Organizatorzy Wieczoru Walk R8 ogłosili jeden z głównych pojedynków listopadowej gali. Michał Bobrowski (6-0) skrzyżuje rękawice z powracającym do mieszanych sztuk walki Vitorem Nobregą (18-10-1). Poniżej znajdziecie informację prasową oraz szczegóły dotyczące sprzedaży.

Informacja prasowa:

Takiego zestawienie chyba nikt się nie spodziewał! Już 4 listopada, Michał Bobrowski, jeden z największych talentów młodego pokolenia w polskim MMA, stanie przed największym wyzwaniem w swojej karierze – jego rywalem będzie weteran światowego MMA i znakomicie znany polskiej publiczności Vítor Nóbrega.

Młody reprezentant Szkoła Walki Drwala pozostaje niepokonany w zawodowym oktagonie. 21-latek odniósł do tej pory sześć zwycięstw – m.in. z Milosem Petraskiem i Iliją Skondricem – i w każdej z tych walk pokazywał, że jego umiejętności rosną z miesiąca na miesiąc. Walka z takim zawodnikiem jak Vitor Nobrega będzie jednak przejściem na wyższy poziom. Czy ten utalentowany zawodnik jest na to gotowy? On sam nie ma wątpliwości i nie może doczekać się testu, jakim będzie starcie z tak doświadczonym i utytułowanym zawodnikiem. O takich walkach popularny „Bober” marzył od dziecka i jest pewny, że na takie walki jest już gotowy.

Vítor Nóbrega (rekord 17-10) polskiej publiczności jest znany doskonale. Po raz pierwszy walczył na gali KSW w 2008 roku i później wracał do naszego kraju wielokrotnie mierząc się z absolutną krajową czołówką. Ten znakomity parterowiec ma także na swoim koncie walki dla wielu dużych organizacji w Europie i na świecie. Nie da się ukryć, że pod względem doświadczenie bije młodego Polaka na głowę. Czy ten element okaże się decydujący? Czy jednak górę weźmie młodość? Przekonamy się 4 listopada. Jedno jest pewne – nie możecie tego przegapić!

Bilety są jeszcze dostępne!

Dostępna jest już pełna pula biletów na to wydarzenie. Ceny biletów od 40 do 150 zł w pierwszym rzędzie. Bilety można rezerwować mailowo: [email protected] lub telefonicznie pod numerami: 733 447 247 oraz 731 131 431.

Odbiór rezerwacji oraz bezpośredni zakup możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00-20.00 w punkcie sprzedaży przy recepcji klubu Fitness Platinium Plaza i Szkoła Walki Drwala (CH Plaza, Al. Pokoju 44, Kraków).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.