Podczas dzisiejszego posiedzenia Komisja Sportowa w Nevadzie postanowiła ukarać Michała Oleksiejczuka rocznym zawieszeniem za naruszenie polityki antydopingowej. Oznacza to, że w 2018 nie zobaczymy już Polaka w oktagonie UFC.

Jak donosi portal mmafighting.com w ciele Oleksiejczuka wykryty został klomifen, należący do antyestogenów. Taką samą substancję wykryto wcześniej m.in. u Brocka Lesnara czy Jona Jonesa. Zwycięstwo Polaka nad Khalilem Rountree, które miało miejsce w jego debiutanckim starciu na UFC 219 w grudniu ubiegłego roku, zostało zmienione na no contest. Ponadto Komisja postanowiła nałożyć na „Lorda” kolejną sankcję, którą jest konieczność oddania 30% ze swojej gaży za walkę. Zawieszenie obowiązuje do 30 grudnia obecnego roku.

114 KOMENTARZE

 1. Szkoda chłopaka, dał dobry debiut i można było żywić jakieś nadzieje na wejście do top15. Ale niestety, za popełnione błędy trzeba płacić.

 2. 30% gaży to kurwa nie w kij dmuchał. Ciekawe co by było, gdyby zdążył już rozjebać cały hajs za walkę – komornik by mu wjechał? 🙂

 3. Szkoda chłopaka, dał dobry debiut i można było żywić jakieś nadzieje na wejście do top15. Ale niestety, za popełnione błędy trzeba płacić.

  Jakie kurwa błędy?

  co on tym leczył? 🙂

  Może bezpłodność? 🙂 No chyba że mu nie dyga i pożyczył zanieczyszczonego erektona od Bonsa 🙂

  A na serio to pewnie chłopak robił odblok po jakiś cięższych specyfikach, którymi się delektował walcząc w polskiej lidze, a których już nie mógł używać walcząc w UFC.

 4. Chujowo, liczylem na wykaraskanie sie z tego i powrot w polowie roku. Ciezkie chwile przed Michalem, oby prztrwal i wrocil z przytupem.

 5. 30% gaży to kurwa nie w kij dmuchał. Ciekawe co by było, gdyby zdążył już rozjebać cały hajs za walkę – komornik by mu wjechał? 🙂

  Hajs przelewają po badaniach

 6. Once synthetic testosterone has been introduced to the body your natural production gets shutdown, this isn’t a problem obviously when you’re on as you will have elevated levels, but once you stop taking testosterone you’ll need to take something to kick start it.

  This is where Clomid comes in, people take Clomid to help restore their testosterone levels after a cycle. Clomid has also been found to boost testosterone levels in men who are natural.

  Z tego co przeczytałem w Internecie, Clomid bierze się w MMA by przywrócić naturalny poziom testosteronu po zapoznaniu organizmu z syntetycznym testosteronem. W każdym razie to spory zawód. I tak jak pisałem, bardzo zemściło się na Michale hasła "sylwetka nie walczy".

 7. Czy ktoś orientujący się w temacie mógłby mi wyjaśnić, czy linia obrony Michała w ogóle była realna? Bo zakładając, że mówił prawdę, to jest to trochę lipa, że leczysz się czymś co jest zabronione w UFC, ale nawet nie masz jeszcze pojęcia o tym, czy kiedykolwiek zawalczyś w UFC i znajdują to w kontroli po walce. Np. gdyby u Salima Touarhiego, który był zatrudniony przez UFC na dni przed galą, znaleziono coś nielegalnego co było brane np. pół roku przed zawarciem kontraktu to byłby zawieszony? Pomijam miejsce walki, chodzi mi o samą sytuację.

 8. Oleksiejczuk was fined $3,600 — 30% of his $12,000 purse.

  Oleksiejczuk joins a growing list of UFC athletes to test positive for clomiphene, a list which includes the likes of Jon Jones, Brock Lesnar, Jesse Taylor, and Nick Roehrick.

  zacne grono :beczka:

 9. Jak to jest, że taki Jones czekał rok na jakieś przesłuchanie, a takiego Oleksiejczuka zawiesili po miesiącu bez żadnych przesłuchań?

