Zwycięzca trzeciego sezonu TUFa i główna siła napędowa UFC w Anglii, Michael Bisping (21-3) przedłużył umowę z organizacją UFC na 8 kolejnych walk w octagonie. Popularny na wyspach i znienawidzony w USA zawodnik mimo że ma już na koncie 14 walk w najlepszej organizacji MMA na świecie ciągle nie przekonał do siebie fanów MMA którzy często twierdzą że „Hrabia” jest karmiony odpowiednimi przeciwnikami by mógł budować rekord który doprowadzi go w końcu do walki o pas mistrza wagi średniej UFC.

Obecnie Bisping przygotowuje się do grudniowej walki z Jasonem „Mayhemem” Millerem która ma zwieńczyć 14 sezon TUFa gdzie obaj zawodnicy są głównymi trenerami przeciwnych drużyn. W tym celu urodzony w Manczesterze zawodnik po raz pierwszy opuścił team Wolfslair MMA Academy i przeniósł swój obóz przygotowawczy do Kalifornii w USA.

45 KOMENTARZE

 1. A ja tam lubię Bispinga i moim zdaniem kwestia czasu jest jego starcie z Andersonem. Licze że pokona Mayhema.

 2. Może i dostanie walkę z Silvą…ale czy ma jakiekolwiek szanse? Oczywiście że nie. Dużo wyżej cenię umiejętności Sonnena czy Stanna.

 3. malinowsky – Nie lubisz Mayhema? Czy po prostu lubisz bardziej Bispinga?

 4. Szans nie ma, a co do Stanna.. to chętnie zobaczyłbym jego potyczkę właśnie z Bispingiem.

 5. Lucek

  Lubie obu, ale bardziej BispingaSmile Z Mayhemem nie mam problemu, spoko gość Laughing

 6. Bisping powinien już dostawać tylko i wyłącznie gości z nazwiskiem, żadnym śpiewających meksakańców.

 7. Bisping wygrywa z Mayhemem, Stann z Sonnenem.. i mamy już dwóch kandydatów dla Andersona.

 8. Książe” jest karmiony odpowiednimi przeciwnikami by mógł budować rekord który doprowadzi go w końcu do walki o pas mistrza wagi średniej UFC.

  Mam nadzieje, ze to sie wreszcie stanie 😀 Ale przed tym wyzwanie dla Spitbinga, czyli Mayhem.

 9. Panowie przed Bispingiem naprawde ciężka przeprawa  kolejnej walce:)

  Ja osobiście uważam że Mayhem go podda:P

 10. Ja nie trawię Bispinga uwielbiam Mayhema więc sercem i rozumem stawiam na Mayhema który jak dla mnie jest pierwszym poważnym sprawdzianem po Hendersonie który Bisping też obleje.

 11. Lucek

  no ja sądzę inaczej, myślę że Mayhem zostanie znokautowanySmile zobaczymy który z nas miał racjęLaughing

 12. Znokautowany? Przez Bispinga? Tego BISPINGA? Teraz to ja już nie wiem czy Ty na powaznie czy się nabijasz… O.O

 13. „W tym celu urodzony w Manczesterze zawodnik po raz pierwszy opuścił team Wolfslair MMA Academy i przeniósł swój obóz przygotowawczy do Kalifornii w USA.”
  a czy Bisping nie mówił przypadkiem, że Dan Hardy jest zdrajcą, bo opuścił Anglię i pojechał trenować do USA? cóż za hipokryzja..

 14. <strong style=”margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; „>as i lay dying

  skoro ma odcinki TUFa co tydzien to jak sobie wyobrazasz treningi na Wyspach?

 15. @mat01
  TUF już się chyba skończył – tzn. przestali już kręcić..

 16. Michael 'the Cunt’ Bisping już ma dość mocno napompowany rekord, ale widać że nadal ludzie w niego nie wierzą 😉 mają powody

 17. Szkoda, że narazie nie będzie walki Bisping- Sonnen byłby epicki trash-talk

 18. To z tym zdrajcą Hadrym to było nieporozumienie. Bisping później dzwonił do Hardego i mu wyjaśnił wszystko. Nie spinać się ludzie.

  A Jason Miller zabije Bispinga w ich najbliższej walce, to więcej niż pewne.

 19. Mayhem rozjedzie tego brytola !!

  A przed titleshotem powinien się zmierzyć z Sonnenem,Stannem,Munozem i Belfortem bo myślę, że każdy z nich by pokonał tego przereklamowanego angola.

 20. Według mnie Anglik nie będzie miał nawet jakieś wielkiej przewagi w stójce, o parterze nie wspominając (chociaż właśnie to zrobiłem ;)). Poza tym Mayhem jest na tyle popularny w stanach, że nie zdziwiłoby mnie gdyby to jego UFC chciało szybciej wywindować do title shota niż Anglika. 😛

 21. z racji tego, że nie należę do fanów bispinga pozostaje mieć nadzieję, że chociaż ze trzy razy ktoś mu wyłączy światło… Laughing

  skoro ma kontrakt na 8 walk…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.