Michał Materla i Roman Anuczin staną w narożniku Artura Szpilki (22-3, 15 KO) podczas sobotniego pojedynku z Dereckiem Chisorą (30-9, 21 KO). Poinformował o tym „Szpila” podczas wywiadu z Boxing Social.

Dla 30-latka z Wieliczki będzie to jedna z najtrudniejszych walk w karierze. Po przegranych z Deontayem Wilderem i Adamem Kownackim w 2016 i 2017 roku, Szpilka pokonał jednogłośną decyzją sędziów Dominicka Guinna i niejednogłośnie na punkty Mariusza Wacha.

Chisora na przestrzeni ostatnich dwóch lat wygrywał z Robertem Filipovicem, Zakarią Azzouzim, Carlosem Takamem i Senadem Gashim, przegrywał natomiast z Agitem Kabayelem i Dillianem Whytem.

W czwartek doszło do spotkania twarzą w twarz pomiędzy Chisorą a Szpilką. Nagranie możecie zobaczyć poniżej:

WIDEO: Spotkanie twarzą w twarz Artura Szpilki z Dereckiem Chisorą

Wszystkie informacje dotyczące transmisji znajdziecie natomiast w linku poniżej:

Artur Szpilka vs Dereck Chisora – transmisja, informacje, godzina startu

48 KOMENTARZE

 1. Szpilki IQ i talent zwiększają jego grawitację. Kolejna ostatnia szansa i wypychanie go na siłę do góry. Szkoda trochę że Izu nigdy nie miał takiego wsparcia bo tutaj był większy potencjał a nie dziwie się że motywacji brak jeśli traktowanie obu Panów jest niestety bardzo różne przez Polski boks.

  A Ajtuj, Sandej dołing dałn. No albo w kosmos….

 2. A ja kibicuję Arturowi.

  Powodzonka Panowie

  :conorsalute:

  Jakby tak no ciężko kibicować chisorze, oczywiście z jednej strony fajnie by było gdyby arturek wygrał, ale z drugiej to bądźmy uczciwi i przyznajmy to że arturek to jest za głupi.

 3. Po co?

  Pojedzie pozwiedza, walke z bliska obejrzy. Mało mnie obchodzi Szpilka, tak samo cały boks a też bym stanął w jego narożniku jakby ładnie poprosił.

 4. No spoko, ale po co? Udzielać wskazówek taktycznych nie będzie, a podawać wodę i wachlować to w sumie każdy może…

 5. Będzie ciężkie ko na szpilce i dupa . Następne oszustwo sportów walki w stylu najmana – najlepsze przygotowania ,najlepszy trener na świcie … a za 3 miesiące ogłasza następna ostatnia walkę ostaniej szansy :muttley:

 6. No jak Michał w narożniku to na pewno nie zabraknie mu tego sławnego serca…..gorzej z wątróbką.

 7. Będzie ciężkie ko na szpilce i dupa . Następne oszustwo sportów walki w stylu najmana – najlepsze przygotowania ,najlepszy trener na świcie … a za 3 miesiące ogłasza następna ostatnia walkę ostaniej szansy :muttley:

  Co do Najmana jestem pełen dumy przygotowywał się jakiś czas temu w moim mieście… Znany hotel i ta muza ah :mjsmile:

 8. Michał w narożniku bokserskim?

  Spoko, może zabraknąć mu taktycznych porad  czy celnych wskazówek Ale nigdy nie zabraknie mu charakteru.

 9. Materla z pewnością udzieli Szpilce cennych rad dotyczących obrony. Wszak w kwestii szczelnej defensywy nie ma sobie równych w świecie sportów walki.

 10. A się przypierdalacie, mało polotu w tym hejcie. Materla sam był w różnych opałach walcząc więc od strony mentalnej  to niezły wybór, lubią się, Szpilka czuje się komfortowo w jego towarzystwie. Od taktycznych uwag jest Anuczin.

 11. Materla sam był w różnych opałach walcząc więc od strony mentalnej  to niezły wybór

  Chodzi właśnie o to, że on z tych opałów nie wychodził. A jak przegrywał,  to się obrażał i nie podawał ręki rywalowi. Mental w chuj. Dobrali się idealnie.

  :dobry:

 12. dwóch zarozumiałych w sobie  "fighterow " ktorzy mysla ze cos znacza.. juz z ich twarzy mozna to wyczytać.  Zawsze mnie cieszy ze sa sprowadzani na ziemię… Oni naprawdę myślą za są kimś,ale z kim oni walczyli..

 13. dwóch zarozumiałych w sobie  "fighterow " ktorzy mysla ze cos znacza.. juz z ich twarzy mozna to wyczytać.  Zawsze mnie cieszy ze sa sprowadzani na ziemię… Oni naprawdę myślą za są kimś,ale z kim oni walczyli..

  Materla akurat jest skromny, czasami tylko napominał, że jest Legendą

 14. Od taktycznych uwag jest Anuczin.

  No właśnie w tym problem. W narożniku powinien stać trener i jego ekipa a nie koledzy i przyjaciele. Kiedyś Miras o tym wspominał , ze u jednego z jeden z jego zawodników , nie pamietam chyba Jotko, zaprosił kolegę do narożnika i kolega krzyczał inaczej niż Mirek i zawodnik przegrał.

 15. No właśnie w tym problem. W narożniku powinien stać trener i jego ekipa a nie koledzy i przyjaciele. Kiedyś Miras o tym wspominał , ze u jednego z jeden z jego zawodników , nie pamietam chyba Jotko, zaprosił kolegę do narożnika i kolega krzyczał inaczej niż Mirek i zawodnik przegrał.

  Dlatego Szpila zajebie okcia murzynowi i wygra. Cipek wskoczy do ringu jak Conor.

 16. Chodzi właśnie o to, że on z tych opałów nie wychodził. A jak przegrywał,  to się obrażał i nie podawał ręki rywalowi. Mental w chuj. Dobrali się idealnie.

  :dobry:

  No właśnie w tym problem. W narożniku powinien stać trener i jego ekipa a nie koledzy i przyjaciele. Kiedyś Miras o tym wspominał , ze u jednego z jeden z jego zawodników , nie pamietam chyba Jotko, zaprosił kolegę do narożnika i kolega krzyczał inaczej niż Mirek i zawodnik przegrał.

  Jest to jakiś argument aczkolwiek Szpilka to, zachowując proporcje, typ w stylu Goloty czyli rozechwiany emocjonalnie więc obecność Materli może Go uspokoić, co przyniesie zbawienny skutek. Tyle myślenia zyczeniowego A teraz spójrzmy jak wygląda rzeczywistość.

 17. Jest to jakiś argument aczkolwiek Szpilka to, zachowując proporcje, typ w stylu Goloty czyli rozechwiany emocjonalnie więc obecność Materli może Go uspokoić, co przyniesie zbawienny skutek. Tyle myślenia zyczeniowego A teraz spójrzmy jak wygląda rzeczywistość.

  :rowerek::juanlaugh:

 18. :rowerek::juanlaugh:

  Odniósł bym się jakoś Ale nie opanowałem pisma obrazkowego na Twoim poziomie więc nie ogarniam. Domyślam sie jeno żeś szczęśliwy. Tak trzymać! :baldwinwhiskey:

 19. dwóch zarozumiałych w sobie  "fighterow " ktorzy mysla ze cos znacza.. juz z ich twarzy mozna to wyczytać.  Zawsze mnie cieszy ze sa sprowadzani na ziemię… Oni naprawdę myślą za są kimś,ale z kim oni walczyli..

  No Szpilka walczył np. z mistrzem świata wbc

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.