Mayra Bueno Silva wygrała w lipcu z Holly Holm, ale wynik tego pojedynku został zmieniony na no-contest. Powodem jest wpadka dopingowa Brazylijki przy okazji walki z byłą mistrzynią UFC.

Bueno Silva poddała Holly Holm w lipcu tego roku w walce wieczoru na gali UFC Vegas 77. W organizmie Brazylijki znaleziono jednak przy okazji tego występu niedozwolone substancje. Silva stosowała Ritalin, lekarstwo na swoją dolegliwość – ADHD. Według USADA, są to zakazane substancje i Komisja Sportowa w Nevadzie zawiesiła 32-latkę na 4.5 miesiąca. Do akcji będzie mogła wrócić 29 listopada i musi zapłacić grzywnę w wysokości 15% swojej wypłaty (11,250$), a wynik jej pojedynku z Holm został zmieniony na no-contest.

Wygrana z Holm była dla Bueno Silvy (10-2-1, 1 NC MMA) czwartą z rzędu. W poprzednich pojedynkach wygrywała z m.in. Liną Lansberg czy Wu Yanan. Obecnie zajmuje ona 3. miejsce w rankingu kategorii koguciej UFC, w której nie ma mistrzyni po odejściu Amandy Nunes. 32-letnia Brazylijka była jedną z kandydatek do walki o pas mistrzowski UFC, ale nie wiadomo czy otrzyma taką szansę po wpadce. Być może w takim wypadku, UFC zdecyduje się na zestawienie Julianny Peny z Raquel Pennington o tytuł.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Undertaker

Jungle Fight
Light Heavyweight

386 komentarzy 653 polubień

Ritalin czyli metylofenidat czyli pani sobie leci na stymulancie. W ogóle coś takiego jak leczenie ADHD z góry powinno być dyskwalifikowane u zawodnika MMA, bo on sobie to ADHD leczy w klatce
:werdum:

Odpowiedz 3 polubień

tinc

UFC
Featherweight

8,608 komentarzy 25,389 polubień
GigaKozak33

Legacy FC
Middleweight

2,068 komentarzy 3,695 polubień

Teraz odblok, jeszcze jest szansa że nie wyrośnie jej węgorz :lesnarhappy:

Odpowiedz polub

Undertaker

Jungle Fight
Light Heavyweight

386 komentarzy 653 polubień

Po tym nie rosną węgorze tylko się je z tego sypie :jjsmile:

Odpowiedz polub

zielony666

UFC
Middleweight

13,836 komentarzy 57,467 polubień

Zdelegalizować to gówno! Ja wime - zaraz ktoś napisze - "Byku a kiedy się wysrasz? Kiedy pójdziesz dogotować bigos?" - dalej są walki karłów, z undercardu - to prawie jak walki Pań.

Nie mam problemu by pokazywali eliminator czy walke mistrzowską! To jest poziom sportowy.

Ale jak kur... wstaję o 4 rano - odpalam UFC czekając na mega banger i muszę oglądać jak 2 panie robią "taś, taś, tyś" przez w sumie 25minut (wejście, przerwy, reklama po i przed) to rzigoć się chce.

wUFC to jedyna droga! Chociaż wiem, ze to nierealne bo... Azjaci, stulejorze i demony oglądają UFC dla Pań i nie dziwię się, ze Łysy z tego zrezygnował - pamiętacie internetowe przyznawanie bonusów? Było coś takiego dosłownie chwilę - wygrywały zawsze Panie :D

Odpowiedz 2 polubień

click to expand...