Michale Page, walczący dla organizacji Bellator, dołączył do grona zawodników MMA, którzy chcieliby spróbować swoich sił w boksie. W rozmowie z serwisem MMAuno powiedział, że planował to już od jakiegoś czasu.

Zawsze chciałem to zrobić. David Haye to dobry przyjaciel mojego trenera. Często przychodzi do naszego klubu i już lata temu oglądając moje sparingi mówił, że dobrze poradziłbym sobie w boksie i że powinienem spróbować. Wówczas byliśmy jednak bardziej skupieni na MMA. Teraz jednak uznałem, że przyszedł dobry czas na boks.

Page powiedział również, że jego plan na walkę bokserską pojawił się wcześniej, ale ostatecznie nie udało mu się porozumieć z Bellatorem w tej sprawie.

Miałem walczyć już wcześniej, podczas tej samej gali, a na której David Haye pojedynkował się z Tony’m Bellewem, ale nie dogadaliśmy tego na 100% z Bellatorem.

Aktualnie Page jest już po rozmowach ze Scottem Cokerem, szefem organizacji Bellator i ma zielone światło do wejścia w świat boksu.

Nie rzucam się na wielką walkę dla pieniędzy. Chcę zawalczyć w boksie, aby poprawić swoje umiejętności. Chcę więc sześciorundowej walki z kimś, kto również chce zrobić progres w boksie.  Jednak w połowie przyszłego roku chciałbym walczyć już 12 rund z dużymi nazwiskami. Potem chciałbym łączyć MMA z boksem. W tym roku natomiast planuję zawalczyć dwa razy w boksie, a kolejny rok zacząć od walki w MMA.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.