Michael Bisping 3

Nowy mistrz UFC Michael Bisping, który zaskoczył świat MMA i znokautował Luke’a Rockholda podczas UFC 199, czeka na informację o tym, z kim zawalczy podczas swojej pierwszej obron pasa. Karuzela nazwisk kręci się dość mocno, a Bisping nie ukrywa, że jest już bardzo blisko zakończenia swojej kariery sportowej i chce skupić się na tym, aby zarobić na koniec jak najwięcej pieniędzy, by zabezpieczyć przyszłość swojej rodziny. W rozmowie z Press Association, powiedział.

Chciałbym bardzo zakończyć swoją karierę będąc na szczycie. Myślę, że dwie, trzy obrony pasa, to wszystko, co jeszcze chciałbym zrobić. Nie planuję walczyć więcej. Planuję jeszcze dosłownie kilka najważniejszych walk. Dla mnie zawsze celem było zapewnienie sobie zabezpieczenia finansowego. To był mój cel od pierwszego dnia w świecie MMA. Chcę zapewnić moim dzieciom lepsze życie.

Nic więc dziwnego, że Michael Bisping celuje w starcia, które marketingowo dadzą mu najwięcej, czyli walki z Danem Hendersonem i Georgesem St-Pierrem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.