Jak poinformował na Twitterze Marcelo Barone, dziennikarz Globo, UFC planuje drugi pojedynek pomiędzy Vitorem Belfortem, a Michaelem Bispingiem. Takie starcie miałoby odbyć się na marcowej gali UFC w Londynie.

Jak wiemy Belfort miał dzisiaj  na gali UFC Fight Night 124 zmierzyć się z Uriah Hallem, jednakże Primetime nie był w stanie wejść na wagę z powodu problemów zdrowotnych. Brazylijczyk zapowiadał, iż będzie to jego ostatnia walka w karierze. Bisping również w ostatnich wywiadach wyznał, że zamierza po występie w Anglii zakończyć swoją przygodę w oktagonie. Potencjalne starcie dwóch zawodników byłoby więc pożegnaniem zarówno dla Vitora jak i Michaela.

Powszechnie wiadomo również, iż podczas pierwszego pojedynku Belfort korzystał z TRT, o czym Bisping głośno wspominał przy każdej możliwej okazji. Było to również powodem konfliktu zawodników przed pierwszym starciem.

Na gali w Londynie wystąpi m.in. Jan Błachowicz w pojedynku z Jimim Manuwą.

27 KOMENTARZE

 1. Majki tym razem rozniesie Belforta jak gołębie gówno po moim balkonie (jebane kurwy). Ciekaw jestem po walce jak Bisping zdissuje Belforta za różnicę pomiędzy TRT Vitorem a postUSADA podtatusiałym Vitorem flakiem

 2. I to jest petarda. Świetne spotkanie po latach. Idealny moment na rewanż IMO dla obu. Bispingowi należy się ta walka za ten wpierdol na TRT. Nie moge sie doczekać dissów:lol:

 3. Chcialbym aby Vitor wyjebal jajca na usade i na ostatnia walke przyjebal bombe znowu, na przekor temu co Bisping bedzie pierdolil zafundowal mu vicious ko :antonio:

 4. Zestawienie MEGA :D,fajnie jak by na tej gali zawalczył Jotko nawet rewanż z Hallem wskazany:D.

  Niszczy mnie to zdjęcie:D

 5. Zestawienie MEGA :D,fajnie jak by na tej gali zawalczył Jotko nawet rewanż z Hallem wskazany:D.

  Niszczy mnie to zdjęcie:D

  W 2012 miał ze sobą Jezusa, ot cała tajemnica.

 6. W 2012 miał ze sobą Jezusa, ot cała tajemnica.

  W sumie chyba na odwrót:D Po lewej bez USADY po prawej już z USADĄ.

 7. Dobra walka na zakończenie kariery jednego i drugiego. Należy im się walka wieczoru!

  Pamiętam jak się jaraliśmy z ziomkiem mając po 17-18 lat oglądając jakieś urywki walk i wtedy Belfort był królem.

 8. Zestawienie MEGA :D,fajnie jak by na tej gali zawalczył Jotko nawet rewanż z Hallem wskazany:D.

  Niszczy mnie to zdjęcie:D

  Eee tam, w 2017 gorsze oświetlenie po prostu :mamed:

 9. Zestawienie MEGA :D,fajnie jak by na tej gali zawalczył Jotko nawet rewanż z Hallem wskazany:D.

  Niszczy mnie to zdjęcie:D

  ja chce ten towar!

 10. bardzo dobry pomysl. Obaj panowie sa u schylku karier. Lubie Bispinga ale Vitor to gosciu dzieki, ktoremu wkrecilem sie w ten sport, wolalbym zeby to on wygral bo kurwa jestem strasznie sentymenalny!

 11. Będzie ciekawie. Najpierw Bisping zmiesza z błotem odchodzącą legendę , zrobi z tego sprawę osobistą i znowu będziemy mieli walkę o coś.

 12. i dobrze, lepiej takie starcie niż walka któregokolwiek z panów z jakimś prospektem i wpierdol od niego. tak przynajmniej któryś z nich zakończy karierę z wygraną na koncie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.