 10. Jak to jest, że taki Jones czekał rok na jakieś przesłuchanie, a takiego Oleksiejczuka zawiesili po miesiącu bez żadnych przesłuchań?

  Proste jak budowa cepa :Duke3d:

  Ale wiem, że wiesz.

 11. Mi go nie jest żal,  gdyby był czysty to by przegrał z Rountree tak jak mówiłem.  W dodatku zjebal mi kupon także niech cierpi bo straciłem hajs przez jego oszustwo.

 12. co on tym leczył? 🙂

  No jak pisza internety to jest to lek dla kobiet leczacych bezplodnosc z powodu zaburzen owulacji albo w celu zlagodzenia skutkow dopingu. Takie dwa zastosowania ma, wiec odpowiedzmy sobie sami co leczyl:wink2:

 13. A może mu konar nie płonie stąd ten krok, może przykład brał od najlepszych czyli od pajunka. Tak dużo pytań, tak mało odpowiedzi.

  :zakręcony:

 14. Proste jak budowa cepa :Duke3d:

  Ale wiem, że wiesz.

  Tak, to jest tzw. pytanie retoryczne. I to żaden przytyk do Jonesa, bo on też nie walczy od roku przez tę sytuację. Ale wychodzi na to, że zwykłego szaraczka można skazać w miesiąc, a przy gwieździe bada się sprawę od roku i ustala na pół roku na przód przesłuchanie, z którego absolutnie nic nie wynikło.

 15. Tak, to jest tzw. pytanie retoryczne.

  Tego akurat nie musiałeś dodawać. Pisząc "Ale wiem, że wiesz." zasugerowałem, że mam świadomość pojawienia się pytania retorycznego. Mimo wszystko "odpowiedziałem" na nie, bardziej kierując odpowiedź w kierunku wszechobecnej nierówności w traktowaniu zawodników niż do Ciebie personalnie. Piniondz rzondzi światem. Z Oleksiejczuka nie mają (póki co) żadnego pożytku i tak już może pozostać. Mały szary człowiek.

 16. Mnie sie nasuwa tylko pytanie czy w takim wypadku Dana nie powie ze tu wspolpraca z Oleksiejczukiem sie konczy

 17. Czy ktoś orientujący się w temacie mógłby mi wyjaśnić, czy linia obrony Michała w ogóle była realna? Bo zakładając, że mówił prawdę, to jest to trochę lipa, że leczysz się czymś co jest zabronione w UFC, ale nawet nie masz jeszcze pojęcia o tym, czy kiedykolwiek zawalczyś w UFC i znajdują to w kontroli po walce. Np. gdyby u Salima Touarhiego, który był zatrudniony przez UFC na dni przed galą, znaleziono coś nielegalnego co było brane np. pół roku przed zawarciem kontraktu to byłby zawieszony? Pomijam miejsce walki, chodzi mi o samą sytuację.

  Nie płakałbym z tego powodu. W UFC testy zawala bardzo dużo debiutantów, może potem przytoczę jakieś statystyki,ale jeśli dobrze pamiętam jest 14-15 takim zawodnikiem. Dostają często oferty walki na kilka tygodni przed i nie są w stanie oczyścić organizmu. Brian Ortega też zawalił pierwszy test antydopingowy w UFC. Taka trochę loteria.

  Linia obrony raczej nie była realna, bo powoływali się na Omielańczuka, tylko w tamtym przypadku to też był wyjątek, i zwyczajnie darowali mu zawieszenie, bo w aktach zostało.

