PPP_7559

Organizatorzy Fighters Areny 3, 29 września w Łodzi ogłosili pełną rozpiskę gali. W walce wieczoru jeden z dwóch najlepszych ciężkich w Polsce Michał Kita (MMA 12-6, 2 w Rankingu PL) zmierzy się z ponad 130-kilowym Amerykaninem Chrisem Barnettem (MMA 7-1).

Zabrzanin spróbuje podtrzymać passę dwóch zwycięstw z rzędu, po tym jak w ostatnich miesiącach wygrywał z byłym mistrzem UFC Ricco Rodriguezem na MMA Attack 1 i Valentijnem Overeemem we Włoszech. Barnett w swojej karierze walczył głównie dla florydzkiej organizacji XFC. W swoim rekordzie ma zwycięstwa m.in. nad obecnym mistrzem M-1 Kennym Garnerem oraz solidnym grapplerem Mario Rinaldim, a jedyną porażkę poniósł z rąk zawodnika Bellatora Erica Prindle’a.

W innych pojedynkach gali fani zobaczą m.in. Łukasza Chlewickiego (MMA 8-2, 9 w Rankingu PL) przeciwko Amerykaninowi Danny’emu Taylorowi (MMA 0-3) oraz doświadczonego Pawła Ostasza (MMA 5-4-1) z Bastionu Tychy w starciu z Alexem Blackiem (MMA 1-3). W trzech starciach Łódź kontra Warszawa: Marcin Bandel (MMA 5-2, 9 w Rankingu PL) z Drysdale Jiu Jitsu Łódź podejmie Pawła Zalewskiego (MMA 5-1) z MMA Okniński, Paweł Pawlak (MMA 4-0) z Gracie Barra Łódź skrzyżuje rękawice z Damianem Matwiejczukiem (MMA 0-2) z Huntera Warszawa, a Bartłomiej Kopera (MMA 2-1) spotka się w klatce z Kamilem Łebkowskim (MMA 3-2).

Walka wieczoru:

Open.: Michał Kita (12-6) vs. Chris Barnett (7-1)

Pozostałe:

77 kg.: Łukasz Chlewicki (8-2) vs. Danny Taylor (0-3)
77 kg.: Paweł Ostasz (5-4-1) vs. Alex Black (1-3)
Open.: Temistokles Teresiewicz (2-4-2) vs. Jacek Czajczyński (3-5)
84 kg.: Marcin Bandel (5-2) vs. Paweł Zalewski (5-1)
77 kg.: Paweł Pawlak (4-0) vs. Damian Matwiejczuk (0-2)
70 kg.: Bartłomiej Kopera (2-1) vs. Kamil Łebkowski (3-2)

17 KOMENTARZE

 1. Tylko rywal Kity wydaje sie solidny, reszta zagranicznych zawodników słaba

 2. Szkoda pieniędzy na sprowadzanie rywali zza wody z takimi rekordami, mogli pokusić się o znalezienia przeciwników na naszym podwórku lub chociaż z Europy. Jak dla mnie te zestawienia nie mają nijakiego sensu i chyba chodziło o to żeby na plakatach widniała flaga USA….

  Rywal Kity jak najbardziej w porządku

 3. Nigdy nie zrozumiem po co ściągać zawodnika z USA z rekordem 0-3. Już chyba lepiej zaoszczędzić na bilecie i dołożyć tę kase na „solidnego korniszona” ze Słowacji czy Litwy 😀

 4. Też tego nie czaje, samoloty ze stanów są piekielnie drogie. No chyba ktoś ma kupe hajsu.

 5. Rywal Kity taki sobie, ale ujdzie. Reszta walk mnie jakoś nie interesuje.

 6. ten Chris Barnett ma bardzo ciekawe wymiary: 175.26 CM, a waga przy tym wzroscie 133.36 KG 🙂

 7. Barnett to naprawde solidny przeciwnik dla Kity. Jedyną porażkę jaką odniósł to porażka w Bellatorze z Prindle'm ale w tej walce Barnett był zastępstwem i nie miał czasu na odpowiednie przygotowanie a mimo to postawił ciężkie warunki. 

  Reszta przeciwników śmiech na sali. Zamiast amerykańskich ogórków już wole litewskich ogórków. Napewno są tańsi a poziom ten sam.

 8. Kto wie, może ten Black i Taylor zostali zakupieni w pakiecie z Barnettem. Szkoda, ale ważne, że przeciwnik Kity solidny.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.