fot. Piotr Duszczyk boxingphotos.pl

Michał Elsner wraca do klatki. Po powrocie do walk zawodnik nie zwalnia tempa i już 28 września stoczy swoją kolejną zawodową walkę. Na gali Fight Night West w Karlovych Varach spotka się z Eudesem Tavaresem. Informację można znaleźć na oficjalnym profilu organizacji na Facebooku.

Elsner (MMA 14-12) po ponad czteroletniej przerwie wrócił do walk w listopadzie 2017 roku. Na gali TFL 12 potrzebował jedynie 25 sekund by poddać Luisa Correię. Później przyszła pora na sprawdzenie się na gali Babilon MMA. W marcu tego roku w Radomiu zapisał na swoje konto kolejne poddanie, balachą pokonując Łukasza Bugarę. Tym samym Polak ma już na koncie dwa zawodowe zwycięstwa z rzędu.

Tavares (MMA 13-10) wróci do klatki po porażce, której doznał w maju tego roku na GEFC Global. W czwartej rundzie starcia narożnik Brazylijczyka postanowił zakończyć pojedynek i oddać zwycięstwo Bakhtiyarowi Abbasovi. Wcześniej „Cachorrao” był niepokonany przez dwie walki z rzędu. Zawodnik aż 10 ze swoich 13 zwycięstw zanotował przez poddanie.

Na gali FNW swój kolejny pojedynek stoczy także Rafał Kijańczuk. O tym pisaliśmy tutaj.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.