Michał Oleksiejczuk został oficjalnie zawieszony przez komisję antydopingową USADA. Jak ogłosił organ współpracujący z UFC, Polak został zawieszony na rok po wpadce dopingowej przy okazji gali UFC 219. Wtedy też wygrał on w świetnym stylu z Khalilem Rountree. Jak się jednak okazało po walce, w jego organizmie znaleziono klomifen – zakazaną substancję przez agencję.

Polak wcześniej został zawieszony przez komisję sportową w Nevadzie. Teraz, po ogłoszeniu decyzji USADA, kara ta będzie egzekwowana w tym samym czasie.

Oznacza to, iż Oleksiejczuk będzie mógł wrócić do oktagonu UFC najwcześniej 29 grudnia 2018 roku. Tak o całej sprawie wypowiedział się sam Lord.

34 KOMENTARZE

 1. Nie wiem co lepsze, iscie w zaparte ze sie nie bralo tak jak robia wszyscy co wpadna czy w razie wpadki powiedziec tak przyladowalem w dupala koksu no i to byl blad no ale tak bylo:fjedzia: chyba wszystkim kopara by opadla ze zdziwienia, tylko ciekawe czy nie byloby jakichs konsekwencji ze strony np lysego

 2. Oświadczenie: Tak, już teraz pamiętam. W kebabie robi mój kumpel i sobie dorabia spod lady. Chciał mi zrobić kawał i do ostrego z baranina na cienkim cieście dodał mi cos od siebie, niestety pomylił pudełka i co było dalej już sami wiecie.

  Ja mu wierze, jebać USADę oszustów francowatych.

 3. "Pokazał, że mięśnie nie walczą" – Paolo Żmijelho 

  Za to odpowiednio dobrane preparaty już tak:juanlaugh:

 4. Klomifden – … "Stosowany również przez osoby używające farmakologicznego dopingu wydolnościowego w celu złagodzenia jego skutków ubocznych."

  Dziękuję do widzenia Lordzie 🙁 Jak to Sarna powiedział, brał ale w innych okolicznościach.

  ps. jeżeli go zawiesili na rok, to rozumiem że od stycznia 2019 może już walczyć?

 5. "Pokazał, że mięśnie nie walczą" – Paolo Żmijelho

  A Oleksiejczuk to zawodnik Pawla?

  EDIT. Ok. Znalazlem. Na pewno byl przed UFC. Teraz nie ma go na liscie na facebooku. Cos sie zmienilo po wpadce? Pamietam w wywiadzie w kontekscie dopingu i Marcina Tybury, jak Pawel mowil, ze wszyscy z MMACartel  zawodnicy UFC wysylaja odzywki oraz liste lekow do USADA…Cos chyba nie zagralo. W ogole Pawel odniosl sie jakos do sparwy?

 6. Jakby zawodnik przyznał się, że brał niedozwolone substancje to groziłby mu większe konsekwencje ze strony komisji stanowej, usady niż w przypadku kiedy idzie w zaparte, że nic nie brał?

 7. Bardzo dobrze, straciłem trochę siana przez niego. Na czysto by nie wygrał z Rountree tak jak przewidywalem

  :einsteinsmoke:

 8. A Oleksiejczuk to zawodnik Pawla?

  EDIT. Ok. Znalazlem. Na pewno byl przed UFC. Teraz nie ma go na liscie na facebooku. Cos sie zmienilo po wpadce? Pamietam w wywiadzie w kontekscie dopingu i Marcina Tybury, jak Pawel mowil, ze wszyscy z MMACartel  zawodnicy UFC wysylaja odzywki oraz liste lekow do USADA…Cos chyba nie zagralo. W ogole Pawel odniosl sie jakos do sparwy?

  Był na pewno tak jak piszesz. Na oficjalnej stronie Oleksiejczuka w zakładce 'Team Oleksiejczuk' nadal widnieje jako manager, ale strona nie jest aktualizowana na bieżąco. Ostatni update strony był zrobiony 01/24/2018 12:30:27, więc jeszcze przed oficjalną wpadką, ale nie wiem co dokładnie było zmieniane.

  Żmija był menago do spóły z Sarną, jeszcze w trakcie "kariery" Oleksiejczuka w UFC.

  Kowalik odnosił się do tego w ten sposób:

  Od tego czasu chyba nic.

 9. Bardzo dobrze, straciłem trochę siana przez niego. Na czysto by nie wygrał z Rountree tak jak przewidywalem

  :einsteinsmoke:

  Wynik bylby taki sam 😉 nie trzeba sie tlumaczyc z nietrafionych typow :korwinlaugh:

 10. Jakby zawodnik przyznał się, że brał niedozwolone substancje to groziłby mu większe konsekwencje ze strony komisji stanowej, usady niż w przypadku kiedy idzie w zaparte, że nic nie brał?

  Tak, wystarczy przyjrzeć się przypadkom Mirko i Machidy. Bycie szczerym nic nie daje. Idziesz w zaparte.

 11. O! Pytam i mam. Za to lubie Pawla. Z wypowiedzi wynika, ze Michal nie podzielil sie informacja o zazywaniu leku z calym zespolem…Tym bardziej, ze nie chodzilo o lek na przeziebienie…Szkoda, bo pewnie moglo by sie to dac jakos inaczej rozegrac z UFC i USADA….Nauczka.

 12. Jakby zawodnik przyznał się, że brał niedozwolone substancje to groziłby mu większe konsekwencje ze strony komisji stanowej, usady niż w przypadku kiedy idzie w zaparte, że nic nie brał?

  :rutekajak:

 13. Ludzie Wy w ogóle czytacie co Wy piszecie?

  Uważacie że nazywanie normalnie wyglądającego faceta sterydziarzem i oszustem jest miłe i normalne?

  Nie no dojrzałe max.

  Czy to jest zawodnik czy nie jak ogóle mozecie mieć śmiałość to wypisywać gdzieś, gdzie ta osoba może to przeczytać…

  Gdyby to trafiło do osoby cierpiącej na zaburzenia psychiczne to naprawdę miałaby zajebista motywacja do wszystkiego.

  Wstyd mi, że to czytam. Serio.

  :antonio:

 14. Bardzo dobrze, straciłem trochę siana przez niego. Na czysto by nie wygrał z Rountree tak jak przewidywalem

  :einsteinsmoke:

  Napisz to jeszcze 200 razy.

  Albo lepiej wyloguj się. I nie wracaj.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.