Bisping:

„Styl w jakim walczyłem w sobotę jest tym samym stylem który uprawiałem walcząć w Anglii, niszczyłem gości. Nie uważam żebym był blisko gotowego produktu ale wiem że jestem w stanie przejść przez większą część wagi middleweight. I jeśli chcę zmierzyć się z Andersonem Silvą muszę grać swoją grę. Przede mną długa droga ale mam zamiar się poświęcić. Zrobię to. Mam misję . Chce być pierwszym Anglikiem który zdobył pas w UFC.

Dana White wie że Bisping może pomóc mu zdobyć Anglię i wiąże z nim duże nadzieje:

„On za każdym razem jest coraz lepszy. Będzie świetnie jeśli zorganizujemy mu walkę o pas mistrza UFC do której dojdzie na stadionie piłkarskim”

Source: LancashireEveningTelegraph.com

4 KOMENTARZE

  1. myślę ze on faktycznie moze zawalczyc ze silva..bisping to dobry ,agresywny fighter daje dobry show i ma wiele zalet

  2. …. a po walce z silva bedzie mial dodatkowo peknieta czaszke 🙂

    bisping przy andersonie to amator, walka by sie skonczyla jak ta z lebenem.

  3. walka raczej nie skończy się tak jak z Lebenem, bo Bisping raczej nie broni ciosów twarzą, dajcie mu trochę czasu, tak jak pisze spartan jest agresywny i daje dobre walki.

  4. Bisping należy do klasy rzezimieszków w UFC, tak samo jak Leben, Diego Sanchez itp. Z pewnością jest lepszy od Lebena ale to wciąż ten sam przedział. Championem tychże rzezimieszków jest Rich Franklin. Anderson Silva to inna bajka. Walka Bispinga z nim może mieć jedynie polityczne uzasadnienie z punktu widzenia UFC. Co do Silvy czekam aż w końcu wskoczy swojej prawdziwej kategorii wagowej czyli LHW. Stanie się to zapewne niebawem, bo zdmuchując każdego w MW, Silva staje się mało wygodny z punktu widzenia show – wieje monotonią. Żeby tak zobaczyć walkę Machida – Silva … Są przyjaciółmi, więc pewnie do niej nie dojdzie … ale to byłoby COŚ :]
    Pozdrawiam wszystkich, a szczególności Team MMAROCKS – genialna robota 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.