Michał Materla po wygranej na gali EFM 3 z Willim Ottem. Michał poddał swego rywala już w pierwszej rundzie.

ZOBACZ: Pełna relacja z walki.

15 KOMENTARZE

 1. Panie Michale karierę to ma Jon Jones, Khabib, Conor, DC. Pan to ma co najwyżej przygodę z MMA. Karierę to ma również Jan Blachowicz który miał na tyle odwagi aby spróbować swoich sił mierząc się z najlepszymi na świecie. Pan też miał taką szansę ale nie zdecydował się pan woląc ciepłą posadę w nizszowej jak chodzi o poziom sportowy organizacji KSW. Zresztą myślę że tej kariery by raczej nie było co pokazał były zawodnik UFC Scott A.

 2. Panie Michale karierę to ma Jon Jones, Khabib, Conor, DC. Pan to ma co najwyżej przygodę z MMA. Karierę to ma również Jan Blachowicz który miał na tyle odwagi aby spróbować swoich sił mierząc się z najlepszymi na świecie. Pan też miał taką szansę ale nie zdecydował się pan woląc ciepłą posadę w nizszowej jak chodzi o poziom sportowy organizacji KSW. Zresztą myślę że tej kariery by raczej nie było co pokazał były zawodnik UFC Scott A.

  Ty na pewno będziesz decydować kto ma karierę, a kto nie. Jestem ciekawy gdzie ty robisz w życiu karierę, biedronka, myjnia dotykowa czy może magazyn w Amazonie ? Gdzie sprawdzasz się z najlepszymi i czy można wykupić ppv, żeby obejrzeć Twoją karierę ?

 3. Ty na pewno będziesz decydować kto ma karierę, a kto nie. Jestem ciekawy gdzie ty robisz w życiu karierę, biedronka, myjnia dotykowa czy może magazyn w Amazonie ? Gdzie sprawdzasz się z najlepszymi i czy można wykupić ppv, żeby obejrzeć Twoją karierę ?

  Zgodziłbym się poza tym, że @avo  chyba nigdzie nie pisał, że ma karierę :benny:

 4. Ty na pewno będziesz decydować kto ma karierę, a kto nie. Jestem ciekawy gdzie ty robisz w życiu karierę, biedronka, myjnia dotykowa czy może magazyn w Amazonie ? Gdzie sprawdzasz się z najlepszymi i czy można wykupić ppv, żeby obejrzeć Twoją karierę ?

  :dobry:

 5. Ty na pewno będziesz decydować kto ma karierę, a kto nie. Jestem ciekawy gdzie ty robisz w życiu karierę, biedronka, myjnia dotykowa czy może magazyn w Amazonie ? Gdzie sprawdzasz się z najlepszymi i czy można wykupić ppv, żeby obejrzeć Twoją karierę ?

 6. Ty na pewno będziesz decydować kto ma karierę, a kto nie. Jestem ciekawy gdzie ty robisz w życiu karierę, biedronka, myjnia dotykowa czy może magazyn w Amazonie ? Gdzie sprawdzasz się z najlepszymi i czy można wykupić ppv, żeby obejrzeć Twoją karierę ?

  Aha czyli karierę można robić tylko prując się po mordach?

 7. Pan to ma co najwyżej przygodę z MMA

  Jakim Ty musisz byc gosciu nieudacznikiem, żeby w ten sposób pisać o Materli. Gość zostawił tyle zdrowia w klatce i po tylu wojnach, które stoczył przeczyta taki komentarz o sobie :travolta:

 8. Ty na pewno będziesz decydować kto ma karierę, a kto nie. Jestem ciekawy gdzie ty robisz w życiu karierę, biedronka, myjnia dotykowa czy może magazyn w Amazonie ? Gdzie sprawdzasz się z najlepszymi i czy można wykupić ppv, żeby obejrzeć Twoją karierę ?

  1. Tam gdzie pracuje nie jest tak źle ale kariery nie zrobilem. Też bym to nazwał przygodą (urzędnik). Chociaż w tym Amazonie może  byłoby lepiej :boss:. Dzięki za radę.

  2. Widzę że jestes zwykłym szowinista (sprawdź sobie w słowniku) z pogardą traktujacy pracujacych w biedronkach czy myjniach samochodowych. 

  3. Ale ja nie mam zamiaru decydować kto ma karierę a kto nie ja się tylko opieram na faktach i takie mam zdanie ty masz inne i bravo masz swoje zdanie to już coś.

  4. Dla ciebie wyznacznikiem kariery jest czy ktoś wykupi PPV :lol::lol: przecież teraz wszystko jest w PPV. To ci celebryci czy celebrytki  w FAME też robią karierę sportową ??!! :rofl:

 9. Jakim Ty musisz byc gosciu nieudacznikiem, żeby w ten sposób pisać o Materli. Gość zostawił tyle zdrowia w klatce i po tylu wojnach, które stoczył przeczyta taki komentarz o sobie :travolta:

  Patryk Szymański w boksie też zostawił mnóstwo zdrowia w ringu i co to świadczy że zrobił karierę.  Co ma jedno do drugiego. Jest mnóstwo fighterów co zostawili zdrowie a czasem życie w ringu czy klatce i co to świadczy że zrobili karierę. Czy mamy tak mówić bo się obraża. Bo będzie im przykro. :razz:ray:

 10. To ci celebryci czy celebrytki w FAME też robią karierę sportową ??!!

  Fame to nie jest federacja sportowa. Czy robia karierę? Oczywiscie, w branży rozrywkowej. Takze zbieraj sie do spania powoli, jutro punkt 8 musisz zaparzyc kawe dla szefa :rofl:

 11. Fame to nie jest federacja sportowa. Czy robia karierę? Oczywiscie, w branży rozrywkowej. Takze zbieraj sie do spania powoli, jutro punkt 8 musisz zaparzyc kawe dla szefa :rofl:

  Ja jestem szefem  a ty kim bo nie umiesz czytać prostych przekazów ze zrozumieniem, dodałem czy robią karierę sportową bo o taką mi chodzi. Jednak poziom szkolnictwa się obniża. Więcej czytac mniej oglądać.

 12. Ja jestem szefem  a ty kim bo nie umiesz czytać prostych przekazów ze zrozumieniem, dodałem czy robią karierę sportową bo o taką mi chodzi. Jednak poziom szkolnictwa się obniża. Więcej czytac mniej oglądać.

  To u ciebie chyba jest problem z czytaniem, bo od razu zaznaczyłem, ze robią karierę w swojej branży, ktora jest branżą rozrywkową. Czyli im sie wiedzie. Zawijaj kanapki w sreberko, szykuj sweterek na rano i do spania.

 13. 1. Ale my rozmawiamy o karierze sportowej cały czas.

  2. FAME to dla ciebie branża rozrywkowa no to się rozrywaj dalej. Jeszcze pewnie PPV płacisz chociaż nie pewnie za drogo.

  3. Ja jutro do pracy garniturek niewiem jak ty, pewnie drelich do przeżucania węgla.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.