chris-weidman

Podczas zbliżającej się wielkimi krokami gali UFC w Nowym Jorku, która odbędzie się 12 listopada, dojdzie do starcia Chrisa Weidmana z Yoelem Romero. W swojej ostatniej walce Weidman stracił pas mistrzowski kategorii średniej UFC, jednak dziś liczy, że pokonanie Romero ponownie otworzy mu drzwi do mistrzowskiego boju, w którym chciałby zmierzyć się z Michaelem Bispingiem.

W rozmowie z Fox Sports Weidman stwierdził, że byłaby to dla niego łatwa walka.

Pokonam Yoela i dostanę Bispinga, to będzie łatwa sprawa. On jest twardym gościem, udowodnił już to, ale to może być jedna z moich najłatwiejszych walk na przestrzeni lat.

Bisping i Weideman nie pałają do siebie przesadną sympatią i od dłuższego czasu dogryzają sobie w różnych wywiadach.

On i ja od lat mam sobie różne rzeczy do powiedzenia, ale w sumie to bardziej on zawsze mówił źle o mnie i o mojej karierze. Był zawsze zazdrosny o to wszystko, co udało mi się osiągnąć. Ja szybko dotarłem na szczyt, on nigdy nie walczył wcześniej o tytuł, a miał od groma walka na koncie. Myślę, że to mogło być powodem jego rozgoryczenia. Gdy w końcu Bispisg zdobył tytuł, mówiłem, że jestem zażenowany tym, że mamy takiego mistrza i od tej chwili zaczęły się obustronne ataki.

Weidman dodał również, że nie widzi Bispinga wygrywającego w potencjalnym starciu z nim, z Romero, Rockholdem lub Souzą.

Jednak nie dawałem mu również szans w starciu z Rockholdem, a on dowiódł, że się myliłem.  On jest niebezpieczny, a to jest MMA. Musisz brać zawodników na poważnie, ale większą szansę mają jego oponenci. Bez wątpienia on nie byłby faworytem w żadnym ze starć, które wymieniłem.

17 KOMENTARZE

 1. Jacek Łosak

  Weidman dodał również, że nie widzi Bispinga wygrywającego w potencjalnym starciu z nim, z Romero, Rockholdem, Souzą czy Jotko

  Poprawiłem.

 2. MysticBęben

  Drużyna Krzysztofa. Wracaj po swoje, All-Amerykaninie 😀

  Dokładnie. Krzysie w średniej to teraz moje ulubieńce. @Laikike1 potwierdza.

 3. Jacek Łosak

  Weidman dodał również, że nie widzi Bispinga wygrywającego w potencjalnym starciu z nim, z Romero, Rockholdem lub Souzą.

  Camozzi rozjebałby ich wszystkich.

 4. Waidman, Romero, Souza, Rockhold każdy dla mnie może być mistrzem aby nie Bisping nie trawie gościa działa mi na nerwy.

 5. Tak myślę o tym Bispingu i wychodzi mi, że skoro jemu się udało to także Jotko ma szanse na tytuł. W sumie obaj maja podobny styl, duża ruchliwość w stójce, nie za mocny cios – okazyjne nokauty, dobre defensywne zapasy i szybkie wstawanie po obaleniu, bardzo dobre cardio.

 6. Wedlug mnie szklany Krzysiu to najlepszy sredni w UFC. Krzysiu Weidman oczywiscie. Na Jotko przyjdzie czas.

 7. Voy

  Wedlug mnie szklany Krzysiu to najlepszy sredni w UFC. Krzysiu Weidman oczywiscie. Na Jotko przyjdzie czas.

  Z Cockholdem jednak przegrał. Zobaczymy, jak się pokaże w walce z Romero :penn:

 8. A niech Bisping też jego ubije, to będzie chichot losu dla Weidmana. Jebany Potatoman, nigdy go nie trawilem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.