michael_bisping

Mimo, że do rewanżowego starcia Michaela Bispinga z Danem Hendersonem, jeszcze nie doszło, aktualny mistrz już dziś mówi o tym z kim chciałby walczyć w następnym pojedynku. W programie The MMA Hour, powiedział, że kolejnym zawodnikiem, który powinien dostać szansę walki o pas jest Chris Weidman.

Szanuję Chrisa Weidmana, lubię go i to co robi. On jest trochę zły, mówi o mnie różne gówniane rzeczy, ale w sumie go lubię, bo on jest sympatycznym człowiekiem. Mówi jednak o mnie różne rzeczy, więc chciałbym z nim walczyć.

Spośród innych zawodników, którzy mogliby zmierzyć z Bispingiem, mistrz wspomniał również o Ronaldo Souzie, natomiast powiedział także, iż nie chciałby walczyć z Yoelem Romero, ponieważ ten został zawieszony za doping.

Uważam, że Yoel Romero nie zasłużył na tę walkę. Nie ma dymu bez ognia. Skrócono mu karę zawieszenia, ale prawda jest taka, że nadal tę karę ma. Kiedy bierzesz środki dopingujące, wpływają one na twój organizmie przez bardzo długi czas. Uważam więc, że Yoel Romero nie zasługuję na tę walkę.

18 KOMENTARZE

 1. VoRaNeK

  Takie gadki i mówienie o walkach naprzód to tylko gwóźdź do trumny. Hendo musisz!

  Dokładnie, koninie też już się Cain marzył i lipa wyszła

 2. Lockhorne

  Jak Weidman o pas jak będzie po dwóch porażkach?

  Akurat wpisze się w scenariusz, w którym Bisping przegrywa w sobotę.

 3. polubiłem nawet tego mistrza ( nie przeszkadza mi to że 1 obronę stoczy z dziadkiem Hendo ) ale podoba mi się to że w razie wygranej z Hendo jako następnego przeciwnika wybiera absolutną czołówkę , no i ta walka z Rockholdem ( wystartował do takiego kozaka nie mając dużo czasu do przygotowania ) , można go krytykować że czasem nie stosownie się zachowuję  ale jednego nikt mu nie odbierze że ma serce do walki

 4. Ktokolwiek by to nie był z czwórki Weidman, Souza, Romero, Rockhold to the Cunt dostanie ostry wpierdol.

 5. Boję się, że Hendo może bardzo rozczarować Bispinga, co do jego dalszych planów. Mimo wszystko WarBisping!!

 6. Zordon

  Czy przegrają(obaj) czy wygrają(obaj) ta walka mi się podoba.

  Też będę zadowolony jak przegrają obaj. Double KO chyba jeszcze w UFC nie było 😆

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.