Już 11 grudnia na gali Cage Warriors 132 do akcji powrócą bracia – Mateusz Figlak (MMA 6-1-0, #15 w Rankingu PL) i Michał Figlak (MMA 6-0-0). Przed Polakami bardzo ważne wyzwania i wymagający rywale.

Mateusz Figlak wejdzie do klatki po raz trzeci w tym roku. W marcu mocnym hakiem na korpus posłał na deski Josha Planta, natomiast w październiku ciosami rozbił Joachima Tollefsena. Aktualnie kontynuuje on serię czterech wygranych z rzędu. W swojej karierze przegrał tylko raz – w listopadzie 2019 roku z Ianem Garrym, aktualnym zawodnikiem organizacji UFC, który zwyciężył przez poddanie.

Przeciwnikiem Mateusza będzie Kent Kauppinen (MMA 13-6-0). Anglik w tym roku stoczył tylko jedną walkę – w marcu jednogłośną decyzją sędziów zwyciężył z Jamiem Richardsonem. Wcześniej pod szyldem Bellatora Kauppinen poddał Any’ego Manzolo, przegrywał natomiast na punkty z Melvinem Manhoefem i Willem Fleurym.

Niepokonany Michał Figlak będzie miał okazję przedłuzyć serię wygranych do siedmiu z rzędu. W tym roku, podobnie jak jego brat, po raz trzeci wejdzie do klatki. W marcu przed czasem rozbił Stevena Hoopera, natomiast w październiku na punkty pokonał Kierana Listera. Wcześniej pokonywał on kolejno Fabrizio Calio, Berniego Gomma, Obana Elliotta i Anthony’ego O’Connora.

Rywalem Michała będzie Stevie McIntosh (MMA 7-2-0). Zawodnik ze Szkocji wejdzie do klatki po wygranej przed czasem przez poddanie z Deckym McAleenanem. Wcześniej „Mop” pokonywał Thibaulta roppa, Roberta Nystroma czy Matthew Thomasa, przegrywał natomiast z Mehdim Benem Lakhdharem i Niallem Smithem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,189 komentarzy 3,335 polubień

Już 11 grudnia na gali Cage Warriors 132 do akcji powrócą bracia - Mateusz Figlak (MMA 6-1-0, #15 w Rankingu PL) i Michał Figlak (MMA 6-0-0). Przed Polakami bardzo ważne wyzwania i wymagający rywale.

Mateusz Figlak wejdzie do klatki po raz trzeci w tym roku. W marcu mocnym hakiem na korpus posłał na deski Josha Planta, natomiast w październiku ciosami rozbił Joachima Tollefsena. Aktualnie kontynuuje on serię czterech wygranych z rzędu. W swojej karierze przegrał tylko raz - w listopadzie 2019 roku z Ianem Garrym, aktualnym zawodnikiem organizacji UFC, który zwyciężył przez poddanie.

Przeciwnikiem Mateusza będzie Kent Kauppinen (MMA 13-6-0). Anglik w tym roku stoczył tylko jedną walkę - w marcu jednogłośną decyzją sędziów zwyciężył z Jamiem Richardsonem. Wcześniej pod szyldem Bellatora Kauppinen poddał Any'ego Manzolo, przegrywał natomiast na punkty z Melvinem Manhoefem i Willem Fleurym.

Niepokonany Michał Figlak będzie miał okazję przedłuzyć serię wygranych do siedmiu z rzędu. W tym roku, podobnie jak jego brat, po raz trzeci wejdzie do klatki. W marcu przed czasem rozbił Stevena Hoopera, natomiast w październiku na punkty pokonał Kierana Listera. Wcześniej pokonywał on kolejno Fabrizio Calio, Berniego Gomma, Obana Elliotta i Anthony'ego O'Connora.

Rywalem Michała będzie Stevie McIntosh (MMA 7-2-0). Zawodnik ze Szkocji wejdzie do klatki po wygranej przed czasem przez poddanie z Deckym McAleenanem. Wcześniej "Mop" pokonywał Thibaulta roppa, Roberta Nystroma czy Matthew Thomasa, przegrywał natomiast z Mehdim Benem Lakhdharem i Niallem Smithem.

Odpowiedz 1 Like

click to expand...