 18. Mnie sie nasuwa tylko pytanie czy w takim wypadku Dana nie powie ze tu wspolpraca z Oleksiejczukiem sie konczy

  Na pewno go nie zwolnią. Trzymanie na kontrakcie i tak nic ich nie kosztuje, a blokują konkurencję

 19. Powiedzą, że booster testosteronu był podsypany clomidem i po sprawie 

  A NA COHONES JAK ZWYKLE JAD:beczka:

 20. Nie płakałbym z tego powodu. W UFC testy zawala bardzo dużo debiutantów, może potem przytoczę jakieś statystyki,ale jeśli dobrze pamiętam jest 14-15 takim zawodnikiem. Dostają często oferty walki na kilka tygodni przed i nie są w stanie oczyścić organizmu. Brian Ortega też zawalił pierwszy test antydopingowy w UFC. Taka trochę loteria.

  Linia obrony raczej nie była realna, bo powoływali się na Omielańczuka, tylko w tamtym przypadku to też był wyjątek, i zwyczajnie darowali mu zawieszenie, bo w aktach zostało.

  Jaciedupce u niego tysz? Gdzie się podziały prawdziwe worriory? Bo te naszpikowane chemio to oszysty tfuu

  Tup tup jeb jeb

 21. @Hefaner to już kolejny przypadek, że przegrywam beta bo "Twój" zawodnik wpada na koksie. Trzeba coś z tym zrobić.

  Sam jesteś sobie winien – spójrz na Michała. Jak mogłeś się nie pokapować, że napierdala sterydy? :DC:

  Na pocieszenie dodam, że następny becik dotyczy walki w KSW, więc raczej nie przewiduję podobnego problemu :beczka:

 22. Jaciedupce u niego tysz? Gdzie się podziały prawdziwe worriory? Bo te naszpikowane chemio to oszysty tfuu

  Tup tup jeb jeb

  O kim piszesz?

 23. Michał to teraz taki nasz Hiob mma… nie dosyć, że stracił kasę, wygląda jak bida-ulany to jeszcze brak mu niesamowitych genów made in Kuba… szkoda chłopa…:wink:

  a sylwetka się zgadza…

 24. Sporo przypadków po drodze, usiadł na igłę w szatni, potem ktoś go chciał ratować i potejmnie wkruszył mu clomid do carbo :frankapprove:

 25. Warto teraz byloby zalatwic lewe papiery od lekarza, ze byly problemy z erekcja i leczyli clomidem.

  Michal wiem ze czytasz

 26. Na pewno go nie zwolnią. Trzymanie na kontrakcie i tak nic ich nie kosztuje, a blokują konkurencję

  Były przypadki co bez walki zawalali test i lecieli, więc kto wie. Mam nadzieję, że nie.

 27. No to niestety sytuacja wygląda bardzo przejrzyście. Ciezko będzie się wytłumaczyć z clomidu, ewentualnie w grę chodzi szukanie zanieczyszczonego boostera testa, ewentualnie jakieś problemy hormonalne i papiery od endokrynologa.

  Choć. .. jak to Mariusz mowi , to i tak by nic nie dalo.

  Szkoda

  Ciekawe co napisze oleksiejczuk, albo ktoś kto bedzie sie za niego tłumaczyc.

 28. Po co kombinować, wziąć to na klatę, a na przyszłość iść pod opiekę lepszego lekarza i korzystać ze środków aptecznych, mających pewne stężenie. To kosztuje, ale pozwoli ominąć wykrycie.

 29. No to niestety sytuacja wygląda bardzo przejrzyście. Ciezko będzie się wytłumaczyć z clomidu, ewentualnie w grę chodzi szukanie zanieczyszczonego boostera testa, ewentualnie jakieś problemy hormonalne i papiery od endokrynologa.

  Choć. .. jak to Mariusz mowi , to i tak by nic nie dalo.

  Szkoda

  Ciekawe co napisze oleksiejczuk, albo ktoś kto bedzie sie za niego tłumaczyc.

  Tłumaczą to się oni kurwa wszyscy i 3/4 kłamie. Są przypadki, że jakiś złośliwy typ z tego samego klubu coś mu poda albo inne, ale wiesz w tym wypadku to wygląda jakby chciał po strzalach tescia wszystko unormowac. Patrzac na jego sylwetke to widze, że nikomu nie można ufać. Dla mnie Anderson Silva kiedy wpadł przestał istnieć. Nie istnieje dla mnie żaden oszust. Sport ma być czysty i ciul. Jebany uszatek, wkurwil mnie.

