Co kieruje zawodnikiem, który przegrał 19 pojedynków z rzędu? Kto nadal daje mu walki? Czemu się bije i w czym upatruje porażek? Jeżeli ciekawi Was co najmniej jedno z tych pytań, zapraszamy do odsłuchania naszego wywiadu z niesławnym Dawidem „Harnasiem” Harasem.

49 KOMENTARZE

 1. Jeśli marzy o KSW, to ktoś musi mu powiedzieć, że nie tędy droga. Nie chodzi o walczenie. Niech odjebie coś naprawdę odkorbionego na YT, nabije wyświetleń, klików, szerów, lajków i wtedy Wojsław zrobi memory five i kontrakt będzie czekał na stole.

 2. Czy Haras jest Brusem Li?

  btw skoro chce walczyć dla KSW, to ja go widzę przeciwko np. Popusiowi. Starczy tylko żeby przybrał ze 20 kilosów (co nie powinno być problemem), może walnął jakąś farbkę na tego irokeza i jazda.

 3. Szczerze? Imponuje mi chłop, że ma tyle zapału. Tyle razy w cymbał, a i tak dalej brał walki. Mi by się pewnie po kilku razach nie chciało.

  Z drugiej strony dałbym mu szansę w KSW. Idealny gość żeby ostatecznie zweryfikować Popka.

 4. Trochę mu się poprawiło przez te parę lat, tu się nie mógł wysłowić za bardzo.

  Przecież teraz to jakby dwie różne osoby 😮 o: Bez kitu

 5. Przesluchalem uwaznie.

  Gościu jest mega trollem lub po prostu jest nierozgarniety.

  @Unscarred szacun za konkretne pytania i ze nie parsknales smiechem przy odpowiedzi o ulubionego zawodnika :DC:

  Ja sie usmialem, szkoda ze konczy :mamed:

 6. Dobry z Ciebie człowiek @Unscarred, bez szydery. Rozmawiasz z Dawidem i nie wbijasz mu szpil, nie puszczasz oczek do oglądających "zobaczcie jaki głąb, nawet nie wie że właśnie z niego szydzimy". Trzymaj fason:beer:

 7. Pamiętam jak raz miał walczyć na PLMMA w Chełmie ale pojechał nie do tego Chełmu co trzeba :juanlaugh::juanlaugh:

 8. O ja jebie. Tak nisko upaść. I nie chodzi mi o Harasia.

  Możesz napisać wprost?  Chodzi Ci o portal, robiącego wywiad,czy o organizację?

 9. Do KSW pasuje jak ulał, ale po co ma się tam marnować.

  Mi jest trochę szkoda takich ludzi.

  Serca Mu natomiast (jak już @rash pisał) nie można odmówić.

  Każdy jeden z nas  dawno by się załamał. Dla mnie to wielka cecha sportowca, która niestety ustępuje umiejętnością.

  Życzę chłopu powodzenia w życiu.

 10. W końcu czuję się jak Szady. Wspaniałe uczucie xD

  z pana Helmeta, juz dawno zrobil sie wyjatkowej klasy smieszek, to fakt.

 11. Portal.

  Co ty gadasz, dobry wywiad.

  Dobry z Ciebie człowiek @Unscarred, bez szydery. Rozmawiasz z Dawidem i nie wbijasz mu szpil, nie puszczasz oczek do oglądających "zobaczcie jaki głąb, nawet nie wie że właśnie z niego szydzimy". Trzymaj fason:beer:

  :beer:

 12. Kontrolny wpis. Chce zobaczyć czy Mati dostanie bana.

  Jego opinia – jego sprawa :beer: Również uważam, że wywiad dobry. Mamy patronat nad galą i już nie przesadzajmy byśmy zgrywali hardkorowych prawilniaków oraz jedynych obrońców MMA i nie skorzystali z okazji zagadania do Harasa. Na naszym portalu był już Wojtek Gola, Sylwia Szostak, Dawid Ozdoba czy inne wynalazki więc nie róbmy paniki o Harnasia. A Filip świetnie poprowadził wywiadzik, jestem mega zadowolony 🙂

 13. Jego opinia – jego sprawa :beer: Również uważam, że wywiad dobry. Mamy patronat nad galą i już nie przesadzajmy byśmy zgrywali hardkorowych prawilniaków oraz jedynych obrońców MMA i nie skorzystali z okazji zagadania do Harasa. Na naszym portalu był już Wojtek Gola, Sylwia Szostak, Dawid Ozdoba czy inne wynalazki więc nie róbmy paniki o Harnasia. A Filip świetnie poprowadził wywiadzik, jestem mega zadowolony 🙂

  A Z FAME MMA ANI JEDNEGO NIE BYŁO!!

  Szyderka 🙂

 14. 19 porażek z rzędu to REKORD! Takich ludzi trzeba w KSW, angaż zapewniony.

  Panie @Cloud kiedy był wywiad z panem Golą? Proszę o linka, bo przegapiłem.

  No i liczę na wywiad z panią Kohnelką 😉

 15. 19 porażek z rzędu to REKORD! Takich ludzi trzeba w KSW, angaż zapewniony.

  Panie @Cloud kiedy był wywiad z panem Golą? Proszę o linka, bo przegapiłem.

  No i liczę na wywiad z panią Kohnelką 😉

  Poszukaj na naszym kanale, tam jest wyszukiwarka. Sam miniaturkę robiłem 😀 choć liczyłem, że bardziej pójdzie :/ jednak to było sprzed ery FameMMA więc nie był jeszcze tak popularny. Jedynie co to fanów Warsaw Shore mogliśmy na niego złapać, a dziś już fani Fame MMA by klikali.

