W sobotę Michał Oleksiejczuk zaliczył kolejne, fantastyczne zwycięstwo na UFC w Rosji. Chwilę temu w mediach społecznościowych „Lord” podziękował fanom, trenerom, sparingpartnerom oraz pokazał jak wyglądało jego wyjście do oktagonu. Warto zobaczyć na własne oczy, jak trener Okniński motywował Michała. Poniżej oryginalna treść podziękowań:

Tak wyglądała droga po kolejne zawodowe zwycięstwo w oktagonie UFC, determinacja i wola zwycięstwa była ogromna. Jednak na każdy mój sukces składa się wiele czynników. Dziękuje mojemu teamowi Polish Top Team/Akademia Wilanów za świetnie przygotowanie do tej walki, każdy z trenerów jest mega zaangażowany w to co robi i to daje rezultaty. Mój narożnik żyje moją walką i o to w tym chodzi Dziękuję sparingpartenrom za to że każdego dnia podnosili mi poprzeczkę i zmuszali do maksymalnego wysiłku,to zwycięstwo to także Wasza zasługa Dziękuje Wam kochani za setki wiadomości i za wsparcie, aż chce się walczyć dla takich kibiców :)Jestem dumny z tego że mogę reprezentować biało czerwone barwy w największej organizacji świata,to daje mi największą motywację ?? ?

Zapraszamy również na artykuł z serii „co dalej?” w którym staramy się przewidzieć co dla Oleksiejczuka szykuje UFC i jaką drogą potoczy się jego kariera.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

  1. Lordzie obyś niebawem wjechał z taką husaria i pierdolnięciem, w walce o pas!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.