Xcage

Poniżej wyniki ważenia przed jutrzejszą galą XCage 8 w Toruniu.

Walka o pas XCage wagi półciężkiej:

93 kg: Michał Fijałka (92,9) vs. Hracho Darpinyan (93,3)

Pozostałe walki:
93 kg: Paweł „Trybson” Trybała (89,2) vs. Daniel Markowski (90,7)
66 kg: Krzysztof Klaczek (66,4) vs. Saulius Bucius (66,2)
77 kg: Tomasz Jakubiec (77,3) vs. Peter Queally (77,3)
86 kg: Mariusz Boszman (86,0) vs. Karol Linowski (*)
66 kg: Piotr Wróblewski (65,4) vs. Maciej Szydłowski (65,9)
91 kg: Krzysztof Pietraszek (89,9) vs. Sylwester Borys (90, 2)
66 kg: Dawid Wylęgała (64,7) vs. Krzysztof Osmałek (65,6)

– zawodnik nie dojechał na ważenie

16 KOMENTARZE

 1. Szkoda, że Tymoteusz nie walczy. Szkoda też że Trybała tak wysoko na karcie walczy, bo ani fejmu jakoś nie ma, ani poziom sportowy nie jest wysoki.

 2. Szkoda, że Tymoteusz nie walczy. Szkoda też że Trybała tak wysoko na karcie walczy, bo ani fejmu jakoś nie ma, ani poziom sportowy nie jest wysoki.

  jak nie ma fejmu to czemu hala po jego walce nagle zrobila sie pusta? on jest jedynym fejmem na tej karcie

 3. jak nie ma fejmu to czemu hala po jego walce nagle zrobila sie pusta? on jest jedynym fejmem na tej karcie

  Dla mnie dalej nie jest sportowcem i najprawdopodobniej nigdy go za niego nie uznam. A czemu zrobiła się pusta??? Nie wiem, najprawdopodobniej parę lajków przyszło tylko na jego walkę, dodatkowo cała ekipa z MTV, wraz z tymi ogórami z ekipy z warszawy, opóściła zapewne halę po tej walce.

 4. Dla mnie dalej nie jest sportowcem i najprawdopodobniej nigdy go za niego nie uznam. A czemu zrobiła się pusta??? Nie wiem, najprawdopodobniej parę lajków przyszło tylko na jego walkę, dodatkowo cała ekipa z MTV, wraz z tymi ogórami z ekipy z warszawy, opóściła zapewne halę po tej walce.

  90% hali przyszlo na Trybsona i ich Zieliński nie obchodził

  cała rozpiska istnieje dzięki Trybsonowi

 5. 90% hali przyszlo na Trybsona i ich Zieliński nie obchodził

  cała rozpiska istnieje dzięki Trybsonowi

  Niech istnieje dzięki niemu. Wspominał, że wcześniej jakąś tam styczność stricte z MMA miał, więc nie przyszedł z żadnych tańców z gwiazdami czy podnoszenia ciężarów. Popularność swoją ma, więc jeśli ma to pomóc organizacji by tworzyć takie (jak nie lepsze) rozpiski, to czemu nie?

 6. Niech istnieje dzięki niemu. Wspominał, że wcześniej jakąś tam styczność stricte z MMA miał, więc nie przyszedł z żadnych tańców z gwiazdami czy podnoszenia ciężarów. Popularność swoją ma, więc jeśli ma to pomóc organizacji by tworzyć takie (jak nie lepsze) rozpiski, to czemu nie?

  ja jestem za, odnosze sie tylko do slow @avalon

 7. Bardzo dobrze że Trybson jest w COmain evencie gali,  bo jak by była to pierwsza walka,  to później trybuny były by puste 🙂 dobrze to ogarneli organizatorzy 😛

 8. Dla mnie dalej nie jest sportowcem i najprawdopodobniej nigdy go za niego nie uznam. A czemu zrobiła się pusta??? Nie wiem, najprawdopodobniej parę lajków przyszło tylko na jego walkę, dodatkowo cała ekipa z MTV, wraz z tymi ogórami z ekipy z warszawy, opóściła zapewne halę po tej walce.

  Twoim zdaniem X-Cage jest pod tym względem wyjątkiem ? Ważne, że znaleźli ( mam taką nadzieję ) coś czy kogoś dzięki czemu  wspominają o nich, inne niż braznzowe, media. Jutrzejsza gala i frekwencja na hali oraz oglądalność w OS dadzą odpowiedź na pytanie czy było warto. Mam nadzieję, że twierdząca.

 9. Dla mnie dalej nie jest sportowcem i najprawdopodobniej nigdy go za niego nie uznam.

  Co ma zrobić żeby w twoich oczach został sportowcem? , i po ilu walkach taki "status" u ciebie dostanie debiutant? 10,15 ? .Była to chyba najgłupsza wypowiedź od Ciebie na tym forum  (bez obrazy…)

 10. Co ma zrobić żeby w twoich oczach został sportowcem? , i po ilu walkach taki "status" u ciebie dostanie debiutant? 10,15 ? .Była to chyba najgłupsza wypowiedź od Ciebie na tym forum  (bez obrazy…)

  To jest jego druga walka, a człowiek dla którego przychodzą ludzie na galę, dlatego, że pił wódkę w opór i zachowywał się jak debil, raczej szybko nie zostanie sportowcem, a co najwyżej człowiekiem, który trenuje sport i stara się co najwyżej w tym etapie kariery kreować się na sportowca. Ponieważ niewątpliwie potrafi się mądrze wypowiadać, co widać było w jakimś wywiadzie, oglądałem kiedyś jeden.

 11. No to mi odpowiedziałeś :facepalm: . Powtórzę – kiedy dla Ciebie zostanie sportowcem? ,sam napisałeś – pił ,zachowywał się jak debil ,obejrzałem kiedyś  -wszystko w czasie przeszłym .Jeśli Ci się zachce napisz na przyszłość co ma zrobić ??(zapierdalać,walczyć ,trenować 5 dni w tygodniu ,dwa razy dziennie?) , bo czytając takie pierdoły to aż uszy więdną .

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.