 30. Tłumaczą to się oni kurwa wszyscy i 3/4 kłamie. Są przypadki, że jakiś złośliwy typ z tego samego klubu coś mu poda albo inne, ale wiesz w tym wypadku to wygląda jakby chciał po strzalach tescia wszystko unormowac. Patrzac na jego sylwetke to widze, że nikomu nie można ufać. Dla mnie Anderson Silva kiedy wpadł przestał istnieć. Nie istnieje dla mnie żaden oszust. Sport ma być czysty i ciul. Jebany uszatek, wkurwil mnie.

  No moim zdaniem to też jest klasyczny odblok

 31. Wkurwia mnie to, że większość próbuje młodym wbić do łba, że bez wspomagania sterydami o ufc zapomnij. Kurwa, a potem jest jak jest. Da się tylko oczywiście, że na skróty droga łatwiejsza. Teraz ktoś się uśmieje, ale prawdziwy wojownik nie wpierdala sterydow. Oprocz w klatce daje przykład poza nią. Dlatego jak, kiedyś Gamrot wyleciał przed ksw 39, że będzie się czuł jak Maximus. Hehe. Byłe Ankosiaki to jedne z najbardziej nafaszerowanych zawodników jakich widziałem. Chuj nie Maximus, sandały możeta mu czyścić.

 32. Wkurwia mnie to, że większość próbuje młodym wbić do łba, że bez wspomagania sterydami o ufc zapomnij. Kurwa, a potem jest jak jest. Da się tylko oczywiście, że na skróty droga łatwiejsza. Teraz ktoś się uśmieje, ale prawdziwy wojownik nie wpierdala sterydow. Oprocz w klatce daje przykład poza nią.

  Jakiś przykład takiego prawdziwego wojownika?

 33. Jakiś przykład takiego prawdziwego wojownika?

  KONOR KRUL! Czasem ćpa, ale to nic

  a tak serio, dla mnie na miano Gladiatora zasługuje Robbie Lawler. Tylko czy bierze to jest pytanie.

 34. Trudno mleko się wylało , przez ten czas pozostają seminaria oraz jeśli to możliwe jakieś zawody w bjj . Głowa do góry , czekam na powrót .

 35. #teamusada

  brawo, brawo

  szkoda, ze tylko 30% pensji, powinno byc minimum 90%

  do tego zawodnik powinien wyplacic odszkodowanie Kaliemu

 36. Wkurwia mnie to, że większość próbuje młodym wbić do łba, że bez wspomagania sterydami o ufc zapomnij. Kurwa, a potem jest jak jest. Da się tylko oczywiście, że na skróty droga łatwiejsza. Teraz ktoś się uśmieje, ale prawdziwy wojownik nie wpierdala sterydow. Oprocz w klatce daje przykład poza nią. Dlatego jak, kiedyś Gamrot wyleciał przed ksw 39, że będzie się czuł jak Maximus. Hehe. Byłe Ankosiaki to jedne z najbardziej nafaszerowanych zawodników jakich widziałem. Chuj nie Maximus, sandały możeta mu czyścić.

  Takie pytanko

  SPOILER
  z chuja spadles?

 37. #jebaćusada #Jones #AndersonSilva #BrockLesnar #JuniordosSantos #Sonnen #BraciaDiaz #pridestyle #kiedyśbyłofajniej

 38. Clomid to zwykły odblok po cyklu.

  Najczęściej po cyklu z  teścia deki omki stosuje się clomid jako odblok.

  A w wywiadziw dla Wojtka tego co to uwięzili mówi że wyszło coś w tych testach co przyją 8 miesięcy temu tzn przed testem a wtedy nie był świadomy że będzie walczył w ufc.

  A tak przy okazji jaki mężczyzna będzie przyjmował kobiece hormony?

