Michael Bisping nie wydaje się być zbyt zmartwiony słowami Dany White’a na temat anulowania jego walki z Georgesem St. Pierrem. Okazuje się, że Anglik jest aktualnie kontuzjowany i nie byłby w stanie zawalczyć we wcześniejszym terminie. Oznaczałoby to, że kategoria średnia nadal będzie tkwiła w martwym punkcie.

Szczerze, to nie słyszałem nic o anulowaniu tej walki. Pytałem nawet Georgesa, on też stwierdził, iż nie dostał żadnej informacji. Wiem, że wiele osób marudzi ze względu na opóźnienia, ale zobaczymy co się stanie.

Chciałbym po prostu to wyjaśnić. Nie słyszeliśmy jeszcze nic oficjalnego od UFC. Mam szczerą nadzieję, że ta walka się odbędzie.

To tak naprawdę szczęście w nieszczęściu, że nie mogę walczyć w lipcu. Na ten moment nawet nie ćwiczę, nie trenuję. Moje kolano robi mi sporo problemów. Zaczęło się w Tajlandii, nadal nie widzę poprawy. Krótko mówiąc, szybko tego nie wyleczę więc walka po październiku byłaby idealnym scenariuszem.

Przypomnijmy, że w kolejce po walkę o pas stoją w tym momencie m.in. Yoel Romero, Robert Whittaker czy Gegard Mousasi. Każdy z tych zawodników miałby argumenty, aby przekonać organizację, że to właśnie on jest następnym pretendentem.

4 KOMENTARZE

  1. Czy Dana zabierze tej największej obsranej kurwie w całym UFC ten pas ? Bo to jest coś czego opisać się nie da. Cunt zawsze będzie Cuntem. Pretensje że GSP dostępny dopiero będzie pod koniec roku wrąc się do walki a jak Danka ogłosił walkę z Romero to kontuzja hahahahahahahahahhahahha. Takiej pipy w UFC nie było nigdy.

  2. Ten człowiek strasznie działa mi na nerwy. Jak dadzą walke z Romero w lipcu to stawiam 5 do 1 że ogłosi jakąś kontuzje która wyeliminuje go z walki, ale oczywiście do walki z GSP pod koniec roku będzie już gotowy. On sie po prostu cyka Romero i słusznie bo go zniszczy w oktagonie. Ale nim do tej walki dojdzie to wszyscy jego kibice o ile tacy są gdzieś jeszcze na świecie oleją go bo to żaden mistrz. Rozumiem jakby miał za sobą kilka obron pasa to może grymasić a nie chu* miał farta zdobył pas i niby obronił go z Danem chociaż wszyscy wiemy że powinien stracić pas w tej walce. Ajjj sie z rana zdenerwowałem jak tylko te jego parszywą morde zobaczyłem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.