsze pełna hala.

 6. Swebs

  a z Rydzyny 😀 to miło mi 🙂 Pozdrawiam 😀

  W Rydzynie mieszkam dopiero trzy lata, ogolnie jestem ze Starkowa. Kojarzysz wioske? 😆 Rowniez pozdrawiam. :beer:

 7. Marcin Jabłoński

  Coś się ciepło zaczyna robić w tym temacie :laugh:

  Gorączka z zazdrości o Sejdza? 😆

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.