Jak poinformował na Twitterze Marcelo Barone, dziennikarz Globo, UFC planuje drugi pojedynek pomiędzy Vitorem Belfortem, a Michaelem Bispingiem. Takie starcie miałoby odbyć się na marcowej gali UFC w Londynie.

Jak wiemy Belfort miał dzisiaj  na gali UFC Fight Night 124 zmierzyć się z Uriah Hallem, jednakże Primetime nie był w stanie wejść na wagę z powodu problemów zdrowotnych. Brazylijczyk zapowiadał, iż będzie to jego ostatnia walka w karierze. Bisping również w ostatnich wywiadach wyznał, że zamierza po występie w Anglii zakończyć swoją przygodę w oktagonie. Potencjalne starcie dwóch zawodników byłoby więc pożegnaniem zarówno dla Vitora jak i Michaela.

Powszechnie wiadomo również, iż podczas pierwszego pojedynku Belfort korzystał z TRT, o czym Bisping głośno wspominał przy każdej możliwej okazji. Było to również powodem konfliktu zawodników przed pierwszym starciem.

Na gali w Londynie wystąpi m.in. Jan Błachowicz w pojedynku z Jimim Manuwą.

3 KOMENTARZE

  1. Dobra walka na zakończenie kariery jednego i drugiego. Należy im się walka wieczoru! Pamiętam jak się jaraliśmy z ziomkiem mając po 17-18 lat oglądając jakieś urywki walk i wtedy Belfort był królem.

  2. @HelmutW 12 stym walczył o tytuł w półciężkiej, więc trza doliczyć 9 kg.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.