Michał Oleksiejczuk (MMA 14-2, 1NC) szlifuje formę przed walką z Ovincem Saint Preuxem (MMA 23-13). Na swoim koncie na Instagramie wrzucił akcje bokserskie, na których widać jego szybkość reakcji, wyprowadzania ciosów i obrony.

Stójka „Lorda” zawsze była podziwiana, zarówno przez fanów, jak i komentatorów UFC, którzy chwalili Polaka za to co prezentuje na nogach. W ostatnich dwóch walkach, udało mu się znokautować Giana Villante (MMA 17-11) oraz Gadzhimurada Antigulova (MMA 20-6). Czy ten sam los czeka Preuxa?

36 KOMENTARZE

 1. No kurła ciary, Oleksiejczuk po pas, ja jebe moze drugie polsko-polskie starcie na szczycie w przyszlosci sie kroi? Kto wie

 2. No kurła ciary, Oleksiejczuk po pas, ja jebe moze drugie polsko-polskie starcie na szczycie w przyszlosci sie kroi? Kto wie

  Bo obstawiasz że Błachowicz zdobędzie pas ? :mjsmile:

 3. Bardzo wierze w Michała, życzę mu jak najlepiej. Niech zleje ich tam wszystkich, może wtedy Dana zauważy pana Mirka i jego posty. :jjsmile:

 4. Chopy tarcze nie biją , no może niekiedy jak się wysoko rąk nie trzyma 🙂

  Kibicuje Michałowi ale moim zdaniem powinien wyjechać z PL (tylko nie ATT) i tam jak najwięcej sparować bo u nas się już za bardzo nie rozwinie.

 5. Już mi szkoda osp:bleed:

  Marcel, to ty?

  Chopy tarcze nie biją , no może niekiedy jak się wysoko rąk nie trzyma 🙂

  Kibicuje Michałowi ale moim zdaniem powinien wyjechać z PL (tylko nie ATT) i tam jak najwięcej sparować bo u nas się już za bardzo nie rozwinie.

  Tylko nie to. Niech siedzi u Mirka, bo widac to mu służy. Wyjazdy okresowo na sparingi jak najbardziej, ale bazy nie ma co zmieniać.

  Uwielbiam Michała, bardzo poukładany gość, tytan pracy. Niech mu się wiedzie!

 6. Bo obstawiasz że Błachowicz zdobędzie pas ? :mjsmile:

  Chcesz też klęczeć na grochu i czekać, aż dojrzejesz do rangi cohonesiaka? :juanlaugh:

 7. Kibicuje Michałowi ale moim zdaniem powinien wyjechać z PL (tylko nie ATT) i tam jak najwięcej sparować bo u nas się już za bardzo nie rozwinie.

  Współpraca Michała z trenerem Mirkiem narazie zdaje egzamin więc nie ma sensu zmieniać czegoś co się sprawdza. W tym przypadku nie byłoby różnicy czy to ATT, Team Alpha Male czy Jacksonwink. Michał w każdym z tych klubów byłby tylko jednym z wielu, zwykłym średniakiem na tle innych (nawet Aśka jako mistrzyni nie miała głównych trenerów w ATT) a tutaj jest priorytetowym zawodnikiem w swoim klubie, poza tym jak już wspominałem duet Okniński – Oleksiejczuk sprawdza się. Niech zostaje w Polsce

 8. Współpraca Michała z trenerem Mirkiem narazie zdaje egzamin więc nie ma sensu zmieniać czegoś co się sprawdza. W tym przypadku nie byłoby różnicy czy to ATT, Team Alpha Male czy Jacksonwink. Michał w każdym z tych klubów byłby tylko jednym z wielu, zwykłym średniakiem na tle innych (nawet Aśka jako mistrzyni nie miała głównych trenerów w ATT) a tutaj jest priorytetowym zawodnikiem w swoim klubie, poza tym jak już wspominałem duet Okniński – Oleksiejczuk sprawdza się. Niech zostaje w Polsce

  Nie zapominajcie o trenerze zapasow Roszkiewiczu… On jest tak samo wazny w tej ukladance jak Miras.

 9. W trybunie mówił:

  1. zrobił troche mięśnia ale odebrało mu troche z ruchliwości wiec nie chce wiecej bo chce szybkosc i ruch

  2. bedzie wyjazd do jacksonwink ale i tak główna baza u Mirka

 10. Kurwa, nie ma kaloryferka,  niedobrze. Tylko goście, którzy mają kaloryferek przez cały rok potrafią się bić.

 11. jak Tommy Lee Jones w sciganym!

  Jak Rocky w Rambo :tease:

  Michał ma psychę mistrza i jest pracowity, potrzeba tylko łutu szczęścia i będzie na szczycie.

  to nie hype – to prawda

 12. Jak wygra w dobrym stylu z OSP to jestem kupiony. Akurat murzyna cenie. Potrafi wiele ale się zawiesza.

 13. Jan i Michał ciągle podtrzymują we mnie nadzieję, że nasze MMA jeszcze nie upadło.

  Nawet bez względu na Janka czy Michała, myślę że najlepsze jeszcze przed nami. Pewnie nie od razu ale sądzę że następne pokolenie zrobi niezły rozpierdol. MMA się ciągle u nas rozwija. Zawodnicy a przede wszystkim trenerzy zdobywają doświadczenie, które musi zaprocentować. Mówię wam, w pewnym momencie zatrybi że świat przecierał będzie oczy ze zdumienia. Tak było ze złotą generacją judo czy zapasów w Polsce, a do tego jesteśmy naturalnie nieprzeciętnie silną nacją… dołożyć do tego technike, wyeliminować nieszczęsne legendarne polskie cardio i jazda! Wierzę, ze będzie dobrze

 14. Mirek ma ten optymizm. A inni trenerzy to tacy trochę PRL. Czy sie stoi czy się leży…za pojedynek sie nalezy. I w ogóle szaro i bezbarwnie z kompleksami.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.