michał materla efm 3

Pas mistrzowski wagi średniej European Fight Masters powędrował na biodra Michała Materli! Polak zwyciężył z Wilhelmem Ottem w walce wieczoru gali EFM 3. „Magic” poddał Austriaka gilotyną po nieco ponad minucie starcia.

Michał Materla zaatakował mocnymi ciosami i kolanem na początku pojedynku, ale Ott świetnie skontrował i rzucił Polakiem o ziemię. Zawodnicy błyskawicznie jednak wrócili do stójki. Tam Polak kontynuował agresywne ataki na coraz bardziej wycofanego przeciwnika. Austriak ponownie obalił Materlę, ale tym razem Michał zdołał zapiąć gilotynę i chwilę później Ott już klepał! Michał Materla zwycięzcą przez duszenie gilotynowe w pierwszej rundzie.

84 kg: Michał Materla pok. Wilhelma Otta przez poddanie (gilotyna), runda 1, 1:04 – walka o pas 

Pełne wyniki gali EFM 3

Szczeciński Berserker jest legendą polskiego MMA i jednym z najpopularniejszych zawodników w naszym kraju. Materla debiutował w 2003 roku, a jego aktualny bilans walk wynosi 28-7. Michał kojarzony jest przede wszystkim z występów w KSW, gdzie był mistrzem kategorii średniej w latach 2012-2015. Po raz ostatni w akcji widzieliśmy go w maju zeszłego roku na gali KSW 49, kiedy to przegrał ze Scottem Askhamem w finałowej walce turnieju. Materla w swojej karierze wygrywał z takimi zawodnikami jak m.in. Kendall Grove, Tomasz Drwal, czy Rousimar Palhares.

18 KOMENTARZE

 1. A Materla pogniewał się z Sobota ?

  W wywiadzie tłumaczy, że nie. Że nadal się lubią, ale ta piosenka powstała na długo przed jakimiś problemami Soboty (nie wiem o co chodzi).

 2. W wywiadzie tłumaczy, że nie. Że nadal się lubią, ale ta piosenka powstała na długo przed jakimiś problemami Soboty (nie wiem o co chodzi).

  Prawilny Sobuś wedlug niektorych podobno okazal sie konfidentem.Pokazano papier,ze jest rzekomo  tzw. "60"

 3. Prawilny Sobuś wedlug niektorych podobno okazal sie konfidentem.Pokazano papier,ze jest rzekomo  tzw. "60"

  Co Ty gadasz:corn: to sa te slynne tematy szczecinskie z Moksem na czele czy inny temat?

 4. Prawilny Sobuś wedlug niektorych podobno okazal sie konfidentem.Pokazano papier,ze jest rzekomo  tzw. "60"

  widzę, że te sławne sześćdziesiątki to rozdają na lewo prawo.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.