  Clomid ż drugiej strony to małe tabletki i można komuś ze złości podrzucić w dowolny sposób.

 39. Daj se spokój z UFC , rozwiąż kontrakt i wracaj do Polski. Ta federacja nie jednego dobrego zawodnika zniszczyła. M. in Jon Jonesa 😀

 40. Ktoś tu się śmiał, że soldic naladowany aż się świeci, a nikt nie nie pomyślał nawet, że od Michała też bije blask:jjsmile:

 41. Once synthetic testosterone has been introduced to the body your natural production gets shutdown, this isn’t a problem obviously when you’re on as you will have elevated levels, but once you stop taking testosterone you’ll need to take something to kick start it.

  This is where Clomid comes in, people take Clomid to help restore their testosterone levels after a cycle. Clomid has also been found to boost testosterone levels in men who are natural.

  Z tego co przeczytałem w Internecie, Clomid bierze się w MMA by przywrócić naturalny poziom testosteronu po zapoznaniu organizmu z syntetycznym testosteronem. W każdym razie to spory zawód. I tak jak pisałem, bardzo zemściło się na Michale hasła "sylwetka nie walczy".

  I nie wiedziałeś tego wcześniej? Przecież Jones i Lesnar na tym wpadali, głośne sprawy.

  Jak to jest, że taki Jones czekał rok na jakieś przesłuchanie, a takiego Oleksiejczuka zawiesili po miesiącu bez żadnych przesłuchań?

  Bo się od razu przyznał? Jones miał linię obrony "ja nic nie brałem, to zanieczyszczony suplement", A Lord prosto z mostu powiedział, że to brał.

  Czy ktoś orientujący się w temacie mógłby mi wyjaśnić, czy linia obrony Michała w ogóle była realna? Bo zakładając, że mówił prawdę, to jest to trochę lipa, że leczysz się czymś co jest zabronione w UFC, ale nawet nie masz jeszcze pojęcia o tym, czy kiedykolwiek zawalczyś w UFC i znajdują to w kontroli po walce. Np. gdyby u Salima Touarhiego, który był zatrudniony przez UFC na dni przed galą, znaleziono coś nielegalnego co było brane np. pół roku przed zawarciem kontraktu to byłby zawieszony? Pomijam miejsce walki, chodzi mi o samą sytuację.

  Nie była, okłamał polskich fanów. Po 9 miesiącach od zakończenia brania żaden test usady by nic nie wykrył. Koleś to żarł raczej na miesiąc, dwa miesiące przed testem.

  Warto teraz byloby zalatwic lewe papiery od lekarza, ze byly problemy z erekcja i leczyli clomidem.

  Michal wiem ze czytasz

  Clomid nie działa na erekcję. Clomid zwiększa płodność. Fun fact: aktorzy porno go żrą, bo zagęszcza spermę.

 42. Hipogonadyzm

  Zespół płodnego eunucha (zespół Pasqualiniego, ang. fertile eunuch syndrome) – bardzo rzadkie, genetycznie uwarunkowane zaburzenie, w którym u mężczyzn występuje eunuchoidalna budowa ciała przy prawidłowej objętości jąder;

  no ja bym mu tak w twarz nie powiedział…:wink:

 43. Mnie sie nasuwa tylko pytanie czy w takim wypadku Dana nie powie ze tu wspolpraca z Oleksiejczukiem sie konczy

  Raczej nie, Abdul Kerim-Ebilov wpadł jeszcze przed pierwszą walką i nie rozwiązali mu kontraktu.

 44. Zszedl z bomby i nie zdazyl sie z Clomidu na odblok wyczyscic jak tu wczesniej ludzie piszo . Przecie Clomid to najpopularniejszy srodek w Pl zeby jajca zaczely znow pracowac . Mozliwe, ze wcale nie chcial oszukac tylko za pozno sie wzial za czyszczenie .

