Merab Dvalishvili nie będzie mógł walczyć przez kilka miesięcy przez operację ręki, którą przeszedł, o czym poinformował w mediach społecznościowych. Według „The Machine” i jego menadżera, zawodnik będzie mógł wrócić do zadawania ciosów po 10-12 tygodniach po operacji.

Dvalishvili (16-4 MMA) w ostatniej walce wygrał z Petrem Yanem przez decyzję sędziowską. Po wygranej z „No Mercy”, do której doszło w marcu tego roku. Dla 32-latka była to 9. wygrana z rzędu, po której musiał przejść operację kontuzjowanej ręki. Teraz menadżer zawodnika, Oren Hodak, poinformował, ze Gruzin następne kilka tygodni spędzi na leczeniu ręki. Po 10-12 tygodniach, będzie mógł wrócić do uderzania kontuzjowaną ręką.

Ostatnio „The Machine” twierdził, że będzie w stanie bić się z kontuzją z Henrym Cejudo, ale jak widać najpierw postanowił przejść operację i wrócić do pełni zdrowia. Obecnie zajmuje on 1. miejsce w rankingu kategorii koguciej, ale nie zamierza bić się z jej mistrzem, Aljamainem Sterlingiem, z którym się przyjaźni. 12 z 16 wygranych w karierze Gruzin zdobywał przez decyzje sędziowskie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Welterweight

9,647 komentarzy 37,828 polubień

Ukradł kurtkę i dostał ,,po łapach”?

:zakręcony:

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of ninja
ninja

UFC
Light Heavyweight

15,896 komentarzy 34,283 polubień

Merab gra na czas, udając kontuzje i modli się by jego pan murzyn poszedł wagę wyżej.

Odpowiedz polub