Michał Oleksiejczuk wygrał dziś swój debiut na UFC. W świetnym stylu wypunktował Khalila Rountree’a wygrywając z nim przez jednogłośną decyzję. Sędziowie nie mieli problemu z przyznaniem mu wszystkich trzech rund. Kilkanaście minut temu Michał przekazał swoje nam swoje emocje związane z walką za pośrednictwem Facebooka. Poniżej to co napisał swoim fanom:

Wczoraj przeżyłem najpiękniejsze chwilę w moim życiu. Wygrałem na UFC! Wygraliśmy na UFC razem! Jestem cały i zdrowy. Jako pierwszy mistrz Polskiej organizacji TFL, chciałbym prosić Was o wsparcie dla wszystkich zawodników MMA w Polsce. Jak widzicie poziom sportowy nie wyznacza medialność, tylko ciężka i solidna praca, wyrzeczenie i poświęcenie dla swojego ukochanego sportu. Chciałbym podziękować całemu „Teamowi Oleksiejczuk”, za długi okres ciężkiej pracy. A to dopiero początek. Dziękuję trenerom,promotorowi, managerom, sponsorom, dobrym duchom. Pomimo młodego wieku, mój sztab pracuje od wielu lat ze mną i dla mnie. Dziękuję kibicom, jesteście moim dopingiem… naturalnym dopingiem! Największe podziękowania kieruje do rodziny: mama, tata, brat i moja kochana narzeczona To najważniejsza część mojej drużyny. Rozpiera mnie duma, że mogłem reprezentować mój cudowny kraj Polskę, moją miejscowość Barki i Was przyjaciele w Las Vegas! Życzę Wam zdrowia i sukcesów w nadchodzącym 2018 roku. Pamiętajcie rodzina i przyjaźń jest najważniejsza! Ja Sylwestra spędzam w Las Vegas a wy jakie macie plany? Obiecuję, że przez chwilę będę również w Zakopanem, bo z tego co Wiem, wpada również Zenek i Sławomir Ze sportowym pozdrowieniem LORD

Wczoraj przeżyłem najpiękniejsze chwilę w moim życiu. Wygrałem na UFC! Wygraliśmy na UFC razem! Jestem cały i zdrowy….

Publiée par Michał " Lord" Oleksiejczuk sur Dimanche 31 décembre 2017

25 KOMENTARZE

 1. Hmm. Jak to sie stalo, ze slysze o nim pierwszy raz w zyciu?

  Tak to jest jak się czeka na walkę Popek – Strachu.

 2. Tak to jest jak się czeka na walkę Popek – Strachu.

  Na swoja obrone dodam, ze jedyny temat o Oleksiejczuku, ktory mial dwucyfrowa liczbe komentarzy, to ten o angazu w UFC. Polowa komentarzy w watku, to bylo pytanie "kto to jest?"….Musialem byc wtedy chory:jjsmile:

 3. Polecam pod rozwage slowa Michala odnosnie wspierania tych mniej medialnych, choc niezwykle zdolnych, zawodnikow. Nastepny as w talii Jacka Sarny, ktorego warto obserwowac, to Cezary Kesik.

 4. Nie wierzyłem – przepraszam.

  okazalo sie, ze duzy czarny ma argumenty tylko na pierwsza minute pierwszej rundy, 30 sekund drugiej i 5 sekund trzeciej :fjedzia:

 5. Na szczęście ksywa Koniradi98 jest fajna.

  Nie zmienia fakt, że wystąpić z taką ksywę w anglojęzycznym srodowisku to troche dzywnie.

 6. Na swoja obrone dodam, ze jedyny temat o Oleksiejczuku, ktory mial dwucyfrowa liczbe komentarzy, to ten o angazu w UFC. Polowa komentarzy w watku, to bylo pytanie "kto to jest?"….Musialem byc wtedy chory:jjsmile:

  Ale którym angażu? Lata wcześniej był już temat, nie tyle co bezpośrednio z UFC, ale TUFem. Z racji ówczesnego wieku Michała, nie mógł w nim uczestniczyć.

 7. Najbardziej napawa optymizmem fakt, że chłopak ma 22 lata. Pomimo oczywistych braków wynikających z ograniczonego doświadczenia, widać duży potencjał. Michał ogarnął dobre cardio i pokazał super mental. Nie spękał murzyna i walczył bez najmniejszych kompleksów. Chyba tylko Krzychu Jotko miał podobne podejście w debiucie.

 8. Ale którym angażu? Lata wcześniej był już temat, nie tyle co bezpośrednio z UFC, ale TUFem. Z racji ówczesnego wieku Michała, nie mógł w nim uczestniczyć.

  Dobra, jestem Januszem mma…Zdrowia!

 9. Panie, coś Pan się mnie uczepił, jak ten przysłowiowy żyd psiego ogona? Czy jak to tam szło?

  :neildegrassewhoa:

  Panie Januszu, niech Pan więcej pisze, osobiście jestem ciekaw Pańskich wpisów na temat polskiego jak i światowego MMA.

 10. Poszło lepiej niż myślałem.Ciekawe co dalej 🙂

  Z wyglądu parówka

  Nawet parówka ma wiecej mięsa:awesome:

 11. rozpierdala mnie jego ksywa 😆 szkoda, że nie ma "Baron" ale "Lord" też dobre 😆

  Jak widać Michał ma lordozę stąd też pewnie jego ksywa

  :redford:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.