 16. Zaraz zrobimy ruch, wrzucimy do tematu Fame i będziecie mieli rekord klików.

  Tylko tam nie ma nic o Fame, więc nie ma co kłamać. Myślę, że kiedyś jeszcze zrobimy nowy wywiad z nim i na nowy będziemy łapać lajki i wyświetlenia.

 17. Zaraz zrobimy ruch, wrzucimy do tematu Fame i będziecie mieli rekord klików.

  Juz wrzucalem do prawilnego tematu. Pani Dubertowa przeprowadzala. I jesli dobrze pamietam nawet go bronila przed cohonesowa loza szydercow:lesnarhappy:

 18. Na naszym portalu był już Wojtek Gola, Akop Szostak, Dawid Ozdoba czy inne wynalazki więc nie róbmy paniki o Harnasia.

  Poprawiłem

 19. "To był jeden z moich celów, żeby pokazać wszystkim, że można coś osiągnąć własną pracą, własnymi marzeniami, sercem do danej czynności"… No toś kurwa pokazał :juanlaugh:

 20. Jego opinia – jego sprawa :beer: Również uważam, że wywiad dobry. Mamy patronat nad galą i już nie przesadzajmy byśmy zgrywali hardkorowych prawilniaków oraz jedynych obrońców MMA i nie skorzystali z okazji zagadania do Harasa. Na naszym portalu był już Wojtek Gola, Sylwia Szostak, Dawid Ozdoba czy inne wynalazki więc nie róbmy paniki o Harnasia. A Filip świetnie poprowadził wywiadzik, jestem mega zadowolony 🙂

  :beer:

 21. Portal.

  Pierdolisz troche. Jak @Cloud udawał, że mmarocks jest na serio to można bylo się irytowac, ale teraz po wywiadach z Jurkiem Dudkiem czy starą Akopa Szostaka?! Wiemy na czym stoimy. Więcej luzu bo brakuje go w tym smutnym jak pizda kraju :robertmakeup:

 22. był już Wojtek Gola, Akop Szostak, Dawid Ozdoba czy inne wynalazki

  Kurła, zapomniałem o Jurku Dudku xD

  A zapomniałem bo go nawet nie słuchałem. A wiecie dlaczego? Bo jak mam wyjebane na jakąś personę to nie klikam "play" na YouTube, bo mnie nie obchodzi jej zdanie :bye:To jest aż tak proste! :hi:

 23. Kurła, zapomniałem o Jurku Dudku xD

  A zapomniałem bo go nawet nie słuchałem. A wiecie dlaczego? Bo jak mam wyjebane na jakąś personę to nie klikam "play" na YouTube, bo mnie nie obchodzi jej zdanie :bye:To jest aż tak proste! :hi:

  Ja tak miałem z Golą, Ozdobą i Sylwią Szostak. Akopa nie przepuściłem bo jestem internetową parówą.

 24. Pierdolisz troche. Jak @Cloud udawał, że mmarocks jest na serio to można bylo się irytowac, ale teraz po wywiadach z Jurkiem Dudkiem czy starą Akopa Szostaka?! Wiemy na czym stoimy. Więcej luzu bo brakuje go w tym smutnym jak pizda kraju :robertmakeup:

  Jak zarośnięta pizda. Ładna i wydepilowana wcale nie jest smutna, to akurat słońce w naszym życiu, radość dnia codziennego, afirmacja życia. A jak pan nie lubisz pizd, to pan jesteś zwykły pedał.

 25. Jak zarośnięta pizda. Ładna i wydepilowana wcale nie jest smutna, to akurat słońce w naszym życiu, radość dnia codziennego, afirmacja życia. A jak pan nie lubisz pizd, to pan jesteś zwykły pedał.

  Też się z tym do końca nie zgadzam, ale tekst klasyk i nie ja go wymyśliłem przeciez

 26. Też się z tym do końca nie zgadzam, ale tekst klasyk i nie ja go wymyśliłem przeciez

  Ja to doskonale rozumiem, ale zawsze walczę o dobre imię tego pięknego tworu. Klasyk klasykiem, lecz niesprawiedliwy 😉

 27. W wywiadze pada fraza "zdarza sie"…  🙂  Nie, przepraszam ale to naprawde sie nie zdarza…

  Drugi cytat: "mozna cos osiagnac wlasna praca, wlasnymi marzeniami"   Co dokladnie mozna osiagnac?

  Trzeci cytat: "Nie ma gdzie trenowac"  – to troche smutne ale u Tomka Drwala kiedys widzialem doktora medycyny trenujacego. Jak lekarz moze to "wannabe" fighter chyba tez by mogl?

  Czwarty cytat: "Tomek Drwal mnie nie lubi"  – Jeszcze nie slyszalem zeby ktos nie lubial pieniedzy chyba, ze ktos nie chcial placic albo nie myl sie przed kulanka.

 28. Czwarty cytat: "Tomek Drwal mnie nie lubi"  – Jeszcze nie slyszalem zeby ktos nie lubial pieniedzy chyba, ze ktos nie chcial placic albo nie myl sie przed kulanka.

  Może nikt go nie chce bo występując pod szyldem danego klubu robiłby im czarny PR na zasadzie "19 przegranych? Trenuje w SWTD? Łoo kurła, ale to musi być słaby klub!" 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.