Michał Oleksiejczuk wystąpi na gali w Rosji. Polak wróci do oktagonu UFC już 20 kwietnia – w Saint Petersburgu zawalczy z Gadzhimuradem Antigulovem. Informację podaną przez Marcela Dorffa potwierdził menadżer zawodnika.

Oleksiejczuk (13-2, 1 NC MMA) wygrał w ostatniej walce z Gianem Villante przez świetny nokaut. Polak trafił Amerykanina mocnym ciosem na korpus, którym posłał go na deski. Była to druga walka Lorda w UFC – pierwszą również wygrał, lecz później, po problemach związanych z USADA, jego wygrana zmieniona została na no contest.

Antigulov (20-5 MMA) po dwóch wygranych z rzędu w UFC przegrał z Ionem Cutelabą w lipcu 2018 roku. Rosjanin 19 z 20 triumfów w swojej karierze zdobywał przed czasem.

UFC on ESPN+ 7 odbędzie się 20 kwietnia w Saint Petersburgu w Rosji. Walką wieczoru jest starcie Alistaira Overeema z Alexandrem Volkovem.

4 KOMENTARZE

  1. UFC lubi takich zawodników. Masz się prać w stójce i kończyć rywali, a będzie ci dane.

  2. Szykuje się ko przez łokieć na brodę w stylu Pająka i kolejny bonus. Oczami wyobraźni widzę jak Antigulov idzie po obalenie a Michał w tym czasie na obniżonej pozycji wyprowadza łokieto. Tylko wygrana Lordzie. Powodzenia!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.