 45. Zszedl z bomby i nie zdazyl sie z Clomidu na odblok wyczyscic jak tu wczesniej ludzie piszo . Przecie Clomid to najpopularniejszy srodek w Pl zeby jajca zaczely znow pracowac . Mozliwe, ze wcale nie chcial oszukac tylko za pozno sie wzial za czyszczenie .

  No ale jak za późno? Miał nawet wczesniej walczyć z kimś tam,ale walke anulowali.Długo czekał na debiut-wychodzi że brał jak już związany z kontraktem UFC.

  Kurwa ja serio mu wierzyłem.Był chory przed walką więc myślałem że jakiś chujowy lek brał..

 46. No i co ? Matka  Buzka wydziarana, polska flaga machana na lewo i prawo i co z tego ??

  Wkurwia mnie ostatnio to latanie z polskimi flagami naszych zawodników wszędzie, owijanie się nimi itp.

  Face it, z "legendary polish power" zostało już tylko "legendary". . . move on. . .

  Narodowść nie ma tu nic do rzeczy.

 47. Kurwa ja serio mu wierzyłem.Był chory przed walką więc myślałem że jakiś chujowy lek brał..

  Ile Ty już tu z nami jesteś? Dziesięć lat będzie, ziom.:matt:

 48. Ile Ty już tu z nami jesteś? Dziesięć lat będzie, ziom.:matt:

  Nie wiem co powiedzieć.Nie mam nic na swoją obronę .

 49. Weź tu komuś zaufaj. Chciałem uwierzyć, że to rzeczywiście jakieś medykamenty w związku z chorobą, ale na to nie wygląda. Młody jest, może przemyśli swoje problemy i przyzna się o co tak naprawdę chodziło. Czego ja oczekuję….

 50. Nie wiem co powiedzieć.Nie mam nic na swoją obronę .

  Powiedz, że zapomniałeś się wylogować, i ten komentarz ktoś inny napisał. Wiesz, "babcia/kumpel/kilkuletnie dziecko się dorwało".

  Będzie git, wszyscy uwierzą, bo tu się co chwila takie rzeczy dzieją…

 51. Weź tu komuś zaufaj. Chciałem uwierzyć, że to rzeczywiście jakieś medykamenty w związku z chorobą, ale na to nie wygląda. Młody jest, może przemyśli swoje problemy i przyzna się o co tak naprawdę chodziło. Czego ja oczekuję….

  A przyznałbyś się, że ci drąg nie furczy?

 52. Powiedz, że zapomniałeś się wylogować, i ten komentarz ktoś inny napisał. Wiesz, "babcia/kumpel/kilkuletnie dziecko się dorwało".

  Będzie git, wszyscy uwierzą, bo tu się co chwila takie rzeczy dzieją…

  Dobra odpierdolcie się ode mnie 😆

  Uważam że min. 90% zawodników bierze i myślałem, że Lord jest w tych 10 %

 53. Na pewno ładował jakieś hamerykańckie suple – blokery aromatazy. To samo co Coco Bones. Uniewinnić!

 54. Mordeczka za późno zaczął się odblokowywać, kłamczuszek. Nie pokładałem w nim nadziei, więc nie czuję zawodu.

 55. Mordeczka za późno zaczął się odblokowywać, kłamczuszek. Nie pokładałem w nim nadziei, więc nie czuję zawodu.

  Lepiej w nim niz w Narkunie… Poszedl spelniac marzenia chlopak a ze wpadl? Nauczy sie:wink: lepiej powiedz co jest grane u Berserkerow i na czym smiga Narkun:jjsmile:

 56. Lepiej w nim niz w Narkunie… Poszedl spelniac marzenia chlopak a ze wpadl? Nauczy sie:wink: lepiej powiedz co jest grane u Berserkerow i na czym smiga Narkun:jjsmile:

  wystarczy go posluchac

 57. Lepiej w nim niz w Narkunie… Poszedl spelniac marzenia chlopak a ze wpadl? Nauczy sie:wink: lepiej powiedz co jest grane u Berserkerow i na czym smiga Narkun:jjsmile:

  Na niczym co jest nielegalne w organizacji dla ktorej walczy.

