Na stronce MMAMadness pojawił się nowy wywiad z Michaelem Bispingiem. Polski Hrabia zapytany został o to co myśli o wypowiedzi Sokoudjou gdzie zawodnik ten oskarżył UFC o to że ochrania Bispinga (pisałem o tym TUTAJ). Sokoudjou powiedział tak ponieważ gdy poprosił UFC aby dali mu walkę z Bispingiem to w odpowiedzi usłyszał że „chyba jest naćpany” Oto co Bisping odpowiedział na te zarzuty :


Bisping: „Ujmę to w ten sposób. Trenowałem z gościem który przewalczył z Sokoudjou całą walkę. Skopałem dupę temu kolesiowi. Bez obrazy (dla partnera od treningów) ,lubię go. To dobry koleś, jest moim przyjacielem ale pokonałbym go w walce a on przewalczył całą walkę z Sokoudjou.

Jeśli Sokoudjou chce mnie wyzwać , wiesz o co chodzi. Jeśli UFC nie chce go zatrudnić, powiedz mu żeby wpadł do mnie do domu. Skopie jego jebaną dupę. To takie proste. Przyjdź i spotkaj się ze mną. Dam mu nawet mój numer telefonu. Rozpierdole jego łeb po całej sali , jebany dupek

Ale żeby odpowiedzieć na poprzednie pytanie, co myślę ? Eric Schafer miał rekord 9-1 gdzie wszystkie poddania miał w pierwszej rundzie. W swojej walce w UFC w ciągu niespełna minuty udusił gościa do nieprzytomności. Więc jak można mówić że jestem ochraniany przez UFC.

Elvis Sinosic – może nie ma najlepszego rekordu ale to prawdziwy weteran, walczył z wieloma mistrzami. Za to walka z Mattem Hamillem to jest to czego chcieli ludzie z powodu TUFa. Ludzie zawsze będą Cie krytykować niezależnie od tego co zrobisz.”

Pojechał Sokoudjou 🙂 . Może African Assasin dogada się z Bispingiem podczas gali w Londynie. W sumie obaj będą na miejscu 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.