Mayra Bueno Silva wygrała w lipcu z Holly Holm, ale wynik tego pojedynku został zmieniony na no-contest. Powodem jest wpadka dopingowa Brazylijki przy okazji walki z byłą mistrzynią UFC.

Bueno Silva poddała Holly Holm w lipcu tego roku w walce wieczoru na gali UFC Vegas 77. W organizmie Brazylijki znaleziono jednak przy okazji tego występu niedozwolone substancje. Silva stosowała Ritalin, lekarstwo na swoją dolegliwość – ADHD. Według USADA, są to zakazane substancje i Komisja Sportowa w Nevadzie zawiesiła 32-latkę na 4.5 miesiąca. Do akcji będzie mogła wrócić 29 listopada i musi zapłacić grzywnę w wysokości 15% swojej wypłaty (11,250$), a wynik jej pojedynku z Holm został zmieniony na no-contest.

Wygrana z Holm była dla Bueno Silvy (10-2-1, 1 NC MMA) czwartą z rzędu. W poprzednich pojedynkach wygrywała z m.in. Liną Lansberg czy Wu Yanan. Obecnie zajmuje ona 3. miejsce w rankingu kategorii koguciej UFC, w której nie ma mistrzyni po odejściu Amandy Nunes. 32-letnia Brazylijka była jedną z kandydatek do walki o pas mistrzowski UFC, ale nie wiadomo czy otrzyma taką szansę po wpadce. Być może w takim wypadku, UFC zdecyduje się na zestawienie Julianny Peny z Raquel Pennington o tytuł.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Undertaker
Undertaker

BAMMA
Welterweight

902 komentarzy 1,582 polubień

Ritalin czyli metylofenidat czyli pani sobie leci na stymulancie. W ogóle coś takiego jak leczenie ADHD z góry powinno być dyskwalifikowane u zawodnika MMA, bo on sobie to ADHD leczy w klatce
:werdum:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of tinc
tinc

UFC
Lightweight

9,310 komentarzy 27,470 polubień
Avatar of GigaKozak33
GigaKozak33

WSOF
Lightweight

3,215 komentarzy 5,920 polubień

Teraz odblok, jeszcze jest szansa że nie wyrośnie jej węgorz :lesnarhappy:

Odpowiedz polub

Avatar of Undertaker
Undertaker

BAMMA
Welterweight

902 komentarzy 1,582 polubień

Po tym nie rosną węgorze tylko się je z tego sypie :jjsmile:

Odpowiedz polub

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

18,105 komentarzy 75,828 polubień

Zdelegalizować to gówno! Ja wime - zaraz ktoś napisze - "Byku a kiedy się wysrasz? Kiedy pójdziesz dogotować bigos?" - dalej są walki karłów, z undercardu - to prawie jak walki Pań.

Nie mam problemu by pokazywali eliminator czy walke mistrzowską! To jest poziom sportowy.

Ale jak kur... wstaję o 4 rano - odpalam UFC czekając na mega banger i muszę oglądać jak 2 panie robią "taś, taś, tyś" przez w sumie 25minut (wejście, przerwy, reklama po i przed) to rzigoć się chce.

wUFC to jedyna droga! Chociaż wiem, ze to nierealne bo... Azjaci, stulejorze i demony oglądają UFC dla Pań i nie dziwię się, ze Łysy z tego zrezygnował - pamiętacie internetowe przyznawanie bonusów? Było coś takiego dosłownie chwilę - wygrywały zawsze Panie :D

Odpowiedz 2 polubień

click to expand...