fot. Piotr Duszczyk boxingphotos.pl

Michał Elsner wraca do klatki. Po powrocie do walk zawodnik nie zwalnia tempa i już 28 września stoczy swoją kolejną zawodową walkę. Na gali Fight Night West w Karlovych Varach spotka się z Eudesem Tavaresem. Informację można znaleźć na oficjalnym profilu organizacji na Facebooku.

Michał Elsner ❌ Eudes Cachorão🇵🇱 ✖ 🇧🇷 Oba velmi zkušení fighteři s podobnou zápasovou bilancí.Michal ve…

Publiée par FIGHT NIGHT WEST sur Lundi 27 août 2018

Elsner (MMA 14-12) po ponad czteroletniej przerwie wrócił do walk w listopadzie 2017 roku. Na gali TFL 12 potrzebował jedynie 25 sekund by poddać Luisa Correię. Później przyszła pora na sprawdzenie się na gali Babilon MMA. W marcu tego roku w Radomiu zapisał na swoje konto kolejne poddanie, balachą pokonując Łukasza Bugarę. Tym samym Polak ma już na koncie dwa zawodowe zwycięstwa z rzędu.

Tavares (MMA 13-10) wróci do klatki po porażce, której doznał w maju tego roku na GEFC Global. W czwartej rundzie starcia narożnik Brazylijczyka postanowił zakończyć pojedynek i oddać zwycięstwo Bakhtiyarowi Abbasovi. Wcześniej „Cachorrao” był niepokonany przez dwie walki z rzędu. Zawodnik aż 10 ze swoich 13 zwycięstw zanotował przez poddanie.

Na gali FNW swój kolejny pojedynek stoczy także Rafał Kijańczuk. O tym pisaliśmy tutaj.

6 KOMENTARZE

  1. Dlaczego akurat ten news dostał główną? Przecież to ogóry.

    Ps. To już nie ma zawodników, których można promować newsem? Zdolnych, którzy mogą mieć większe osiągnięcia od obicia typa z prawie ujemnym rekordem.

  2. Jego brat jeszcze walczy?

    Mam nadzieję, że jeszcze w Babilonie zawalczy.

    W jakimś wywiadzie po Babilonie albo TFL Michał Elsner mówił, że jego brat miał kontuzję i raczej na pewno nie wróci już do zawodowych startów. Marcin Elsner ostatni pojedynek stoczył w 2013 roku, ale potem chyba były jakieś jeszcze plany na powrót do których nie doszło.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.