Podczas piątkowej gali PFL Europe 4 doszło do niespodziewanego spotkania twarzą w twarz pomiędzy Michaelem Page’em a Cedriciem Doumbe. W trakcie wymiany spojrzeń między zawodnikami, na pasku podczas transmisji pojawił się napis „walka w trakcie tworzenia”.

Jeszcze nie tak dawno, bo pod koniec listopada, świat obiegła informacja o rzekomym dogadaniu się „Venoma” z organizacją UFC. Michael Page (MMA 21-2-0) miałby zadebiutować na gali UFC 297 w starciu z Kevinem Hollandem, na co wskazywała tablica w biurze Dany White’a. Teraz jednak 36-latek pojawił się na gali PFL, aby spotkać się twarzą w twarz z Cedriciem Doumbe (MMA 5-0-0), potencjalnym rywalem, w związku z czym jego przyszłość wciąż stoi pod znakiem zapytania.

Michael Page większość swojej kariery spędził pod szyldem organizacji Bellator, gdzie stoczył 19 walk, z których 17 wygrał. Dziesięciokrotnie kończył rywali nokautami – między innymi Goitiego Yamauchiego, Shinsho Anzaia czy Gianniego Melillo, decyzjami sędziów pokonywał natomiast w rewanżu Douglasa Limę czy Rossa Houstona. Jedyne przegrane „Venom” poniósł w maju 2019 roku w pierwszym starciu z Douglasem Limą oraz w maju 2022 roku niejednogłośną decyzją sędziów w walce z Loganem Storley’em.

Cedric Doumbe jest niepokonany w zawodowym MMA, gdzie zadebiutował w listopadzie 2021 roku. Cztery zwycięstwa doprowadziły go do organizacji PFL – Francuz rozbijał przed czasem Arbiego Emieva, Phruethukorna Chaichongchardena, Florenta Burillona i Pawła Klimasa. Ostatni raz do klatki Doumbe wszedł we wrześniu, debiutując pod szyldem PFL, gdzie w zaledwie 9 sekund znokautował Jordana Zebo.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,945 komentarzy 3,002 polubień

Podczas piątkowej gali PFL Europe 4 doszło do niespodziewanego spotkania twarzą w twarz pomiędzy Michaelem Page’em a Cedriciem Doumbe. W trakcie wymiany spojrzeń między zawodnikami, na pasku podczas transmisji pojawił się napis „walka w trakcie tworzenia”. Jeszcze nie tak dawno, bo pod koniec listopada, świat obiegła informacja o rzekomym dogadaniu się „Venoma” z organizacją UFC. […]

Odpowiedz polub

click to expand...