Informacja prasowa: 
Michał Elsner (13-12, 11 Sub) został dodany dodany do karty walk gali Babilon MMA 3. Walczący w dywizji półśredniej zawodnik to jeden z lokalnych bohaterów, którzy 16 marca w  pojawią się w klatce w Radomiu. Jego rywal zostanie ogłoszony wkrótce.

Jednocześnie Elsner jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników zakontraktowanych przez Tomasza Babilońskiego na najbliższą galę. Ma na koncie 25 pojedynków. Wygrał 13 z nich, zaś 12 razy wychodził z klatki jako przegrany. Wznowił zawodową karierę po 4 latach przerwy. Ostatnią walkę stoczył przed własną publicznością w Radomiu, pokonując po zaledwie 25 sekundach Luisa Correię.

Elsner to drugi z radomskich bohaterów zakontraktowany na galę Babilon MMA 3. Wcześniej organizatorzy ogłosili pojedynek Daniela Rutkowskiego, który zmierzy się Mateuszem Sińskim.

Ponadto kibice obejrzą w klatce mistrza olimpijskiego Szymona Kołeckiego, Łukasza Borowskiego, Michała Orkowskiego, Łukasza Łysoniewskiego i debiutującego zapaśnika Dawida Pepłowskiego. Kolejne nazwiska zostaną ogłoszone wkrótce.

Galę będzie można oglądać na sportowych antenach Polsatu. Bilety wciąż są w sprzedaży. Można je nabywać w serwisie eventim.pl.

Aktualna karta walka Babilon MMA 3:

Walka wieczoru:
93 kg: Szymon Kołecki – Łukasz Borowski

Karta główna:
77,1 kg: Michał Elsner – TBA
65,8 kg: Daniel Rutkowski – Mateusz Siński
120 kg: Michał Orkowski – Łukasz Łysoniewski
83,9 kg: Dawid Pepłowski – TBA

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.