 58. Mi go nie jest żal,  gdyby był czysty to by przegrał z Rountree tak jak mówiłem.  W dodatku zjebal mi kupon także niech cierpi bo straciłem hajs przez jego oszustwo.

  A Rountree to kurwa czysty :lol::lol::rofl:

 59. Wielka szkoda że tak się to potoczyło, ale Michał był świadomy czynu zażywając te środki, to teraz albo niech nie mówi nic, albo się przyzna że brał i tyle. Wszyscy na forum wiedzą jak to jest w tym temacie, nikt ameryki nie odkrywa. Dobrze że jest chociaż jedna organizacja robiąca testy na świecie gdzie nie oszukasz, no chyba że jesteś ojcem Conora lub Brokiem Lesnarem. ale to już są inne kwestie.

  niech Michał modli się żeby jeszcze zawalczyć.

  A w te teksty że jak ktoś jest mały i nie wygląda – to nie brał, nikt już nie uwierzy. Potwierdzili to już Bracia Diaz. pozdro ;- )

 60. Lepiej powiedz co jest grane u Berserkerow i na czym smiga Narkun:jjsmile:

  Lepiej podbić i zapytać prosto w twarz zamiast siedzieć jak cipa, maskując się za IP komputera.

 61. Lepiej podbić i zapytać prosto w twarz zamiast siedzieć jak cipa, maskując się za IP komputera.

  ta bo widze jak ktos do obcej osoby mowi no siema wiesz bije to i to, a czasami jeszcze to. Tylko nikomu nie mow.

 62. ta bo widze jak ktos do obcej osoby mowi no siema wiesz bije to i to, a czasami jeszcze to. Tylko nikomu nie mow.

  No to na co on liczy, że się od kogoś dowie na jakiej bombie leci dany zawodnik?

 63. No to na co on liczy, że się od kogoś dowie na jakiej bombie leci dany zawodnik?

  Mysle, ze az tak glupi nie jest. Wiadomo, ze nikt nikomu nie powie. Raczej taki przytyk z jego strony.

 64. Mysle, ze az tak glupi nie jest. Wiadomo, ze nikt nikomu nie powie. Raczej taki przytyk z jego strony.

  Wiadomo, ale te szydzenie już jest nudne, w każdym temacie dopierdalać się do Narkuna, nawet jak temat go nie dotyczy?

 65. Lepiej podbić i zapytać prosto w twarz zamiast siedzieć jak cipa, maskując się za IP komputera.

  Oho widze ze kolega berserker szykuje sie do startow zawodowych.

 66. Lepiej podbić i zapytać prosto w twarz zamiast siedzieć jak cipa, maskując się za IP komputera.

  Ej kurwa zmien ton i cipy to wiesz gdzie szukaj… Jak nie umiesz normalnie odpisac to nie odp wcale a nie zgrywasz bohatera kurwa. Nie mam 15 lat żeby się wyzywac przez neta tak wiec wyluzuj gacie…

 67. Ej kurwa zmien ton i cipy to wiesz gdzie szukaj… Jak nie umiesz normalnie odpisac to nie odp wcale a nie zgrywasz bohatera kurwa. Nie mam 15 lat żeby się wyzywac przez neta tak wiec wyluzuj gacie…

  Mam normalnie ci odpisać na to co napisałeś? Cytuję : 

  lepiej powiedz co jest grane u Berserkerow i na czym smiga Narkun:jjsmile:

  To chyba się z gościu kutasem na łby zamieniłeś :).

 68. Mam normalnie ci odpisać na to co napisałeś? Cytuję :

  To chyba się z gościu kutasem na łby zamieniłeś :).

  Ja zadałem normalne pytanie( no może trochę żeby dojebac) ale nie wyzywam zaraz od cipy człowieku… jak nie widzisz roznicy to może masz z czyms problem. I poluzuj gume w końcu w gaciach bo spinasz się jak chuj widze…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.